Отговори
# 810
  • Мнения: 699
Вчера звънях до фонда момичета и ми казаха че са разгледали молбите до номер 1200 :flutter:

Това не е вярно !
Току що звъннах в 15,13 ч.Петък - 31.07.2009 г. и ми отговориха , че моят номер още не е разгледан , аз съм 1162 , така че явно не са разгледани до 1200 !!!
Казаха ми да очаквам следващата седмица позвъняване !

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 16:28 от evita1717

# 811
  • В къщи
  • Мнения: 130
Евита,възможно е да ти е разгледана молбата,щом са ти казали ,че другата седмица ще ти звъннат най-вероятно е изпратена за заповед!

И може би вече звучи банално,но в крайна сметка знае ли се дали през август ще бъдат разглеждани молби?

Успешни процедури на всички одобрени момичета!

# 812
  • Мнения: 1 186
Вчера звънях до фонда момичета и ми казаха че са разгледали молбите до номер 1200 :flutter:

Това не е вярно !
Току що звъннах в 15,13 ч.Петък - 31.08.2009 г. и ми отговориха , че моят номер още не е разгледан , аз съм 1162 , така че явно не са разгледани до 1200 !!!
Казаха ми да очаквам следващата седмица позвъняване !

имайте предвид, че четат темите и колкото повече звъните, толкова по -зле.
мисля, че е необходимо повече търпимост, все пак са хора и е необходимо време за да се напишат и да се обадят на всички. така ли ще бързате, ако го нямаше фонда и защо липсваше тази активност при създаването му и протестите?????

# 813
  • Мнения: 699
Вчера звънях до фонда момичета и ми казаха че са разгледали молбите до номер 1200 :flutter:

Това не е вярно !
Току що звъннах в 15,13 ч.Петък - 31.08.2009 г. и ми отговориха , че моят номер още не е разгледан , аз съм 1162 , така че явно не са разгледани до 1200 !!!
Казаха ми да очаквам следващата седмица позвъняване !

имайте предвид, че четат темите и колкото повече звъните, толкова по -зле.
мисля, че е необходимо повече търпимост, все пак са хора и е необходимо време за да се напишат и да се обадят на всички. така ли ще бързате, ако го нямаше фонда и защо липсваше тази активност при създаването му и протестите?????

Не разбирам само къде съм написала , че бързам или нещо подобно , нормално е да съм нетърпелива , но нито за миг не съм обидила , когото и да било , жените , които ни отговарят на телефоните са невероятно мили и отзивчиви , така че нека не се вкарваме в несъществуващи филми !
Подразних се от поста на bebu , защото се изкарва неточна информация !По никакъв начин не съм засегнала когото и да било от тези прекрасни хора от Фонда !!!
А това за протестите и активността тогава , не забравяй , че не всеки има възможността да го направи публично по една или друга причина ...

# 814
  • София
  • Мнения: 303
Момичета аз днес ходих в Щерев да си оставя копие от заповедта от Фонда и говорих с док, кога какво ще правим...
Септември май  всички ще сме на линия в клиниките и се започва:)))
Сега съм на Регулон, хем да не цъфна на морето, а и да няма някоя кистичка да ме изненада преди процедурата.
Док каза, че вероятно ще правим ИКСИ, като мисли да разделят яйцеклетките и с едните да направят диагностика, дали сперматозоида не иска да опложда или обратното, а с останалите ще правят иксито.
Дано този път всички имаме късмет и вярвам, че Септември ще е най-хубавия и решаващ месец за много двойки. Praynig Praynig Praynig

# 815
  • Мнения: 491
evita1717 аз няма да тръгна да лъжа момичетата на мен така ми казаха по телефона . Сигурно ти е разгледана молбата и другата седмица ще ти звъннат да си вземеш  заповедта.

# 816

Общи условия

Активация на акаунт