Курс за бъдещи и настоящи мами - Пазарджик 5

  • 13 813
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 938
Момичета, курсът е днес от 17.00 часа!

# 226
  • Мнения: 3 499
Де си, Деси? Laughing

Ние нямаме вода- няк`ъв ши`ан багер копае долу Mr. Green #Cussing out

# 227
  • Варна
  • Мнения: 858
Де да съм.....тук съм си  Mr. Green

# 228
  • Мнения: 3 499
Аман от мен, а?! Спирам Naughty

Днес е международният ден на детската книга Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 13:47 от Н И Н А

# 229
  • Мнения: 941
Вчера изпих около 3 литра чай от анасон и днес момчето ми е едно усмихнато..гука ми  Heart Eyes  Незнам на какво се дължи промяната,  Thinking  ама ще продължа да се наливам с чай ....

п.с. а водата до'де   Laughing

# 230
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
браво бе момичета може ли от 14 часа след Гери никой да не се разпише!!! Naughty

# 231
  • Мнения: 3 499
Ние бяхме навън до вечерта Confused
Я дайте акъл за надебеляване, може и медикамент, който повишава апетита, трябва да кача поне още 5 кила, че това не съм аз.... Twisted Evilа нямам и сила Embarassed

# 232
  • Мнения: 941
Eeeee всеки ден минаваш покрай магазин за хранителни добавки  Laughing  влез и питай момчето, много е любезно  Peace  А ако не стане, да ти попрехвърля от моите  Joy

# 233
  • Мнения: 3 499
Ааа, такива боклуци не ща, стероиди и тем подобни, искам нещо натурално, билки  и т.н. Тия шибани кутии не знам какво има вътре (също като АМ Twisted Evil) То по-скоро ми е нужно нещо за увеличаване на апетита, не се изразих правилно Mr. Green

# 234
  • Между два свята...
  • Мнения: 58
Чела съм, че яденето на каши качва килограми.  eat

# 235
  • Мнения: 941
Mи Нинка знам за мед...обаче...моята сестра няма 40кг  Rolling Eyes  и по хомеопати ходи и изследвания си пуска ..и нищо...Яде като разпрана..през нощта става дори...обаче  Rolling Eyes най-много до 42кг. е стигала. А като бебе беше дебеланка..как тръгна на училище в първи клас и от тогава е все така....Имах някъде снимка  newsm78

п.с. ааааа  ето я. Тук е първият учебен ден преди 2 години и половина. Ники тръгва трети клас
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=62925&pid=1219697

p.p.s. дайте инфо за вччерашният курс дееееее  Laughing  каква беше темата?

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 11:56 от mother-of-pearlS

# 236
  • Мнения: 3 499
мерси, момичета, освен да подпукам кашата на бебето с медец... Laughing

# 237
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
О,най после да смогна и аз да се разпиша.Деси как си?Цяла сутрин с малкия бяхме по доктори,и после докъто оправа в къщи,че беше пълен хаус и денят минал.Нинка всичко е до ген за килограмити и аз го имам този проблем ям,ям,ям и повече от 45 кг newsm78 не ставам. Hug Hug Hug

# 238
  • Мнения: 3 499
Уф, наздраве за кльощите hahaha Hug

Гери, Никол е прекрасна. Днес най-сетне я видях за повечко. Сигурно се чувстваш много горда, особено като разкарваше сама Дани пред "Афродита".  Hug

# 239
  • Мнения: 941
 smile3521  И искаше все по надалеч да го разкарва
Горда съм и с двете си отрочета...и наистина  буди умиление гледката да видя как голямата ми вече дъщеря вози братчето си  smile3541

Общи условия

Активация на акаунт