Дали е отключване на сериозен проблем?

  • 2 183
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 708
Моя приятелка, когато бяхме на 17, проведе цял телефонен разговор посреднощ и на сутринта като заговорих за това ме гледаше супер учудено, нищо не помнеше и ми каза че съм сънувала. После като си погледна gsm-a остана много изненадана че наистина е говорила. Не беше болна и с температура.
Така че не се шашкай!

# 16
  • Canada - Montreal
  • Мнения: 118
О, да случва се какво ли не, когато човек е сънен.Спомних си за моя брат, който така си легнал за следобедна дрямка, но по някое време се сепнал и скочил, защото закъснявал за тренировка.Обул на бързо маратонките и хукнал към спирката, към която за негово щастие се приближавал тролей.Качил се той доволен и дошло ред да плаща на кондуктора.Понечил да бръкне в джоба, но като погледнал надолу с ужас установил , че е по долни гащи #Crazy  hahaha Joy.Всички в тролея го гледали втрещено :shock.Срааам голям:oops:Добре, че тролея тъкмо минавал покрай нашия блок, та брат ми помолил шофьора да спре Laughing.

За него обаче подобни случки никак не са рядкост.Като дете често му се случваше да става нощем и да върши всякакви щуротии, за които не си спомня абсолютно нищо.Но то май неговото е диагноза newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт