Пъзели 7

  • 29 999
  • 605
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 89
Момичета, пускам 5 пъзела в продавлника, малко са на висока цена и хич не ми се продават, но ми трябват пари спешно. Който се навие, навие Twisted Evil. Реших, че трябва и тук да кажа.

ЧРД, Ягодинке! Пожелавам ти много здраве, усмивки и пъзели Mr. Green (разбира се)

# 61
  • София
  • Мнения: 4 397
lullaby можели да сложиш линк към пъзелите  Peace

# 62
# 63
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ах, този с... Ябълки ли са, е много готин, направо ти се чудя, че го продаваш, супер е, жалко, че нямам никакви пари. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 89
Ягоди са  Grinning И на мен ми харесва, ама какво да се прави, трябват ми парички и аз се чудих за него и накрая го прежалих.

# 65
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аа, още по хубаво. Много е готин. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 6 911
Бухтичка си беше купила 18000 части на Ravensburger. Tой май е най-големият споменаван и реден тук Simple Smile
Само споменаван, стои си целия в кутията и чака по-добри времена. Засега няма изгледи да се сдобия със стая за редене на пъзели. Всъщност много се чудех дали да не си взема подложката на Равенсбургер, която е за 3000 части, понеже по моите изчисления 1/4 от пъзела ще се събере като не остане почти никакво място, но ме е страх, че може да се разсипе като е толкова близо до ъглите. Все се надявам да пуснат и по-големи килимчета Rolling Eyes

Големи благодарности на Шехина за всичко, което направи по поръчката, беше страхотна  bouquet
Моите пъзели пристигнаха днес, ето какво последва - http://puzzlegallery.multiply.com/photos/hi-res/16/5?xurl=http%3 … %2Falbum%2F16%235

# 67
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ах, сладурка. Simple Smile

# 68
  • Мнения: 963
Чъ Ръ Дъ, стрина Ягодина!!!

 newsm59  ura

Много здраве, щастие, любов... усмивки, приключения и незабравими мигове... сбъднати желания... и планина от пъзели!  newsm62

Бухтичка, много хубави неща са последвали с твоите пъзели, мдам! Разкошна е малката помощница.  Heart Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 4 397
Честит Рожден Ден на стрина Ягодина, много здраве и успехи и многооо пъзели  Hug

# 70
  • Мнения: 1 277
Благодаря ви от все сърце, момичета Hug!

# 71
  • Мнения: 1
Извинявам се за въпроса, но каква е връзката м/у Килимчето и пъзела и...
Нареден ли е равенсбургера 18000 части?

# 72
  • Мнения: 1 640
Ами килимчето служи като подложка-основа, в-у която се реди пъзелът.Трябва голям килим/ не обикновен,разбира се, а специален за пъзели/,за да има място за редене на многото пъзелски части.

# 73
  • Мнения: 13 512
Аз съм виждала един триптих на Едука 18 000 части. Нареден е върху 6 плоскости от по 3000 парчета.
http://www.varnacity.info/search.php?page=news_show&nid=3192

# 74
  • Мнения: 6 911
Извинявам се за въпроса, но каква е връзката м/у Килимчето и пъзела и...
Нареден ли е равенсбургера 18000 части?
Написах, че не е нареден и не съм го вадила. Връзката е, че нямам място да го редя, а ако имах подходящо килимче бих могла поне да го навивам и да заема по-малко място.

Общи условия

Активация на акаунт