iskam bebe!

  • 2 200
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
оле БОЖЕ! На 24 години си станала..и те е страх?! от кое?! та то по-страшно е да стойш и да не знаеш какво ти има ... стегни се и на лекар! тцтц..нямам думи  newsm78

# 16
  • Мнения: 678
Авторката май се стресна. никаква я няма.
Дано е отишла на лекар и всичко и е наред Peace

# 17
  • Мнения: 2 617
Мда, ние тук я овикахме, не че нямаше защо. Дано се е взела в ръце. Не мога да пповярвам, че в днешно време има такава потресаваща незаинтересованост относно собственото здраве.
Макар че зависи впрочем и на какви лекари е попадала. Моето първо ходене при гинеколог (в кварталната поликлиника) преди незнамси колко години беше свързано не само с току-що започналия ми сексуален живот, ами и с това, че цикълът ми беше нередовен, закъсняваше ми много и имах болки. Човекът ме прегледа, каза ми, че имам възпален яйчник (само с ръка го установи това нещо), даде ми антибиотик и ме прати да си ходя по живо - по здраво. На въпроса ми за закъсняващия вече 2 седмици цикъл ми отговори - ами ако не ти дойде още една седмица, ела да те видим на ехограф дали си бременна. А ако ми дойде - казах аз. Ако ти дойде - ами нищо. Естествено, аз отидох при друг лекар и се оказа, че има проблем, който подлежи на лечение и няма да изчезне сам. Та ако и тя е попаднала на такъв "внимателен" гинеколог...

# 18
  • Мнения: 38
 Аз не мога да си представя как може да стойш 3 месеца и да незнаеш какво става с тялото си ..това си е истински кошмар..също не проумявам какъв е този страх да идеш на лекар?! на 24 год?! да си на 16 ..ок разбираемо е..ама на 24 се предполага ,че си ходила поне за профилактика.. newsm78

# 19
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Момиче не прави моята грешка,и аз така като теб не ми идваше по 2-3 месеца(но аз съм друг случай),а днес да отида,а утре да отида и така няколко месеца не си обръщах внимание(все пак отидох на лекър де Embarassed)Страх не страх,задължително на лекър.
                                                                                 

# 20
  • Мнения: 93
Аз пък се чудя съпругът ти на какво мнение е след като евентуално споделяш с него и той знае че не ти идва 3 месеца,и щом искате бебе а всъщност не си бременна .Предполагам  че е по голям от теб и щом теб те е страх да отидеш на лекар  за твоите 24 год. то поне той трябва да те обеди по някакъв начин да отидеш .
Не е нормално просто ,триии месеца да не ти идва ,и да не си бременна, и да не те гложди отвътре кво става с теб.
Мобилизирай се и преодолей страха защото това може да коства живота ти.Не бъди безотговорна към себе си и по точно към здравето си.
Щом искате бебе -това предполага че в бъдеще/или сега/ трябва да си отговорен родител, а с тия безотговорни постъпки -незнам просто.
Съжалявам че повечето мнения бяха такива но това е моят начин да стимулирам някой за нещо .
Въпреки всичко което се изписа по темата отиди на лекар в най скоро време и пиши кво става с теб ,нали в крайна сметка всички сме в този сайт за да си помагаме и утешаваме една друга.
Хайде успех!

Общи условия

Активация на акаунт