Внимание АНТЕНА!

  • 11 359
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 022
Ох, кога тези институции, които поддържаме като данъкоплатци ще сложат в приоритета си нашето здраве пред всички останали интереси. Нямам думи просто!

# 121
  • Мнения: 836
Ох, кога тези институции, които поддържаме като данъкоплатци ще сложат в приоритета си нашето здраве пред всички останали интереси. Нямам думи просто!

Приоритетите са унифициране, глобализация и пр. стилизация, в съгласие с интересите на новото ни семейство  Laughing. Няма мърдане  Laughing

# 122
  • Мнения: 203
Силви, както става ясно от видеото за ЕП (виж по-горе в темата линка), в Залцбург мисля, че нормата е 0,6, а в 9 европейски страни е вече занижена.

# 123
  • Мнения: 836
Силви, както става ясно от видеото за ЕП (виж по-горе в темата линка), в Залцбург мисля, че нормата е 0,6, а в 9 европейски страни е вече занижена.

Възможно е да са стигнали в крайна сметка до това решение. Случаят със Залцбург е частен. За да им пуснат 3G мрежа, все пак са се съгласили да качат нивата.

Лошото е, че при нас ситуацията ще се влошава. Сега ще се наложи дебнем новата наредба... Евентуално да протестираме.

# 124
  • Мнения: 2 759
                         Упс  Blush.

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 12:25 от Виргиния

# 125
  • Мнения: 2 759
...Само искам да кажа, че никой не е склонен да се откаже от придобивки като мобилните телефони, въпреки по-голямата вреда при ползването им...
                         Испанско село отхвърли с референдум мобилните телефони
                         Аз бих се отказала от мобилния. Наистина ме боли главата от него  Tired. А ползването на безжични телефони съм го отказала преди 100 години след 3 месеца с такъв телефон.

# 126
  • Мнения: 1 840
Виждам, че има тема за антените и искам да ви питам нещо конкретно. Преди няколко дни точно над нашия апартамент (ние сме на последния етаж) монтираха антени на "Inter TV SAT" - поне 4 антени се появиха - не разбирам от антени - разпространяват ТВ и Интернет. Искам да попитам дали този вид антени (които са за ТВ и Интернет, а не за GSM) са също вредни за здравето и дали имам право като живееща на последния етаж да се противопоставя на това. Никой не ни е питал дали сме съгласни - просто този, който е представител за града на Интер ТВ САТ, има апартамент в нашия блок и ей така си реши да си ги монтира, без да се допита до съседите. Какво бихте ме посъветвали?

# 127
  • Мнения: 1 840
Побут! Simple Smile

# 128
  • Мнения: 4 585
Ако са приемни антени, каквито най-вероятно са, няма нищо вредно. Попитай го откъде взима ток. Ако не са елктрически захранени, значи са приемни и напълно безвредни. Даже приемайки, намаляват напрегнатостта на електро-магнитното поле покрай вас.

# 129
  • Мнения: 1 840
Ако са приемни антени, каквито най-вероятно са, няма нищо вредно. Попитай го откъде взима ток. Ако не са елктрически захранени, значи са приемни и напълно безвредни. Даже приемайки, намаляват напрегнатостта на електро-магнитното поле покрай вас.

Благодаря ти за информацията!   bouquet Непременно ще проверим дали има захранване с ток.

# 130
  • Мнения: 2 180
Внимавайте как ще я направите тази проверка, защото е абсолютно забранено да се качва някой на покрива в близост до тези антени- директно ще бъде облъчен!

Общи условия

Активация на акаунт