Как да го забравя

  • 3 059
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 344
Я се стегни и се поогледай наоколо! LaughingСедем месеца ?!................Живота тече момиче Naughty

# 16
  • Мнения: 194
3 години сте заедно и сериозно се карате, при положение, че и деца нямате.

Не иска да се отдели от майка си, а тя плете интриги.....

Съмняваш се, че е поддържал тайна връзка........

Ами аз бих го забравила, само като си помисля, че съм с този човек, родя му деце примерно и горепосочените проблеми се задълбочат. А те ще се.........бъди сигурна Wink

Живей си живота Sunglasses

# 17
  • Мнения: 440
Трудни ще ти бъде,но с времето нещата ще се поуталожат.7 месеца са малко време за влюбена жена.Знам от собствен опит.Мен ме зарязаха с дете заради друга жена и аз дълго време лях сълзи,стигнах го психиатър,никъде не излизах и само за него мислех.Минаха 5 години,вече съм добре,срещнах друг мъж - затова изразът "времето лекува" е много правилен,но жалко че го разбрах късно.Преди мен някой беше писал че алкохолът и безразборния секс няма да ти помогнат - така е,повярвай ми.Лягай и ставай с мисълта за нова любов,излизай с приятели.Всяко край е начало на нещо ново,по - хубаво. Peace

# 18
  • Мнения: 2 448
Сега прочетох разяснението, то се оказа по лошо отколкото допусках.  Confused
Успех по скоро да се съвземеш и да срещнеш някой, който да ти възвърне увереността и желанието за истински живот.  Hug

# 19
  • Видин
  • Мнения: 685
Определено само времето и нова любов ще ти помогнат. Изпадала съм в подобна ситуация. Бяхме заедно 1г и аз реших да се разделим, защото ми постави ултиматум. Следващата една година само за него мислех, дори се виждаме с опити да подновим отношенията, но не стана, ДОКАТО една прекрасна вечер бях излязла с приятелки и видях Мъжът, ведбага разбрах че това е Той. Сега съм щастлива и имам прекрасно момченце, заедно сме от 4г. Затова МОЯТ СЪВЕТ Е: излизай навън с приятели и ше откриеш че не е единствения мъж за теб. Успех и скоро да се похвалиш с нова любов Hug

# 20
  • Мнения: 431
Излизай с приятелки и всеки път като ти се дохленчи, си припомняй защо сте се разделили. Може и на списък да си ги напишеш точките.

# 21
  • Мнения: 2 908
Съжалявам,няма да го забравиш никога.Ако си го и обичала много....Съвет няма за това-излизай,разпускай,търси нова опора,така по-бързо ще преудолееш мъката и болката,но няма да го забравиш-дори с новият ще ти трябва много време,за да го забравиш. Ако си и по-емоционална като мен ще чувстваш дупка в гърдите си постоянно,все едно част от теб липсва,направо физически си боли...Извинявай,че съм крайна,просто описвам как беше при мен например. сега съм омъжена от 3 години,от 5 съм със съпруга си,а не съм забравила старата си любов.

# 22
  • Мнения: 4 433
Трудно ще ти е отначало,все пак сте били заедно дълго време.
Намери си някакви приятни занимания,излизай...отиди някъде с приятелки...там можеш да срещнеш пък някой Flutter Flutter

Успех Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 4 052
Мила, колкото и банално да звучи само времето ще те излекува или друг мъж ....
Мдаа, освен това някъде чух, че е нужно да мине поне половината от времето, в което сте били заедно, за да забравиш.
Моят съвет е, въпреки че не ти се излиза да започнеш.

# 24
  • варна
  • Мнения: 67
и аз имам този проблем,вече година минава и не го забравям,нямам и надежда за нова връзка Sad

# 25
  • Мнения: 2 153
Мила, колкото и банално да звучи само времето ще те излекува или друг мъж ....

Само друг мъж може да ти помогне според мен.... Wink

# 26
  • Мнения: 2 474
Уф, напълно те разбирам, била съм в подобна ситуация, но продължи в пъти повече от твоите седем месеца. Чуй съвета на патилото: Ако действително още го искаш, то дерзай! Точно в това състояние лесно си склонна да се разочароваш от него и да паднеш от високо. Но поне - със олекнало сърце! Пък може и да се получи, кой знае...
Онуй с излизанията, прическите  и йогата - поне ако нещата са действително такива, каквито твърдиш че са - не вярвам да ти помогне.
Според мене трябва да поемеш инициатива да си върнеш човека или да го загубиш пак, този път завинаги...Как нова връзка сега с призрака навсякъде?! Sad

# 27
  • Мнения: 238
Започни да спортуваш. Активно. Ще постигнеш 2 в 1 - хем готино тяло, хем здрав дух. И се поогледай за нов (и) мъже.

# 28
Ако действително още го искаш, то дерзай! Точно в това състояние лесно си склонна да се разочароваш от него и да паднеш от високо. Но поне - със олекнало сърце! Пък може и да се получи, кой знае...
Онуй с излизанията, прическите  и йогата - поне ако нещата са действително такива, каквито твърдиш че са - не вярвам да ти помогне.
Според мене трябва да поемеш инициатива да си върнеш човека или да го загубиш пак, този път завинаги...Как нова връзка сега с призрака навсякъде?! Sad
А дали той иска ? Мъж който стои и слуша "мама" ( брей и аз момче имам , но...), за мен не  е мъж. Идва време когато човек трябва да създаде нещо свое и то да бъде негов дом и семейство занапред .
 Щом знаеш че не е за теб , остави времето да помогне. Да банално е , но е истина. Понякога е трудно , разума ти казва едно , сърцето друго. Знаеш че не е подходящия , и все пак не можеш да го забравиш. Ако ще ти помогне , знай че не си сама. Колко много сме такива и ето ни на -живота продължава напред. Трудно или не "неподходящата любов' трябва да оставим в миналото.

# 29
Много благодаря за отговорите на всички, много сте милио и отзивчиви....  Аз мисля, че няма смисъл да се боря за някой който явно не знае какво иска или по-скоро не иска да е с мене, била съм му удобна, хубав секс, вярна жена, но когато те настапят по болните места да искаш и ти нещичко за да си спокоен и става лошо, не не искам такава любов, искам да го забравя да продължа да мога да обичам да се радвам на живота.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт