® E-bay - тема 25

  • 32 264
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 650
да като тръгнеш да плащаш в PayPal избираш add address
а пиши тогава на продавачката да ти го прати на UK адрес-а
лично аз казва е добре тогава, пратете ми го на моя UK adress ще ми бъде препредадено
чудя се да се изгавря ли някой път да напиша икономката ми ще ми го препрати
 Joy но подозирам, че адреса на емпресата не е в достатъчно баровски квартал

# 661
  • София
  • Мнения: 1 078

 Hug
А нямаш ли мейл от ПейПал за рефънд? Или тя още не ги е върнала?

О имам мейл:

Hello Krasteva,

You received a full or partial refund of $20.50 USD from Oksana Galchenko.

To see all the transaction details, please log into your PayPal account. It may take a few moments for this transaction to appear in your account.

Това са парите с шипинга които и бях пратила  Simple Smile
Но като отворих пей пала не видях сумата и затова реших да питам  Peace
Излезе точно момичето  Grinning

Славянка е, вероятно украинка, няма как да не е точна Laughing

# 662
  • Мнения: 404
Има ли някъде таблица за номерата на сутиените.Интересува ме 85C на кой номер отговаря в Англия

# 663
  • Мнения: 259
Има ли някъде таблица за номерата на сутиените.Интересува ме 85C на кой номер отговаря в Англия
Заповядай!
http://www.85b.org/bra_conv.php

# 664
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
да като тръгнеш да плащаш в PayPal избираш add address
а пиши тогава на продавачката да ти го прати на UK адрес-а
лично аз казва е добре тогава, пратете ми го на моя UK adress ще ми бъде препредадено
чудя се да се изгавря ли някой път да напиша икономката ми ще ми го препрати
 Joy но подозирам, че адреса на емпресата не е в достатъчно баровски квартал


Много благодаря за помощта.
Някой може ли да ми даде адреса на емпреса.
това което разбрах от линка на първия пост е : ул. 47 Third Avenue  гр. Dagenham пощенски код RM10 9BE ,а като регион ли да пиша Essex. Извинявам се ако ви звучи тъпо но аз не зная английски,а и искам да съм сигурна да не объркам нещо.

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 09:53 от pеtia

# 665
  • Мнения: 1 140
Мерси, Стихия и Мимита   bouquet

Въобще и не бързам да плащам. Като си пускат търг, да отговарят и на въпросите, амаха  Crossing Arms А то даже не е и въпрос, а молба да ми изпрати инвойс с цялата сума. Само да не ме резнат от и-бея за неплатен артикул  Crazy, затова попитах дали има някакъв установен срок  newsm78

Стандартният срок е 7 дни след приключване на търга, стига продавачът да не е упоменал друг.

# 666
  • София
  • Мнения: 1 078
pеtia , taka e Peace

# 667
  • Мнения: 1 889
Petia, погледни и линка към темата за Емпреса ,има много полезна информация

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381367.0

# 668
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте пак от мен лаика  Embarassed,но за сега  Laughing Развалихме сделка с един продавач по взаимно съгласие и ми е изпратил това
 Your eBay item will be dispatched within 48 hours. Your item below will be dispatched within 48 hours, so you should be receiving
it shortly. Once your item arrives in satisfactory condition, please leave feedback for
us. We will do the same for you.

If your item does not arrive within 7 working days, please email us at sunglasses_warehouse@utsumi.uk.net
stating your ebay user name, item number and your contact telephone number.

We will then check with our courier / post office if your parcel has been
lost.

*** IMPORTANT ***

Please do not send emails through ebay by "Contact Seller" as some emails
do not arrive in our inbox due to our spam filter. Once you email us, our
automated email system should email you back within a few minuets to let
you know your email has arrived.

We will try to solve the problem as soon as possible.

Thank you again!
 това ми е пратено то ot ebay
а това от продавача
 Hello!

Thank you for your response.

Please, contact us when the feedback is left and we will mutually
cancel these transactions.
Какво иска да ми каже,че с превода съм малко  Embarassed Благодаря предварително   bouquet
Praynig  Praynig  Praynig

# 669
  • Мнения: 1 650
Ако имаш бира в хладилника, а не пиеш бира - женати го е ударила на битов алкохолизъм

# 670
  • София
  • Мнения: 178
За какво е този бутон в paypal акаунта ми?

пише: File selected items
Благодаря предварително!

Magi,нищо не се вижда! Направи го по-голямо!
Дано сега се вижда.







# 671
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Petia, погледни и линка към темата за Емпреса ,има много полезна информация

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381367.0
Благодаря много,на теб и на всички които ми помагате.Аз имам регистрация от 1 седмица и още не съм на ясно със всичко.За това много ви  благодаря.

# 672
  • Мнения: 1 140
gold laydi , продавачът иска да му поставиш положителен фийдбек (оценка), да му пишеш, че си го направила и тогава щял да откаже транзакцията.
А иначе не е много ясно с този цитат, но първото писмо, което е от ибей пише, че ще ти изпрати нещото в срок от 48 часа и т.н.  newsm78
Та аз всъщност не разбирам, хем разваляте сделката, хем ще ти изпраща нещо, хем иска положителна оценка, преди да я развали.... Не знам какъв е случаят, но дай повече подробности, защото веднъж написана оценка не може да се промени. Аз бих му предложила, ако ще се разваля сделка, първо да го направи, пък после ще му поставям оценка.

# 673
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Здравейте момичета и момче, отдавна  не съм пазарувала от Ибей. Онзи ден си купих една форма за печене и получих тракинг номер, който обаче като въведа в сайта на USPS ми пише, че няма информация за такъв. В бг пощи е рано да проверявам. Това за втори път ми се случва. Първият път стоката дойде, а инфо по тракинг номера така и не с епояви на сайтовете.
На някой случвало ли му се е? И ако е обсъждано, моля да ме извините, не съм чела темата напоследък.
Така се надявам да ми пристигне формичката до Великден, че ми трябва за тогава и понеже ми се изгубиха 4 пратки след Коледа, се зарадвах на тракинг номера. Но май няма на какво да се радвам, инфо така и така- няма.

# 674
  • Мнения: 565
Здравейте, спечелих едни обувки, обаче докато напиша на продавачката да ги шипва на адреса на Емпреса тя ми е изпратила инвойс до БГ. Писах й да ми прати инвойс до UK, обаче тя ми предлага да й платя директно чрез ПП на акаунта й. Не можела да променя инвойса или да праща нов. Аз обаче не се навивам да й пращам директно пари, защото ще трябва да разчитам на честните й сини очи. Мога ли да я накарам все пак да ми прати нов инвойс newsm78

Общи условия

Активация на акаунт