® E-bay - тема 25

  • 32 136
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 442
Добро утро!  Hug
Моля,ако има някой немско-разбиращ и е навит да ми помогне,да ми пише на ЛС.
Получих 3 къси писъмца на немски от един продавач и не мога да схвана дали е пратил стоката.
Отделно парите ги имам като транзакция в Пей Пал,а в ибей артикула стои неплатен.
 Hug
И вчера за първи път английска мома ми писа,че ми е шипнала стоката.Чудо!Спечелих една чанта,мислех да я пращам до Емпресата,но
тя ми прати инвойс с 3,20(а за Англия беше 2,50).  Laughing Много добрички са станали.

# 736
  • Мнения: 1 140
sharli, това не е тракинг номер. Това е номер на пратка, която е изпратена непрепоръчано и не може да се проследи. Ако такава пратка се изгуби, кралските пощи ги компенсират, но трябва да са минали 20 работни дни от изпращането, за да подадат жалба. При всички случаи щом не си я получила, ще ти се върнат парите.
П.П. Максималният срок е 28 дни (20 работни), а не минималният

# 737
  • Варна
  • Мнения: 1 522
pepi7096   bouquet

# 738
  • Мнения: 1 878
Добро утро!  Hug
Моля,ако има някой немско-разбиращ и е навит да ми помогне,да ми пише на ЛС.
Получих 3 къси писъмца на немски от един продавач и не мога да схвана дали е пратил стоката.
Отделно парите ги имам като транзакция в Пей Пал,а в ибей артикула стои неплатен.
 Hug
И вчера за първи път английска мома ми писа,че ми е шипнала стоката.Чудо!Спечелих една чанта,мислех да я пращам до Емпресата,но
тя ми прати инвойс с 3,20(а за Англия беше 2,50).  Laughing Много добрички са станали.

Прати ми ги на лични!

# 739

Общи условия

Активация на акаунт