В снежна красота Кюстендил засия- зимна белота!

  • 28 558
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 698
О, много хубаво кафенце!Благодаря!
Марси, супер е, че сте си починали, много се радвам  Hug Естествено, че да сте си всички е най-хубаво  Heart Eyes .Снимчици има ли?
Моето кремче е лансинокс, ще видим, хич нищо не разбирам...
Ели, мъничко остана, стискам ти палци да е скоро  Hug .Съгласна съм, че е много важно да е лека количката, с пълно легнало има лекички, но тези които харесвах нямат превъртаща се дръжка, а все не мога да си представя да мога да го виждам само през прозорче, а да не мога да го завъртя към мен  newsm78 Единственото нещо, които харесвах в количката на Лора беше обръщащата се и регулираща се дръжка.Много по лесно от обръщащ се кош, за секунди си връткаш бебето към теб или на обратно... Ти избрала ли си количка вече? Каква е?Колко тежи?Може и да беше писала, но съм забравила... Crazy
Динора, хич не се тревожи за гащите, аз си бях взела размер М и L да пробвам  Mr. Green , L са огромни просто, а аз сега съм доста дебела и пак са ми много големи, така че няма как да не си нацелиш размер, но прапоръчвам М, те са нормално голям размер и пак са свободни, дори и при мен в тези месеци...
mmm3333 , радвам се, че всичко е наред с Елена, сега смело и спокойно напред! Подходящо мляко намерихте ли?

Отивам пак да гледам колички  Thinking

# 706
  • Мнения: 722
Сети, може би ще мога да се побера  newsm78 ....ама може и да не може.... Имам време да мисля за това  Sunglasses Иначе мога да си купя от онези гащи, евтините. Нося и хвърлям. Все ще намеря нещо подходящо.
 Сега съм в размисли и страсти за име  Flutter , ама не мога да си харесам  Sad
 Amazing, харесва ми този втория гоблен, много е хубав!!! Първия също е хубав, но втория е направо  Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 129
Сети, аз бях писала преди за количките, но беше отдавна. Ето това е моята количка: http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?products_id=349& … f704ecbe9523e2ae9 , още не съм я взела, но мисля да го направя след раждането, или докато съм в болницата мъжлето ще я вземе. Харесали сме в кафяво, другите все са черни, което ме притеснява за лятото, много ще привлича слънцето. Но и на нея не се върти дръжката, но за сметка на това купихме кошче за кола, което може да се монтира на количката, деже мисля в началото като сме толкова малки да се возим в това кошче: http://www.azbaby.co.za/index.php?main_page=popup_image&pID=95 , само че не можах да намеря снимка със точния цват, мето е в зелено и оранжево.
Количката е 8кг. и е много маневрена, изпробвах я в един магазин. Количките са много хубави и мисля, че ще остана доволна.

# 708
  • Мнения: 3 698
Дааа, изглежда маневрена, а всъщност това е най-определящо ...и аз подобни моделчета харесвам, супер изглежда newsm10.
В черно не мога да възприема детска количка, в момента май са на мода, но си е въпрос на виждане.Оранжево и зелено са ми много любими цветове. Кошчето също е вариант, но количката ще стане поне 10 кг., колкото комбинирана, а с дръжката е много лесно и затова се колебая...Всъщност ако количката е маневрена 10тина килограма не би трябвало да са проблем, но аз понеже се "опарих" с Маг Ингланд, която беше 9кг. и сега всичко подобно ми изглежда тежко.Обаче реално не е така, до маневреност е, дано като избера нещо не съжалявам... Rolling Eyes
dinora1605 , то това е идеята на еднократните, удобни, евтини, носиш, цапаш, хвърляш, ти имаш време  Hug
За име, всяка мама на момиченце ще похвали името на своето Laughing , ние сега в началото преди да разберем пола, имахме дълъг списък за момичешки имена и понеже трябваше и Лора да одобрява, беше много трудно.Всеки казваше, нейните бяха все от анимационни филми  Mr. Green, общо взето до такива харесващи ни и на тримата бяхме одобрили "Ася", "Анабел", "Анастасия", без да търсим буква А като критерий, а накрая преди да разберем, че няма да е момиченце  Laughing си бяхме харесали окончателно "Стела".Странното е, че първият път имахме дълъг списък с момчешки имена и за момиченце само "Лора", а сега дълъг списък с момичешки и ...ако е момченце "Калоян"...и двата пъти като разбрахме пола нямаше за какво да се чудим  Grinning /то аз първият път имах предчувствието, че ще е момченце, а сега - че ще е момиченце, много съм чувствителна  Joy ./

# 709
  • Мнения: 722
То аз за всяко нещо си казвам "Има време, има време...", но времето си минава. Още повече, че сега като се стопли времето ще ме подгони /вече ме е хванала, ама айде/ киткарството, а то отнема доста време; отделно ще правим лек освежителен ремонт на детската стая /ще правим и през лятото отделен ремонт/; пролетното чистене все още не съм правила, а ме мързи; трябва и да уча... Общо взето имам си работа за целия китайски и индийски народ  Crazy Ама... има време  hahaha Сега име на бъдещото човече да измислим  Blush Проблема е, че аз не искам да е кръстено на никой и затова изключвам съответните букви. Точно с тези букви пък ми харесват имена  ooooh!

По въпроса с количките- и аз не харесвам черното за бебешките стоки. Може да е удобно, защото не се забелязват много петънцата, но все пак черно... не, благодаря. Аз съм се спряла на лилаво или зелено /или друг неутрален цвят, ако ми хареса на самата количка/, пък ще гледам всичко да се сваля и да се пере.

# 710
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСНАЛАТА ПРИНЦЕСКА ЛОРА!
СЕТИ, ЖИВА И ЗДРАВА ДА Е РОЖДЕННИЧКАТА, МНОГО ДА ВИ СЛУШКА, ПОМАГА И ДА БЪДЕ НАЙ-ДОБРАТА КАКА НА СВЕТА! ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА!

# 711
  • Мнения: 11
привети и от нас
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАКА ЛОРА -ДА СЛУШКА И МНОГО ДА ПОМАГА НА МАМА ЗА БЕБЧО-ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СТЕ ВСИЧКИ.
  bouquet
за количките аз ще си ползвам сега от каката а после направо лятна ще си вземем-въобще не приемам черен цвят  Sad
СЕТИ ние с млеката полудяхме-принудих се пак фризовом да взема и ще комбинирам с аптамил
АМАЗИНГ хайде чакаме хубавата вест Simple Smile

# 712
  • Мнения: 129
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЛОРКА!

СЕТИ, ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ПОСЛУШНА! БЕДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ! ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА И ЩЕ ЧАКАМЕ СНИМКИ!
 
Tada  ura newsm59  ura Tada

# 713
  • Мнения: 129
Сети, стискам палци да направиш правилния избор на количка. Аз първият път отидох в магазина и се хванах за първата, която ми хареса, и избрах възможно най-тежката и не маневрена. На тротоара не можех да я кача, без да си помагам с крак. А пък и като напазарувам нещо повечко ставаше ужасна, с много мъка се прибирах вкъщи изтощена.  smile3555
dinora1605, не се преуморявай с чистене! Почивай си повечко, и по малко чисти, на етапи! Аз пролетното почистване ще го оставя за майка ми.  newsm68 Тя ще си дойде от Италия на 1ви април и ще я нарамя да ми изчисти целия апартамент основно.  smile3508 Нямам никакви сили в момента, дори едва се справям да пусна прахосмукачка и да мина с парцала.  ooooh!

# 714
  • Мнения: 3 698
Мили момичета, много ви благодаря за чудесните пожелания! !Моето голямо 6 годишно момиченце е много щастливо, цяла сутрин подскача и получава подаръци, същинският купон е довечера и го очакваме с нетърпение! Обещавам да покажа снимчици при първа възможност! Много ви прегръщам и ви пожелавам да сте здрави и щастливи и вие и дечицата!

# 715
  • Мнения: 722
Честит Рожден ден на Лора!!!  hbday Да расте здраво и щастливо дете!!!

Amazing, аз на етапи ще си чистя и ще се подготвям. Даже имам график  Wink

Да се похваля- вчера избрахме име Grinning

# 716
  • Мнения: 129
Сети, какви падаръци получи Лора? Да разкажеш всичко подробно за тържеството!  Peace
dinora1605, страшна си ей, даже график.  Hug Я, кажи именцето, ако не е тайна!  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 3 698
Хайде да пусна снимчиците от партито и тук, много беше хубаво, а Лора много щастлива и доволна! На мен както са ми се развихрили хормоните си поплаках от щастие докато ги качвах и гледах шест годишното си голямо момиченце  Embarassed !
Ели, за емоциите, игрите и подаръците...какво да кажа- всичко беше чудесно и Лора даже каза, че това бил най-хубавият и РД, съответно и ние сме щастливи!

dinora1605
, браво, че сте харесали име, което и да е, за вас ще е най-прекрасното!


Сети, стискам палци да направиш правилния избор на количка. Аз първият път отидох в магазина и се хванах за първата, която ми хареса, и избрах възможно най-тежката и не маневрена.
Аз пък след внимателно проучване на модните тенденции и функции си я избрах първият път bowuu иииии пак същото  Joy -неманеврена и тежка ми беше, с голяма радост я замених с лятна  Grinning .

...за количките аз ще си ползвам сега от каката а после направо лятна ще си вземем-въобще не приемам черен цвят  Sad
СЕТИ ние с млеката полудяхме-принудих се пак фризовом да взема и ще комбинирам с аптамил
...

mmm, според мен ще й хареса Аптамила, много добро мляко е  Hug , стискам палци!
За количка, ако нещо с количката от каката има проблем, а не искаш да купуваш сега, с радост мога да ти предложа количката на Лори, въпреки че както писах по-горе, на мен ми беше ужасно неманеврена и тежка/9кг./, ако обаче ти допада и решиш, само кажи, другият месец се връщаме.Тя е ползвана много малко, комбинирана е, розова, има обръщаща се дръжка, чанта... и т.н. Ето я като модел, само си спри звука, че  Sick
http://vbox7.com/play:98417562
Ето и реална снимка
http://www.lora-angelova.info/U_doma/large/0224.jpg
нашата е в розово  и с радост ще ви я подарим, стига да решиш, че ще ти свърши работа  Hug

# 718
  • Мнения: 722
 Amazing , за момента ще го запазя името в тайна  Wink

Сети, ами ти как искаш да ти е лека количката, като тя ти е направо огромна, в сравениние с твоето телце  Joy
Тортата за рождения ден е била много красива!!!

ПП изпратих ти покана за приятелство

# 719
  • Мнения: 3 698
Добро утро Hug!

Сети, ами ти как искаш да ти е лека количката, като тя ти е направо огромна, в сравениние с твоето телце  Joy
Тортата за рождения ден е била много красива!!!
...
Да, много си права за количката, аз затова си позволявам да я предложа, защото това, че не е била "моята" количка не означава, че на някой друг няма да му е удобна...

За тортата - рожденничката си я избра, хареса си снимката в нета и я поръчаха от Лагуна, беше вкусна и красива, аз мислех, че ще избере уинкс или нещо друго, но тя и миналата година и сега си пожела Туити  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт