"Мънички момченца и момиченца, тичайте навън за първите кокиченца!"

  • 20 056
  • 311
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 486
vanq123 - в педиатрията са страхотни специалисти.Повечето недоносени са с такава племония.Моля се бързо да се оправи малкия мъж  Praynig.
Как издържах - трудно , като всяка една мам от този под фрум.Върнах се работа, щом се възстанових.Цедях се като луда включително и нощем, поплаквах,ходех на курсовете на 9 месеца , споделях във форума , където намерих огромна подкрепа огатао исписаха дъщеря ми от болницата бех 6 кг. по-слаба от колкото забременях.Намери си занимание, коеот да те отвлича от мислите за бебто за мънично,ао не сте пазарували използвай времемто и за това.Бъди силна, мисли си само хубави неща,как скоро ще гушкаш Дани.
Господи дай сила на Дани да се пребори  Praynig Praynig Praynig

# 286
  • Мнения: 23
много мерси за милите думи , сега като че ли ми е малко по спокойно,но ще видим докога. Чакам с нетърпение пак да стане 12:00 ч за да званна и да питам как е ?Дано да има напредък и да е по добре. Ако не издържа може направо да отида и да се измоля да ме пуснат да го вида пак/само 2 пъти съм го виждала /.
СТИСКАИТЕ МИ ПАЛЦИ ....ПОСЛЕ ЩЕ ВИ ПИША КАК Е МИНАЛО... Blush

# 287
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Здравейте момичета

благодаря ви за поздравленията.

vanq123  Praynig fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed всичко да бъде наред, аз изживях нещо подобно но в по-лек вариант и бях в болницата поне 1 път на ден го виждах.

С разходките няма много време за писане.

Хубав ден на всички

# 288
  • София
  • Мнения: 1 711
Здравейте и от мен!
Ваня, добре дошла  Hug Не се притесявай, всичко ще бъде наред с малкия Даниел (имаме си адаш  Wink). Наистина много е кофти когато сте разделени, но докторите се грижат за него и скоро ще си го приберете вкъщи. Ти използвай момента да си почиваш повече, ходи на пазар ако не сте купили всичко, излизай с приятелки. Много  Hug от нас!  bouquet

Ивана и аз се надявам да не се налага да поправяте бибата. Но той Жорко е голям и ще се справи по мъжки  Wink

Радвам се и за Вики че е добре вече  Hug

Мидичка вчера се е отчела, но да кажа и аз че изкарваме много хубаво. По цял ден сме навън и малко се уморяваме от толкова ходене и тичане след деца, но важното е че те са добре. Децата вече се отпуснаха и се заигравват и търсят. Днес сутринта Вероника дойде при нас с биба в устата и Дани започна да й се кара и да й я дърпа от устата  Joy Аз понеже не му давам да се разхожда с биба, тя е само за леглото и той я караше да си я слага и тя в леглото. Много е забавно и се надявам пак да се съберем така, следващия път в по-пълен състав  Sunglasses

# 289
  • Мнения: 23
Казаха, че се подобрява с всеки изминал ден , но на мен това не ми е достатъчно искам вече да знам кога ще си го вземем вкъщи. Сигурно ще ни кажат от предния ден, а не с дни по рано?/поне според мен/. newsm78 

# 290
  • София
  • Мнения: 39 783
Ваня, обикновено казват предният ден, даже и в самият ден на изписване.
Алекс стоя 9 дена в родилното. Имаше само фототерапия. Аз реално бях изписана на 3тия ден. Кръвното ми беше нормализирано. Но не ме изписаха, защото "няма кой да го кърми тоз малкия".
И всеки ден изписването беше на кантар. Изписват само когато бебето е напълно възстановено и може да се гледа в домашна обстановка.
Кураж. Скоро ще го гушкаш   bouquet

Ей, ваканционно настроените Simple Smile Как сте ве? Чакаме ви Simple Smile
Моята ваканция започва от понеделник Simple Smile Аз и Алекс ще си починем малко от кака Диди Simple Smile

# 291
  • Мнения: 1 685

Добро Утро HugНие с Жоро, сме добре.
Добре дошла, Ваня Hug  bouquet

# 292
  • Мнения: 983
Добро и от мен  Hug
Гери, мерси за кафенцето  Mr. Green Къде се беше изгубила ти  Wink

Радвам се, че всички в Сандански са добре и си изкарват страхотно  Hug

Добре дошла, vanq123  Hug Стискам палци всичко с бебчо да е наред, да се оправя бързо и скоро да се гушкате вкъщи. И да знаеш, адашки сме  Wink

# 293
  • Мнения: 923
Привет и от мен.
Гери кафенцето е супер. Hug
Времето навън е супер. Чакам Коки да се наспи и ще излизаме навън.

# 294
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Привет момичета

Ний ваканцията не я усетихме много, защото нашия батко всеки ден ходи на баскетбол и то сутринта минава а следобед тъй или иначе си е в къщи и без ваканция.

Приятен ден и  Hug

# 295
  • Мнения: 1 685
бяхме на гости с Жоро, и днес сме си у дома вече Hug
Viki_76,радвам се, че Вики е здрав Hug

# 296
  • Варна
  • Мнения: 965
vanq123, добре дошла при нас!
Вече 2 дни започвам да пиша нещо и не публикувам, защото Вики ми рестартира компютъра.
Гери, разкажи какво прави Жорко? Какви са му любимите игри?
Вики отскоро се качва на бегом на пързалката (без да се налага да стоя отстрани да придържам ако залитне), вече успява да седне правилно на пързалката и да се спусне (преди крачето му оставаше назад понякога). Все още го хващам отдолу, че не успява винаги да стъпи на крачетата и тупва по дупе, но вече е доста по-самостоятелен. Упражнението - качване на пързалката и спускане го прави поне 20-тина пъти един след друг. После се полюляваме малко на люлката. А миналата година не се задържаше за 2 минути на едно място.
А иначе съм много доволна, че се разминахме с антибиотика. Това ни бе първото разболяване без антибиотик.

# 297
  • Мнения: 1 685
И аз, водя Жоро на люлките и пързалките.много му е готино Simple SmileКато е в нас, е залепен до телевизора и гледа анимации.
Има няколко топки ,с тях се заиграва  ,приказва им  Hug
Послушен е много Grinning

# 298
  • Мнения: 23
здравейте и от мен, много се радвам и благородно ви завиждам, че си прекарвате чудесно с вашите палавници навън. За моя юнак днес казаха, че състоянието му било много стабилно и приемал добре всичко което му правят все още е на кислородо терапия , но това било нормално да не сме се притеснявали. А как да не се притеснявам, като не съм го виждала от понеделник и ми страшно мъчно вече, даже почвам да се разболявам в буквалния смисъл..... Sad нещо гърлото се опитва да ме боли и главата, но се държа все още... Confused

# 299
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет, Привет и от мен! Peace
ВАканцията свърши,  Sad уви и пак сме в мръсната гадна и студена София, ау голям студ тук, колко си ни беше топличко и хубаво в Сандански Crazy. Изкарахме си страхотно, просто нямам думи как да го опиша, ще ВИ кача по късно остатъка от снимките за да видите.

Аз успях да попрочета всичко до тук, ама вече забравих  Thinking.
НО много се смях, на ум де, че ВЕроника спи - леле Ивана ти що "ЧУпи на ЖОрко бибата" Joy Joy Joy Май и аз ще последвам примера ти hahaha. МАкар, че ДАни все и се караше на ВЕроника за бибата, тя уви не я изпускаше от устата, освен когато ядеше нещо или пиеше сок! ДА ВИ кажа покрай децата и тя постоянно все нещо нагъваше  Blush, научи се да яде солетки и бисквитки, да гризка кроасанчета и да пие сокче от сламка Mr. Green, благодарение на Хелче. И сега пак си пийна  Mr. Green, да покаже на тати какво е научила! Blush

Аз да честитя на всички каквото съм пропуснала!
Честити месечинки на дечицата! bowuu
ЧЕстит рожден ден на ВИВИ!  bouquet
ЧЕстита годишнина на ГЕри   bouquet
ВИки голям слазур е ВИктор, наистина много е пораснал bowuu
Ан - МАри честито ВИ бебе Мартин на вас, да расте голям и послушен и много да радва всички! Hug
А Алекс също много е пораснал и е голям сладур, а Диана на зелено училище ли отиваше? ГОтов ли е багажа!
ДОбре дошла на новата мама и на всички останали! Hug

Общи условия

Активация на акаунт