А на някой да му е израстнал нов бретон? :(

  • 4 400
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 596
Ммда, и аз съм така след като спря великото падане на косата след раждането. Точно по тази причина се замислих да си подстрижа бретон.  Tired

# 16
  • Мнения: 1 032
Определено предпочитам да замажа положението с малко гел, отколкото да направя нещо непоправимо за в близкото бъдеще. Колкото пъти съм си отрязала бретон, толкова пъти съм и съжалявала.
Ама к'ви ги приказвам ooooh!, то аз вече съм с бретон без никой да ме е питал. Crossing Arms

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
При мен всеки нов косъм (ама само на главата) е добре дошъл.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 6 155
След великия косопад започна да расте нова коса /навсякъде/ Confused
Едни такива 3-4 см. косъмчета... начучосани, натопорчени  и стърчат като наелектризирани Close  Ужас Sick

# 19
  • Мнения: 1 032
Горе-долу излиза, че това е резултат от бременноста и косопада след това. Thinking Обаче аз такова чудо след първото раждане не помня newsm78 и няма как да съм го забравила. Close

# 20
  • Мнения: 101
Аз и преди бременността си ги имах. Сега пак си имам бретон без да съм го правила специално. Веднъж ги постригах тези косъмчета и като щръкнаха. Направо ужас. На къдравата ми коса само едни прави косъмчета липсваха. Не мога да ходя с вързана коса, защото и гел не помага. Голямо бедствие #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт