Анатомията на Грей 7

  • 34 844
  • 428
  •   1
Отговори
# 30
  • варна
  • Мнения: 262
запис

# 31
  • Мнения: 69
Хайде и аз да се присъединя към вас. Simple Smile
Намирам по  торентите само до 16 епизод, а от замундата не мога да тегля, защото нямам регистрация, а не приема новорегистрирани. Някой да има идея от къде да си дръпна новите серийки?

# 32
  • Мнения: 85
Хайде и аз да се присъединя към вас. Simple Smile
Намирам по  торентите само до 16 епизод, а от замундата не мога да тегля, защото нямам регистрация, а не приема новорегистрирани. Някой да има идея от къде да си дръпна новите серийки?

Здравейте от мен!
В арена.бг също има всички серий!
Успех!

# 33
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Аз пропуснах онези натоварващи еизоди, на които всички сте лакали и сега ще гледам няколко наведнъж, за да ми е по-спокойно. Иначе ако серията свърши кофти пак се забавятс новата с няколко дни ще има да ги мисля.... ooooh! 

# 34
  • Plovdiv
  • Мнения: 550

дали ще  търсят пръстена в гората скоро- любопитна съм Wink
JoyЕее, тогава не мога ги мисля. Laughing
 И на мен епизодът ми хареса много. За крокодилските сълзи няма да споменавам. Laughing
А Бейли и Шефът ме карат да се кискам от няколко серии назад. Мнооого са сладки. Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Много силен беше 18 епизод. Кога трябва да излезе следващия? Защо ми се върти в главата, че е днес?  Rolling Eyes Или така ми се иска? Нямам търпение...   Wink

# 36
  • Мнения: 3 405
Последно кой епизод даваха? Онзи с момчето в бетонения кофраж ли? Искам да знам какво стана с него.

# 37
# 38
# 39
# 40
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Отново много силна серия Cry

# 41
  • Мнения: 5 478
Мерси   bouquet Тегля  Heart Eyes

Може ли в бяло малко?  Flutter

# 42
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
 Mr. Green може, ето
Оперираха Изи, като Дерек се беше панирал ужасно, но Мер му каза, че го обича и вярва в него, но пак му отказа пръстена. Шефа помоли Карев да даде материал за ембриони за Изи. Изи изплете шал на Бейли. Мисля че Шон се казваше, тоя новия доктор, приятеля на Кристина - от постравматичен стрес, сънувайки нещо се опита да убие Кристина и тя скъса с него. Операцията мина добре, тумора е отстранен, Дерек предложи на Мер по много невероятен начин и тя прие.

# 43
  • Мнения: 5 478
Oоо, отивам да гледаааам  Heart Eyes Благодаря!  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 57
Последните 2 серии са невероятни!!! А в днешната много ми хареса това, което Алекс казва накрая.

Общи условия

Активация на акаунт