* Великден наближава , Испанска среща се задава ! *

  • 11 992
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 13
tsvetanka75 smile3501,
mimky много е сладка,да е жива и здрава,

Йоан съ6то се зарадва като влязохме в градината,веднага забрави 4е малко преди това рева newsm45,бяхме на консултация   costumed050и му биха 2 ваксини,
Отивам да си направя едно кафе,да видя дали 6те ми мине главата,цял ден ме боли(пък казват 4е празно не боли Simple Smile)

 Hug

# 286
  • Мнения: 1 461
Мимки направо криманале , купете си каса голяма за да събира документите и ще си спестиш подобни главоболия в мерлин има често промоции  Peace

# 287
  • Мнения: 259
Здравейте мацки,
следя и аз времето с надежда и се  Praynig да не вали, друго си е да се съберем на празника. Като гледам какво е времето си мисля, 4е ще имаме късмет.
Мимки малката е станала голям бонбон  Heart Eyes. Като 4ета през какви перипетии минавате се радвам, 4е не живеем с чужди хора. Дано скоро си уредите вси4ко и си намерите подходящи съквартиранти.
Мими много ви е кратка ваканцията. Ние сме на у4илище 4ак на 20.04. Добре 4е има кои да ми помага, 4е с нашите дълги ваканции не знам какво щяхме да правим.
Кар4ита много апетитно изглеждат еклерите. Какво стана с пътуването до Валенсия, намерихте ли подходящ хотел или се отказахте.
Вес ти къде се загуби  Thinking
tsvetanka75 страхотно стих4е. Peace
Дивина ако срещата се състои те о4акваме, ако трябва и гостите доведи  Naughty.
ГериПетрова малко остана, о4акваме те на испанска земя  Hug
Оставям Ви и се залавям за работа.

# 288
  • Мнения: 1 818
Мимки,Ники е голям бонбон !   bouquet

И тук днес времето е разкошно ! По обед се вдигнахме "по женски" с Али /съседката / и заведохме децата до Бусот . Отдавна се каним да посетим  пещерите Канелобре.Разкошно местенце...препоръчвам го горещо ...А такава гледка има към цялата долина ! Така хубаво си починахме ...ах...

От утре за съжаление дават захлаждане ...

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 19:30 от gaby_s

# 289
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
4етете написаното от новият работник на Сапатеро Laughing.Така де ,и на мен ве4е Ще ми плаЩа той Joy.
Хем ми е смеШно ,хем ми е малко притесненео Thinking.Сега трябва и да се сьдим сьс старите Шефове Confused,оба4е как да не ги сьдя като много пари ми дьлжат newsm78,пьк аз хи4 не сьм в цветуЩо финансово положение,за да им ги оставя Crazy.
Та така.......
За пикника.....дано стане за тази неделя Confused,ако е друга неделя може и ние да не можем да дойдем.
Силрай4е,.....ти ми остана надеждата за пакета за БГ Embarassed Rolling Eyes.

# 290
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
mimky много ти  е сладко,детенцето
Габи,много са интересни пеЩерите,на децата сигурно им е било много интересно Peace.

# 291
  • Мнения: 1 461
Rali благодаря че питаш ,на половинката ми смениха отпуската така че отпадна за мое съжаление сега и на празниците ше е на работа но все пак важното е че има работа

# 292
  • Мнения: 1 156
М оми4ета , летя утре. Хем мъ4но, хем 6те си вида мом4ето и  ку4енцето.Малко е странно да живеем в 2 реалности, но поне ни обогатява. Силно се надявам времето да е
хубаво и да се съберем вси4ки. Тук е гадно, вали...

Ходих днес на гроба на дядо. Запустели гробове, майка и баба не могат да поставят кандило за6тото имало мног ку4ета и обръ6тали 4а6ките с олио...  Разбити пътеки, цигани крадат пейките и маси4ките около последните домове на най милите ни хора. Толкова мъ4но ми стана, но6то не се уважава тук, дори и паметта на мъртвите.
Добре 4е после ме закараха до Кайлъка, 4е се нагледах на заленина и природа иа се поразту6их малко. Направо ми страхотно впе4атление парка, нали е национално богатство, поддържано, 4исти4ко, пътя не бе6е много занемарен. Но в Южна БГ бе6е ад.За събаление...

Вал, какво става мила. За6то Запатеро 6те ти пла6та, какво не се доразбрахте със тарите 6ефове. И нали знае6 4е има6 право на безплатен адвокат от  синдикатите

# 293
  • Мнения: 52
Здравейте момичета  Hug
отдавна не съм писала но имахме гости от Бг и нямах никакво време.Направихме им една хубава разходка до Сан Себастиан и Портогалия по точно до Порто  car003 Много им хареса тук но за съжеление не улучиха много с времето доста валя дъжд   Sad но като гледам в Бг е същото време и било студено
ГериП лек път утре  Hug
Вивиан от сърце ви желая успех в Бг  Hug важното е да се чувстваш добре там където си пък и ако не ви хареса винаги можете да се върнете тук  Peace
Яна честито за приемането на дъщеря ти!Много успех и късмет!   bouquet
Рали да ти е жив и здрав племеничето само радост да им носи    bouquet
Рали78 честити ви крачета  Hug
Габи чудесно местенце за разходка прегръдки  Hug Hug Hug
Цветелина75 nadqsf добре дошли в нашата темичка  Hug
Мимки много е сладка Ники на снимките и е пораснала  Heart Eyes честити ви обички.Дано по скоро намерите подходящи съквартиранти  Praynig
Мими Честит рожден ден на Иви на патерици!Да ви е жив и здрав,ученолюбив и само радости моменти да ви носи!   bouquet Много хубав подарък сте му направили  Peace Бързо възстановяване на мъжът ти и повече да не му се случват такива неприятни инциденти
Дивина виждам не ставаш за шпионка  Laughing как са децата целувки  Hug
Вал дано всичко при Алекс мине успешно  Hug
Момичета от сърце ви пожелавам да е хубаво времето за срещата и да си изкарате добре  и ще чакаме снимки  Hug
На всички които не съм споменала много  Hug Hug Hug

# 294
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ходих днес на гроба на дядо. Запустели гробове, майка и баба не могат да поставят кандило за6тото имало мног ку4ета и обръ6тали 4а6ките с олио...  Разбити пътеки, цигани крадат пейките и маси4ките около последните домове на най милите ни хора. Толкова мъ4но ми стана, но6то не се уважава тук, дори и паметта на мъртвите.
Добре 4е после ме закараха до Кайлъка, 4е се нагледах на заленина и природа иа се поразту6их малко. Направо ми страхотно впе4атление парка, нали е национално богатство, поддържано, 4исти4ко, пътя не бе6е много занемарен. Но в Южна БГ бе6е ад.За събаление...

Вал, какво става мила. За6то Запатеро 6те ти пла6та, какво не се доразбрахте със тарите 6ефове. И нали знае6 4е има6 право на безплатен адвокат от  синдикатите
Аааа,аз сьм 4лен на синдикатие Sunglasses от много време,за това ми е безплатно Laughing.Ве4е говорих с тях.За това Ще се сьдим ,заЩото няма да плаЩам на адвокат,ина4е сьм загубена Mr. Green.
Ами аз си знаех,4е няма много да ме тьрпи оЩе лУбимата  ми Шефка,Собствениците няколко пьти направиха намеци да ме повиШат,да стана нейна сьтрудни4ка hahahaа тя беШе против Crazy.И след като трябваШе да отсьствам два дни за операцията на сестра ми(които по закон ми принадлежат),и те ми дьлжаха оЩе три дни,които пьк се сьбраха с моите два по4ивни дни ....обЩо взето се сьбра една седмица да не ходя на работа ,и това и повлия много лоШо на жената Laughing.Тьй като аз от както сьм запо4нала НИКОГА не сьм отсьствала за ниЩо.Винаги им вьрШех цялата работа и винаги бях тази която на пьрво повикване hahaha се явяваШе.Е онзи ден и казах няколко неЩа.... Laughing,като например ,4е трябва да уважава работниците си и да не се дьржи с тях като с парцали #2gunfire,и тя полудя hahaha Просто така лоШо се дьржи сьс вси4ки #2gunfire.......Е аз след толкова години ве4е спрях да и мьл4а Mr. Green,и затова ми затвори устата Joy Joy hahaha.Разбира се ми плаЩат обезЩетение и вси4ки такива подробностти ,но ми е кофти за Шефовете Sad,много готини хора Confused,Ще ми е мь4но за тях.
Е сега Ще искам да ми плаЩат вси4ко ,което не са ми платили през цялото време там......ако си бях трьгнала сама нямаШе да им го искам,но сега .......Ве4е ми се обади единят Шеф и ми се помоли да се вьрна,4е те ли4но Ще вземат пак на работа,но.....сега аз не искам.....да плаЩат........................... Sad

За БГ......така ,се 4увствах и аз ,като ходих на гроба на баба............тогава си спомням,4е бяха палили до гробиЩето и имаШе ужасно много гроба изгоряли Sad.Направо гледката беШе ужасяваЩа.Оба4е това е......на никой не му пука ,4е пали(незаконно разбира се) близо до гробиЩа.

amiga,операцията на Алекс е на 27 май,но аз се успокоявам,4е не е ниЩо сериозно Praynig
Хайде пусни снимки от Порто деееееееееее Wink

# 295
  • Мнения: 259
Моми4ета аз следя времето тук http://www.aemet.es/es/eltiempo/prediccion/localidades?l=03215&p=03 и изглежда ще имаме късмет  Party и в неделя ще е хубаво времето. Така 4е аз съм ЗА събирането да е в неделя  Peace. А и предполагам 4е Габи ще напазаруват в петък ве4ерта или събота и ако до тогава се развали отменяме, но за сега изгледите са за хубаво време  Crazy

# 296
  • Мнения: 1 818
И аз съм ЗА .Ще напазаруваме в петък следобед   Peace

Кажете си мнението ....и да правим новата тема с окончателните списъци  Hug

# 297
  • Мнения: 789
amiga , ако искаш вярвай,ама тъкмо се канех да питам къде изчезна.Благодаря за пожеланията  Hug!Как си,какво става с теб?

ГериП , направо ме срази,що за идиоти опустошават тези места.Поне там очаква човек да не се посяга. А ако пак посетиш "Кайлъка", поздрави от нас за там Wink.Много си го обичам.

Днес приготвям пък почерпка в уч-ще,че РД е падна през Семана Санта.Взех за малчуганите  "Орео Мини",шокол. солетки "Микадо",сокове.Сандвичите ще направя със чорисо и хамон "Йорк".Това казват др. мами,че обичали децата да се слага в сандвичите.Взех и чинийки  Мики Маус.Дано им хареда и да си изкарат добре.

# 298
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
**mimi** ,вие така ли празнувате РД Wink? в у4илиЩето
Ние торти носим Joy,отделно задьлжително се кани целият клас някьде кьдето има увеселителен парк,топки.....
Уххх,и на мен ми се приядоха сандви4ета Embarassed Laughing

# 299
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
И аз сьм За за среЩата в неделя Peace

Общи условия

Активация на акаунт