ТРОЯНски мами на диета или не,но винаги красиви и засмяни !

  • 12 346
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 890
Нямам време, момичета, много неща ми се струпаха на главата, затова не пиша.  #Crazy
Ани, тук при нас (нали кандидатсваме по нета  ooooh! ) на 6 април май ще е атаката на детските градини, напливът е голям, а за яслите май е по-добре положението, в смисъл колкото са кандидатите, толкова и местата. Та Теди може да го вредим за зимата.  Thinking
Добре дошла на новата троянка !   bouquet

# 31
  • Мнения: 750
Остай се, тук взе, че стана като в София. От де се пръкнаха толкова деца изведнъж... Thinking


Ти, нали щеше да ми оставяш нещо... Naughty

# 32
  • София
  • Мнения: 1 890
 Tired Не успях да прехвърля и сортирам инфото. Ще прехвърля почти всичко на настолния и следв. път (след 10-тина дни) ще ти го дам. Офертата не се губи !  hahaha  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 768
И при вас  Confused като и при нас.Много деца,недостиг на места в градините,при нас дори и в училищата.Имахме късмет,че градината беше съвсем нова и търсиха момиченца. PeaceМалката е от началото на октомври на ДГ и вече говори свободно и немски. Shocked Толкова бързо напредна с езика,че малко българския изостана,но сега като дойде баба и` ще напреднат пак. Дори не меши вече езиците,което много ме радва.

Дали да не направим една биографична книга,в която всеки да се разпише и отговори на няколко въпроса за себе си.Така всяка нова троянка ще се запознае с наши височества. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 768
1. Ник и Име
2. Дата на раждане
3. Деца (имена и дата на раждане)
4. Професия
5. Музика
6. Цветове
7. Любимо питие и храна
8. Любимо място за почивка
9. Любива книга/филм/песен/предаване
10. Мечта

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 20:36 от *Веси*

# 35
  • Мнения: 1 768
Нека всеки да го попълни и ще трябва да разучим как да го качим в една биографичка книга в началната ни страничка. Peace

Боровинке,най - новата си.Твоя е и честта да попълниш първа.Все пак не си се и представила още на троянските момичета. Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 1 890
 ooooh! Нали бяха само 4 бе Веси ???  Shocked Ти така до довечера кой знае за колко ще се пресетиш.  Crazy Ако добавиш и кг и гръдна обиколка, направо се изнасям от темата.  Crossing Arms  Whistling

# 37
  • Мнения: 750
Tired Не успях да прехвърля и сортирам инфото. Ще прехвърля почти всичко на настолния и следв. път (след 10-тина дни) ще ти го дам. Офертата не се губи !  hahaha  Mr. Green


Естествено!  Hug

# 38
  • Мнения: 38
1. Ник и Име-sladkaborovinka,Теодора
2. Дата на раждане-05.08.1985
3. Деца (имена и дата на раждане)-все още нямам
4. Професия-студентка съм
5. Музика-предимно поп-фолк
6. Цветове-най-вече черно или други тъмни цветове
7. Любимо питие и храна-нещо сладко за питие,а за храна китайско,пица
8. Любимо място за почивка-почивка на море в България
9. Любива книга/филм/песен/предаване-Харесвам комедиите,но почти не ми остава време
10. Мечта-да се реализирам в областта в която уча сега

# 39
  • Мнения: 750
Дали да не направим една биографична книга,в която всеки да се разпише и отговори на няколко въпроса за себе си.Така всяка нова троянка ще се запознае с наши височества. Mr. Green

Ааа, нали в една от първите ни теми отговаряхме на подобни "100-тина" въпроси  Mr. Green, колко пъти вече  Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 1 890
Мани, мани, измъчи ни таз Веси.  Twisted Evil В ученическите години ни върна.  Joy

# 41
  • Мнения: 1 768
Дали да не направим една биографична книга,в която всеки да се разпише и отговори на няколко въпроса за себе си.Така всяка нова троянка ще се запознае с наши височества. Mr. Green

Ааа, нали в една от първите ни теми отговаряхме на подобни "100-тина" въпроси  Mr. Green, колко пъти вече  Laughing

Да,но са много дълги.ТеЗи вече ще ковна като важни. Embarassed А и не помня къде бяха, за да ги прочете боровинката. Rolling Eyes
Дайте идеи как да ги направя.

# 42
  • Мнения: 750
Не знам, ти си по-навътре с форумските неща  Laughing

*Много ти помогнах  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 768
Не знам, ти си по-навътре с форумските неща  Laughing

*Много ти помогнах  Mr. Green

Попълни.Моля. Mr. Green

Като за първо време ще ги копна само под всяко име. EmbarassedЗнам,че не се прави така,но...

# 44
  • Мнения: 750
По-късно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт