След кой опит успяхте?

  • 3 687
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
С дъщеря ми стана от първия път Heart Eyes
Сега ще видим...това ние  е втори месец бебеправене.
Ще стане, малко повече търпение и без много нерви Hug

# 16
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
А тези от вас, при които е станало след повече от година - имаше ли някакви зрдавословни проблеми или просто си е било въпрос на време ?
Ние сме още на третия месец, но все пак да зная кога да започна да се притеснявам ...

Според по-голямата част от лекарите до 1 година опити е нормално. Само че, на мен ми се видяха доста и след като не стана 5 месеца отидох на лекар. Нищо ми нямаше и пак не ставаше, ама аз постоянно за това мислех, направо мания #Crazy След това започнах работа, записах второ висше и нямах време да мисля толкова- и хоп, на следващия месец резултата беше налице Grinning. Значи общо 8 месеца  bouquet

# 17
  • Мнения: 57
Аз си меря БТ и си правя и тестова за овулация. Така че горе-долу съм наясно с цикъла си и кое кога се случва. Бях и на консултация преди да започнем опитите и гинекологът каза, че всичко ми е наред.
Истината е, че и аз всеки ден си мисля за това. Но то някак си няма и начин, хем да следиш температура, да правиш тестове, да попълваш таблици и графики и да не мислиш за това. Старая се да си намирам занимания и да се разсейвам, но не минава ден без да вляза във форумчето и да почета. Старая се да не ми се превръща в мания, но да мисля си всеки ден за бебчето.
Надявам се с тези си мисли да не навредя и да стане скоро. Много се радвам за тези от вас, при които е станало бързо, а и за другите, че са имали търпението да изчакат появата на двете чертички макар и не толкова скоро   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 294
А тези от вас, при които е станало след повече от година - имаше ли някакви зрдавословни проблеми или просто си е било въпрос на време ?
Ние сме още на третия месец, но все пак да зная кога да започна да се притеснявам ...
При нас имаше проблем и даже ни се наложи АРТ процедура  Peace

# 19
  • Мнения: 685
Целенасочено след третия месец  Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 1 139
След първия опит имахме резултат.
Успех на всички Peace

# 21
  • Мнения: 1
Момичета здравейте, дойде и моя ред... закасня ми два дена и днес си направих тест и е положителен. Grinning  Ами иначе това ни е втория опит, миналия месец не стана.

# 22
  • Мнения: 3 092
Първият път след 6 месеца , втория ... и аз не разбрах - не беше планувано , но  е желано  Embarassed
От сърце пожелавам на всички чакащи скорошна , лека и щастлива бременност !  Hug

# 23
  • Deutschland
  • Мнения: 186
На петия месец бебеправене. Simple SmileИначе преди това се пазихме 12 години  Crazy

# 24
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
И двата пъти   по 1 година Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 270
Първия път - точно 2 години ни трябваха (с леки прекъсвания в този период)
Втория път се случи на 2-рия месец!
Успех Peace

# 26
  • Мнения: 77
Първия път стана от раз,сега правим опити за второ дете ,но нещо не се получава.дано по скоро де се получи. Peace Praynig

# 27
  • Мнения: 1 464
След първият опит стана.Късмет на всички,които сега се трудят  bouquet

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 22
а, някой, който е взимал противозачатъчни преди опитите, дали ще сподели опит?
Четох противоречиви статии и мнения.

# 29
  • Мнения: 7 201
Първия път стана от раз,сега правим опити за второ дете ,но нещо не се получава.Дано по скоро де се получи. Peace Praynig
Същото и при мен... Confused

Общи условия

Активация на акаунт