Сънувах... знаете ли какво означавва...

  • 50 288
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 840
Я да ви питам - някой гледа ли е на касетка секса с Роса Кирилова и Георги Христов?
Кое е животното в главната роля, кажи, и ще ти отговорим.

# 61
  • Мнения: 1 650
Хора, откачихте!

# 62
  • Мнения: 2 829
интересна тема
вълнувам се живо Mr. Green
напоследък сънувам и аз  разни хора  Wink
а от касетката с Роси и Жоро и аз се интересувам

# 63
  • Мнения: 2 196
Я по-добре да се върнем на стоматолозите и техните инструменти.
Клипът на Роси Кирилова и Георги Христов е по-подходящ за тема ''да засадим дърво'' или подобна. Laughing

# 64
  • Мнения: 4 585
Може и стоматоложка. Седнала в скута на пациента, пили зъб. Обезболяващо, един вид.

# 65
  • Мнения: 2
според мене най правилното е да се види в съновник newsm78,иначе ако се вярва на тоз на оня,аз също си тълкувам сама сънищата ама май не се получава,пробвай с някой съновник Peace

# 66
  • Мнения: 990
А пък аз няколко пъти сънувам свекърва ми - бременна с голям корем и ни съобщава, че си има любовник и заминава за Мексико...  Laughing То вярно, че искам да съм на далече от нея, но чак в Мексико да я пратя  Mr. Green Имате ли идея какво може да означава, аз много не вярвам на сънища, но пък този 3-4 пъти го сънувам  Thinking

# 67
  • Мнения: 2 386
Няколко неща, бързам, докато не съм ги забравила:

1.  Joy Joy Joy Joy
2. Искам да видя касетката на Роси Кирилова и Георги Христов, моля за съдействие!
3. Сънувала съм Асен Блатечки и .. Румен Луканов (  Embarassed - добре, че Лиса не чете вече). Нееротично.
4. Но съм правила секс с кумата ми насън. А снощи я сънувах бременна, кажете какво значи това? Не е от мен, да се знае.  Crossing Arms

# 68
  • Мнения: 1 650
Значи бременността значи бреме и товар, но незнам дали за вас или за тези, които сте сънували бременни.
А какво значи да сънуваш цветя в саксии?

# 69
  • Мнения: 4 585
Ева ревнува кумата си от кума, това значи.

# 70
  • Мнения: 3 641
Аз пък на сън бях с Киану Рийвс. Ама много готин секс, искам пак Laughing

# 71
  • Мнения: 0
Аз пък на сън бях с Киану Рийвс. Ама много готин секс, искам пак Laughing

Ни шъ да и било сън. Неккъв бъг в матрицата ша дай  Mr. Green

Ей гу вечи кръшка  Mr. Green мискинина му с мискинин  Mr. Green
 

# 72
  • Мнения: 3 641
Немо, сигурно тъй шЪ да е било Laughing На снимката тук много не ми харесва, ама нали съм свикнала да го гледам с черни прилепнали дрехи Joy Много слабичък бре Whistling

# 73
  • Мнения: 0
Ми свършил се е човека след секса с теб  Confused .. как можа да го изтормозиш така момчето  Mr. Green По леко де !! Не е свикнал на български секс все пак   Wink Crazy  Peace

# 74
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
че раждам... но не беше бебе, а пиле (подобно на тези, замразените изглеждаше)
Е?

Общи условия

Активация на акаунт