117 Deutschland: Ветрове гонят ни през немските клади ееее-еее-ееее

  • 12 404
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 521
МГМ, с тънката разлика, че той ме заряза Joy

Ех, каква шегичка чудна можеш да му спретнеш на Сърфов за 1.април, при така създалите се обстоятелства, направо ще обереш точките Joy hahaha

 smile3534
Стига, бе, не съм такава развали къща аз. Не, че не бих се изтъркаляла с него в кревата по всяко друго време, но не и сега - с мъж и семейство. Не би било честно спрямо Сърфов.

Бибс, я кажи ти снощи точи ли лиги по Кептън Джек?! Laughing.

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 17:19 от surfline

# 31
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма значение. Simple Smile После е осъзнал грешката си.

# 32
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ауу, Сърфи, става интересно  Popcorn  Дръж ни в течение  Flutter

Аз съм била винаги магнит за такива странни историйки да ми се случват и до ден днешен  ooooh! и всички приятели си ме знаят, че с мен редовно стават някакви такива нещица и пикантерии  Whistling

# 33
  • Мнения: 3 880
Бибс, я кажи ти снощи точи ли лиги по Кептън Джек?! Laughing.
Точих не амииии, чак се давих Blush Laughing
Кой ли ден ще го измъкна от телевизора  smile3508 и даже няма да се замисля дали е честно или не Joy Joy

Ама ти не сменяй темата Wink дай да доразвием сапунката, той имаше ли придружител(ка)?  Laughing

# 34
  • Мнения: 1 178
Няма значение. Simple Smile После е осъзнал грешката си.

Вzе ми го от устата, опс клавиатурата  Wink имаше и някаква синтенция, че няколко съвпадения на куп вече не са случайност.....

ooooh! и всички приятели си ме знаят, че с мен редовно стават някакви такива нещица и пикантерии  Whistling
сподели де, не от любопитство, от любоzнателност питам  Wink

# 35
  • Мнения: 3 521
Да, бе, осъзнал си е грешката - след като скъсахме толкова пъти сме били заедно по разни пещери, пътувания, катерения и т.н., че и сме спали, че и сме срали заедно и така и не се събрахме та чак ще тръгне да обикаля света заради мен. Това даже и в романите на Джоан Колинс го няма.
Истината е, че той е много самовлюбен и доста егоистичен и се съмнявам някога да е имал пълноценна връзка. Нашата беше тийнейджърска работа - аз на 15, той на 19, ала-бала, след 7 месеца айде ще сме само приятели и така. Химия винаги е имало, но любов - не. Не сме говорили за придружителка, но беше с още 4 момчета-колеги. Едва ли е сам, но просто не стигнахме до там с приказките. Обаче знам, че са го арестували в Лондон, защото преместили едно БМВ 30-40 м., а на негово място "сложили" Трабант - поиграли си на Хари Потър, но забравили да направят заклинание за глухота на съседите Mr. Green.

Пък и ако съдбата е решила да ме изправя на нокти що не ми изпрати Едуард Кулен, пардон Робърт Патинсън, а наш Ванчо?! Mr. Green

знаете ли какво правя - ям Bienenstich. А преди обяд знаете ли какво направих - ядох Erdbeerschnitte. Изобщо бившите гаджета ми действат много продуктивно на гъзообразуването.

п.п. Денииис, раздуй, раздуй! Mr. Green

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 18:03 от surfline

# 36
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Коте, редовно засичам най-неочаквани хора на най-неочаквани места или разбирам супер неочаквани новини ей така както си седя и си се шматкам някъде  Sunglasses Голямо съм куче  Sunglasses не случайно в миналия си живот съм била детектив   bowuu

# 37
  • Немция
  • Мнения: 6 912
Ау, настръхнах от историята на Сърфинята! Flutter

И аз имах "съдбовни" засечки с един мой обожател, който обаче не беше съвсем наясно дали иска да е с мен. Тези случайни срещи(2 на брой) след прекратяването ни на контактите ме вадеха от равновесие, но след кратко размечтаване реших да не хабя излишни емоции по някой, който вече е "оср*л" положението. Даже избягвах нарочно негов приятел, за да не научавам прясно инфо за него. Така че каквото било, било- вълнуващо звучи, едва ли трябва да се търси знак в случилото се. Но... определено изглежда супер заинтригуващо!

Какво се чудите на Баба Марта. Не знаете ли защо е сърдита? Защото февруари е къс, а април - мек. Mr. Green
Joy Добър лаф!

# 38
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Мамацки, как бихте реагирали, ако една баба натупа по дупето внучето си, защото не иска да си тръгва от детската градина? Освен нас имаше още 5 деца + родителите им. Детето искаше да поскача още в Bällchenbad, но бабата и дядото не искаха да чакат повече, бабата успя да го хване и го напляска. Confused Да говоря ли с майката или да не се намесвам в семейното възпитание?

# 39
  • Мнения: 1 178
Пепе, а нямаше ли zпитателки наоколо. Аz бих оставила на тях да говорят с майката.
Ако сценката се раzиграва пред очите ми, сигурно бих каzала на бабата, че това не е въzпитателно.

Деси това и в де. ли ти се случва? Откакто съм тук не съм имала подобни внеzапни срещи.
Апропо, г_н Сърфов е реагирал дженталменски, моя котаран веднага би ни zаподоzрял.

# 40
  • Мнения: 1 335
И аз тук. Добър вечер. Болна съм, дойдох си със софийско вирусче прекрасно.

Сърфи, това е то. Да знаеш че случайни неща в този живот няма. Този е взривоопасен и стой по-далече ако можеш, ако ли пък не можеш, каквото такова. Grinning. Историята е поучителна и актуална и е знак за нещо.  Ако ти се занимава опитай да разбереш какъв е точно.

Аааа, и пишете като пършинги.

Гея, да се оправя детето.

Честито на тези които празнуват.

# 41
  • Мнения: 1 677
Много интензивно пишете...
На празнуващите бебешоци - бъдете здрави, щастливи, обичани!
Болничките - оздравявайте бързо!

 surfline, това което ти се случва си е игра на съдбата, съвпадение, карма или и за не знам точно какво е всъщност... На мен животът не ми е поднасял неколкократни срещи с един и същи човек, проточени във времето и осъществени на различни места и то на хиляди километри....

# 42
  • Мнения: 7 605
При нас вали СНЯГ. Не само вали, ами трупа  Shocked

# 43
  • Мнения: 2 907
Сърфо, това ли е близнака, за който си ми разправяла?  Wink

Моето дете след една седмица скарлатина, се разболя от шарка. Хопла, още една седмица болна вкъщи. Горката има сърбеж, а не трябва да се чеши, гърчи се, плаче - кошмар!!!

Изморена съм.

# 44
  • Мнения: 7 605
 Shocked Ужас, това пък де го хвана?
Я кажи, как беШе в Париж?

Общи условия

Активация на акаунт