За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 2

  • 10 517
  • 300
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 44 105
Ами....в шезлонга ще му е доста по-добре, защото шезлонга има и напълно равно положение, дори и да е цялото под лег наклон, детето не е така сгънато.
Дори при дълъг път  съвета е на 2 часа поне да се спира за 20-30 мин почивка на бебето. В къщи не бих го държала лично аз...не че няма и такива случай, но моенто мнение винаги е било доста категорично - стола за кола си е за колата, за навън има колички, за вкъщи - шезлонги, люлки, кошари, активни гимнастики и т.н.....

за клюмването - вредно не е, най-много да не му е много удобно или да се поизкълчи - можеш да вземеш възглавничка, но може и така.....

# 91
  • Мнения: 577
ВШезлонг ще му е 100пъти по-добре.

# 92
  • Мнения: 2 447
Определено смятам че в шезлонга ще е по-добре.Столчето за кола си е за колата

# 93
  • София
  • Мнения: 23 096
Нашият шезлонг се скъса от употреба - много практична и удобна вещ  Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 2 508
Ох, вие сега ме шашнахте... Мислите ли, че съм му навредила? От две седмици някъде го използваме столчето... doh cry

# 95
  • София
  • Мнения: 23 096
Ох, вие сега ме шашнахте... Мислите ли, че съм му навредила? От две седмици някъде го използваме столчето... doh cry
Еее, не се шашкай пък ти толкова  Peace   Wink Нищо непоправимо не се е случило! Просто го имай предвид занапред  Hug

# 96
  • Мнения: 6 441
Ох, вие сега ме шашнахте... Мислите ли, че съм му навредила? От две седмици някъде го използваме столчето... doh cry
За 2 седмици не си му навредила,но не продължавай. Peace

# 97
  • Мнения: 2 013
Ох, вие сега ме шашнахте... Мислите ли, че съм му навредила? От две седмици някъде го използваме столчето... doh cry

И аз от време на време прибягвам до столчето за кола,когато Биси е нервна и не спира да плаче.Нямаме шезлонг,а в столчето за кола се успокоява веднага.Сигурно си "мисли",че е навън...
 Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 200
Изчетох ви с голям интерес......Имам един въпрос Алекс яде на 3.5 -4 часа . Нощем след като е ял в 10.30 -11 часа винаги се буди в 3. Яде и заспива.После в 6-7 пак. Трябва ли д го отучвам някак това нощно хранене или той сам ще го откаже.Последно бяхме 6 кг ако е от значение.

# 99
  • София
  • Мнения: 44 105
Щом се буди - гладен е, няма какво да го отучваш Wink

# 100
  • Мнения: 4 433
Момичета,всичко е наред...така се успокоих,а се бях шашнала..

..черния дроб,далак всичко е чисто,само едни витаминчета ще пие...

..и много течности трябва,докато се изчисти организма от този гаден морков ooooh! ooooh! ooooh!

Мерси за подкрепата,може би разводних темата Blush

 Hug Hug Hug

# 101
  • Мнения: 9 776
По повод столчето за кола - често го ползваме вкъщи. Вредно, невредно - бебето се чувства добре там. Легнал не обича да стои. Правим почивки, разбира се. Чудя се що не сме взели шезлонг Thinking. Вече няма за кога.
Sunrice, ако бебето ти е на кърма, какво ти пречи храненето нощем? Пък и на АМ да е. Щом си заспива после, какво се тормозиш? Важното е, че е спокойно цяла нощ. Мойто бебе също го храня веднъж - толкова се събужда. Сигурна съм, че и биберон ще свърши работа, но предпочитам да си го нахраня. И без това денем много се разсейва и става по-трудно.
Сис*че, да не би  да е направил алергична реакция от морковите?

# 102
  • Мнения: 4 433
Сис*че, да не би  да е направил алергична реакция от морковите?
Да Sad,сега никакви моркови,нито чушка,лютеница докато не се оправи(ръчички и краченца оранжеви).
Дано бързо избледнеят Hug

# 103
  • Мнения: 577
Изчетох ви с голям интерес......Имам един въпрос Алекс яде на 3.5 -4 часа . Нощем след като е ял в 10.30 -11 часа винаги се буди в 3. Яде и заспива.После в 6-7 пак. Трябва ли д го отучвам някак това нощно хранене или той сам ще го откаже.Последно бяхме 6 кг ако е от значение.

Той сам ще откаже нощното хранене когато е готов за това и когато не е гладен.
На сила само ще се изнервите и двамата и най вероятно нищо няма да постигнеш.
Синът ми се отказа сам на 7 месеца. Но, има нощи и сега когато става и яде.

# 104
  • Мнения: 9 776
Сис*че, ще се оправи, спокойно Peace. Децата имат тая способност много бързо да се възстановяват.

Общи условия

Активация на акаунт