Vip Brother епизод 3 - Първи номинации

  • 71 443
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 2 759
...На мен ми е интересно, колко от нас, ако са прекарали 8 години в затвор в Либия, няма да прекарат всеки един миг с близки и приятели...
                       О, тя прекарва толкова време с приятели, че даже живее у тях  Twisted Evil.

# 1 351
  • Мнения: 2 759
...Никой не ви кара да я харесвате, просто ми е чудно, вие как щяхте да сте сега, налагайки се да започнете живота си от нищото и със спомени и преживявания като нейните? Confused
                         Тя милата, освен че плюе по целокупния бг народ също плюе и по останалите, с които е споделяла една Къща толкова време. Що?

# 1 352
  • Варна
  • Мнения: 480
Никой не ви кара да я харесвате, просто ми е чудно, вие как щяхте да сте сега, налагайки се да започнете живота си от нищото и със спомени и преживявания като нейните? Confused
Със сигурност нямаше да бъда в къщата , едва ли това е най-подходящото място ,ако човек е решил да започне живота си след 8 години ужасен затвор

# 1 353
  • на пистата
  • Мнения: 5 850
айде пък вие,къде ги видяхте 8 години ужасен затвор и мъчения Thinking

# 1 354
  • Мнения: 1 251
Ами като съм следяла в годините новините и предаванията за тях, доста често при разпитите е имало разкази как точно са ги мъчили, който иска може да се порови и прочече, е може да не са били 8 години, но са преживели доста неприятни неща!

# 1 355
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 275
Кристияна понеже е обикновен човек, психопатът Славков я хвана за жертва и издевателства над нея, с думи.Той е всъщност лудия човек.
Недостойно е да го показват по телевизията - това си е позор, че има такъв изрод в България като Тодор Славков. Той мина всякакви граници като каза, че трябва да си излезе, защото трябва да отиде пак за 8 год в Либия....Не съм агресивен човек, даже мисля, че Кристияна наистина има увреждания и се нуждае от психиатър, но в този случай, ако бях аз вътре Тошо щеше да изяде един шамар! Този спор много пречи и на останалите в къщата, но както каза Аня, Кристияна поддържа конфликта! Защо хората вътре не вземат позиция?! За да не им падне рейтинга?! По скоро им падат маските вече и се вижда какви прости и дребнави хорица са.

# 1 356
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Хората вътре взеха позиция-казаха им да престанат.И двамата не го направиха, сега шамари ли да им бият ?

# 1 357
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 275
Хората вътре взеха позиция-казаха им да престанат.И двамата не го направиха, сега шамари ли да им бият ?
Изобщо не са я защитили даже. Насаме, когато Тошо го няма тихичко и дават съвети. Особено ми стана антипатичен Азис дето задърпа Кристияна , все едно че тя е виновна. А пред Тошо мълчат като мижитурки. Единственото обяснение за това, че никой от останалите участници не се намесва активно в техния "спор" е, че по всяка вероятност никой от тях не иска да подлага на риск репутацията и авторитета си на "звезда" - иначе не мога да си обясня тяхното велико малодушие- та те ако не могат да защитят един човек как ще застанат зад каузата за която се борят и за каква благотворителност можем да говорим!

# 1 358
  • Мнения: 2 388
Хората вътре взеха позиция-казаха им да престанат.И двамата не го направиха, сега шамари ли да им бият ?
Изобщо не са я защитили даже.

Това не значи, че нямат позиция. Позицията им е спорът между двете страни да се прекрати.

Иначе виждам, че не им се влиза в излишни конфликти или просто не им достига нещо за да и го кажат в очите, че е луда. Явно е, че повечето го мислят. Само че си го споделят помежду си, не и го казват директно.

Ще ми е интересно, ако още 5 човека и го кажат в очите, дали ще продължи да се държи така, че все едно нищо не я засяга и още ли ще и е толкова "хубаво" в къщата? Twisted Evil

# 1 359
  • Мнения: 2 759
Хората вътре взеха позиция-казаха им да престанат.И двамата не го направиха, сега шамари ли да им бият ?
Изобщо не са я защитили даже...
                          Чакай сега, трябва да застанат на нейна страна, или нямат позиция - така ли  Thinking? АКо нещо не те устройва, то значи не същетвува  hahaha.

# 1 360
  • Мнения: 63
Хората вътре взеха позиция-казаха им да престанат.И двамата не го направиха, сега шамари ли да им бият ?
Изобщо не са я защитили даже. Насаме, когато Тошо го няма тихичко и дават съвети. Особено ми стана антипатичен Азис дето задърпа Кристияна , все едно че тя е виновна. А пред Тошо мълчат като мижитурки. Единственото обяснение за това, че никой от останалите участници не се намесва активно в техния "спор" е, че по всяка вероятност никой от тях не иска да подлага на риск репутацията и авторитета си на "звезда" - иначе не мога да си обясня тяхното велико малодушие- та те ако не могат да защитят един човек как ще застанат зад каузата за която се борят и за каква благотворителност можем да говорим!
Наистина - няма такова малодушие ooooh!Как остро и безпричинно я нападаше Тодор и никой не взе участие, никой не се намеси пряко. Тя, Криситяна каза, че не я боли от нападките на Тодор, а от пасивността на останалите Crossing Arms

# 1 361
  • Мнения: 1 303
Тошко е типичен пример за поговорката-"Роди ме мамо с късмет и ме хвърли за смет"
Кристиана си има своите странности,но точно тази комунистическа издънка и паразит едва ли има право да й държи сметка за това онова.Такива като Тошко не са достойни за уважение,нито да бъдат лансирани на обществени подиуми,но ето,че все пак си има "последователи"и фенове-калко жалко ooooh!

# 1 362
  • Мнения: 2 759
...Ще ми е интересно, ако още 5 човека и го кажат в очите, дали ще продължи да се държи така, че все едно нищо не я засяга и още ли ще и е толкова "хубаво" в къщата? Twisted Evil
                         Тя обича всичкииииииии. А най-обича тия, които плюе  Twisted Evil.

                          Аз предлагам всички, на които име  симпатична Кристияна да се включат в томбола с смс-и. Първите 100 с най-много изпратени месиджа да могат да си я вземат вкъщи за по седмица  Twisted Evil.

# 1 363
  • Мнения: 2 388
Наистина - няма такова малодушие ooooh!Как остро и безпричинно я нападаше Тодор и никой не взе участие, никой не се намеси пряко. Тя, Криситяна каза, че не я боли от нападките на Тодор, а от пасивността на останалите Crossing Arms

Затова си права. Време е всички, които я смятат за луда да и го кажат в очите. Гледам не са малко. Предполагам, че активността им ще и излекува болката.


# 1 364
  • Мнения: 77
Наистина - няма такова малодушие ooooh!Как остро и безпричинно я нападаше Тодор и никой не взе участие, никой не се намеси пряко. Тя, Криситяна каза, че не я боли от нападките на Тодор, а от пасивността на останалите Crossing Arms

Добре де, ами останалите може да са на мнението на Тошко! Но не я нападат от лицемерие, незаинтересованост или благоприличие! (Може би всеки със своя мотив)!
Защо очаквате, че някой трябва да се хвърли да я защитава?  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт