С мерак за отслабване - и стари, и млади Дюкан ни запали - 167

  • 27 781
  • 546
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 663
Снежка ..колкото искаш кола лайт но аз например забелязах че от нея задържам вода и затова я ограничавам когато мога ..защото когато пътувам ми писва от кафета ....

# 511
  • Мнения: 106
Снежка - аз не си позволявам много много кола, макар да е разрешена - максимум по чашка-две, но не всеки ден

# 512
  • София :(
  • Мнения: 215
Мен ако питаш - никак, не я харесвам и си пия вода Grinning
Хайде от мен лека нощ и красиви, режимни сънища, оставям пазач, да ви наблюдава цяла нощ  hahaha Hug
  ВИКИТО, waq, mandarinkata, Dari68, antich_e, Desert^Rose, Лорейн, anita7, Петинка, rali_m, Атена, Цоци, mihi69, happysmile, keji (+ 2 Скрит/и) и 4 Гости преглежда(т) тази тема
  Ама давайте да спамим докато е време, че в новата тема ще е срамота
 Те ви на за стимул и една тучна зелена тревица
                                       

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 22:18 от mimensita

# 513
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз също пия много вода, но като ми писне от кафетата и излезем на кафе си поръчвам от време на време кола. По принцип от липсата на въглехидрати ми пада кръвната захар и затова като усетя, че ми се мотае главата(напоследък се случва често), си изпивам една кола.

# 514
  • София
  • Мнения: 336
Цитат на: Sola в Сряда, 25 Март 2009, 13:53
Имам едно въпросче? По колко Кола Лайт може да пием на ден? питам,защото снощи пих малко,днес пак пих  500 мл. и искам да знам.
Здравей, не знам да има конкретно ограничение като количество, но аз лично я избягвам, защото е газирана и т.н., позволявам си я само, когато ми се прииска нещо наистина сладко, преди фитнес, ако се чувствам много отпаднала и на официална вечеря, ако я предлагат в заведението. Общо взето не повече от 2-ти седмично, не повече от 500 ml на ден.
темата е обсъдена на 30 страница - тази тема, там има и други мнения. Simple Smile

# 515
  • Мнения: 5
Пу аз съм първа  между цветенцата..

# 516
  • Мнения: 525
 Embarassed

Започвам диетата отново, миналата година имах страхотен ефект -7 кг., но за съжаление моето дупе си е лакомо и не я направих както трябва. Този път ще бъда  Peace
Обещавам си
Вие сте стимула ми

# 517
  • Мнения: 1 731
Оффф,защо не мога да отворя снимките ,че да копна линка от албума тука? smile3511 smile3514

# 518
  • Мнения: 3 071
Момичета, помогнете!
Спешно! Спешно! Спешно! Преди няколко дни (може би вчера) гледах рецепта някъде за режимен течен шоколад, но не мога да я намеря..
В момента се треса цялата и трябва да го направя иначе ще опаткам една кутия Линдор..

# 519
  • Мнения: 3
СкО® ,как ще се предаваш  Shocked,я се стегни и зарежи тия порочни мисли!Пий една студена вода и  ще ти мине.

# 520
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Момичета, помогнете!
Спешно! Спешно! Спешно! Преди няколко дни (може би вчера) гледах рецепта някъде за режимен течен шоколад, но не мога да я намеря..
В момента се треса цялата и трябва да го направя иначе ще опаткам една кутия Линдор..
Моляяяяя, има диетичен дечен шоколад.
Я ВЕДНАГА ДА МУ ПУСКАТЕ РЕЦЕПТАТА   chef Praynig

# 521
  • София :(
  • Мнения: 215
   СкО®, сакън, спри се  Naughty
 Течен не вИдОх, но те това изрових http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/02/18/дюкански-шоколад/, а пък ако чак толкова приритваш, забъркай скоро едно кисело мляко със степче или с подсладител и някакъв аромат, само към Линдора не посягай  Hug
  А той какво, всъщност, дири у вас, Линдора имам предвид  newsm78 Аз не допущам таквизи неща да пеминават прага, който иска да ги яде вън от къщи  Crossing Arms
  Ама какъв език съм завъдила..., чак сама не се понасям. Голяма лигавщина ме е нагадила  ooooh!

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 23:21 от mimensita

# 522
  • Мнения: 1 731
Лека и отслабваща ,мадамки сладки !Лягам ,че се уморих с тия снимки и нищо не стана. Hug
Прегръдки и целувки на всички ви-mimensita,буболино,АДРЕНАЛИНКА,happysmile,mihi69 ......и всички ,не ми се сърдете ако пропусна някой.Обичам ви! Heart Eyes Hug Hug Hug

# 523
  • Мнения: 279
Благодаря ви Hug Петинка, kris70, ЦвеTи, Дария*, incendio, elica123, nelsun Heart Eyes, рошава, kalinchita, музичка Hug, emili7497, Pamu4kata, Tumba_lumba  Hug, Dari68 Heart Eyes, mihi69 Hug, feelgood Hug, happysmile, chernokoska, СкО®, ДОРОМ, Snow4eva, Точица, * Боби *, vani_nik Hug, ВИКИТО, iv_mikova, Комета, Didka_23 (ще обуеш такива панталонки, с дюкан няма невъзможни неща Peace), vesito5 Hug, TheNMaster, DanyGod, Miles (права си постоянството е истината Hug), Клер, roska28, greta.kr, tanyamanya Hug, lipstick, esen, надявам се да не съм изпуснала никого, ако има такъв случай да се обажда Wink
tonnny_bg мерси за розата и хубавите пожелания  bouquet
krikri музо моя, обичам тЪ Hug
mirka75, mimensita подозирах, че реакцията ви като ме видите преди Дюкан Laughing, не е за вярване, че това чудо бях аз Blush. Мирка с теб сме си правили конкуренция на стартовите килограми Mr. Green
ванесса йо жълтата блузка беше специално по твое желание Wink, хайде пусни едно фото от твоето преди, а аз ще пусна снимка твоя снимка от сега Praynig ( е от срещата преди месец и нещо два Crazy) Hug
СлаБенце прекрасно, къде се губиш липсваш  Hug. А фотошопа ми е пръв приятел голяма любоФ сме:lol:. Ще те видя ли на 5-ти  Praynig Praynig Praynig
Gardenia зарадвах се и се посмях, че си имам фен семейство  bouquet, режимна съм е не съм бетон Blush, но се готвя за трета Whistling
Тоното27 сменила си аватара и не мога да те позная Blush, Гушкам теее Hug, случилото ти се е много неприятно Sad. Тони твоят резултат също е невероятен, като ни питат тука няколко отявлени дюканки колко свалихте трябва да казваме минус един човек hahaha
Татитче слънце, разбирам те и аз така ти гледам снимките и викам е това не е истина Heart Eyes

# 524
  • Мнения: 243
              Признавам си без бой - НИ СЪМ ЧЕЛА, НО ще прочета по късничко, просто исках малко да се полигавя, тъй като темата е към края си - момичета къде стеееееееееее  нещо сте заглъхнали?
              На паша нИ шЪ сте стъмни се, има Вълци двукраки вънка, требе да се внимафа!
              Имаме си ново мъжко присъствие - ДОБРЕ ДОШЪЛ - само по смело, щот на Туни хукнал да си купува тампони - умната! Владизнайко, зачезна, то издържа ли се тука, луди крави!
                                        ОБИЧАМ ВИ БЕеееееееееееее!
ТАНЧЕТО - честито миличка - промяната ти е пълна, нищо ново, виждала съм те на
                  живо и зная, че си една кукла, пожелавам ти да си винаги така усмихната и
                  лъчезарна хубавелка.
               


                                                                                               ФИЛЮДКА!

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 23:51 от ФИЛЮДКА

Общи условия

Активация на акаунт