С какво закачихте огледалото в банята си?

  • 3 016
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 187
С двойно лепяща лента.

# 16
  • Мнения: 269
С двойно лепяща лента.

А знаеш ли на коя фирма/марка?
И цялото се държи така ли? Колко е голямо?
Че ми трябва за нещо подобно, но ми се иска да е проверено Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 393
С двойно лепяща лента.

Не е добра идея да е само с нея, особено в банята. Със силикон става най-здраво, но както са писали и преди мен евентуалният демонтаж след това е труден, огледалото не става за нищо и плочките се чистят  трудно.

# 18
  • Мнения: 2 172
Със силикон  Peace Нямаме намерение да го местим в новата къща  Crazy Поръчахме го на стъклар: голямо, красиво изрязано(не правоъгълно),от тези тъмните се води-40 лв.За тази цена не мислим да си го взимаме  Peace

Иначе е много здраво със силикон и отникъде не се виждат гвоздеи,гайки,дюбели и т.н  Laughing

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Как не е здраво със силикон, нали мивките се лепят със силикон  Mr. Green Нашето шкафче над мивката е с огледална врата. Ние дупчихме плочката, понеже фугата е по-несигурна за закрепяне. Имам си цяло кашонче резервни плочки за целта  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 393
Само да кажа за тези, които сами си лепят огледалата- когато купувате силикон, търсете безцветен силикон на неутрална основа, а не киселинен.

# 21
  • Мнения: 4 187
С двойно лепяща лента.

А знаеш ли на коя фирма/марка?
И цялото се държи така ли? Колко е голямо?
Че ми трябва за нещо подобно, но ми се иска да е проверено Simple Smile


Огледалата са от ИКЕА, лентата беше в кутията заедно с тях, имаше и монтажна схема  Laughing ! Цялото огледално пано се образува от малки огледала, квадратни 20-20см. Самите огледала са много леки, лентата ги държи без проблем, втора година вече.

Не е добра идея да е само с нея, особено в банята. Със силикон става най-здраво, но както са писали и преди мен евентуалният демонтаж след това е труден, огледалото не става за нищо и плочките се чистят  трудно.


Съгласна съм, че е най- здраво със силикон, но в нашият случай и лентата свърши чудесна работа  Grinning.

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 14:56 от star

# 22
  • Мнения: 721
в случая огледалата са 20/20 затова лентата е свършила работа ,но при по голямо огледало няма да е достатъчна. зависи от размера на огледалото в някои случаи е препоръчително да се залепи  със силикон + двойно залепващата монтажна лента

Общи условия

Активация на акаунт