Връзката между изневярата и зодията !

  • 21 314
  • 164
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 44 121
Такива анкети винаги ме забавляват. Учудващо е , че Телеца-домошар води пред Стрелеца-развей прах  Mr. Green

може би тези с по-ниският резултат изневери просто са зодиите, които по-успешно се прикриват Simple Smile)))

# 151
  • Мнения: 22
Въобще не вярвам в зодии, това е чиста заблуда , всеки може да изневери, а и никой не е дал точна статистика на изневерите.
Астрологията е за развлечение по вестниците и телевизията, много удобно средство за вземане на пари чрез есемеси за астрологични прогнози. Астрономите категорично отричат астролозите и астрологията- тази лъже наука , която сее заблуди.

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
"Водолей никога не би изневерил, ако успее да си намери най-подходящия емоционален, интелектуален и сексуален партньор в живота. Дотогава експериментира."

Ще перефразирам това така:
"Човек никога не би изневерил, ако успее да си намери най-подходящия емоционален, интелектуален и сексуален партньор в живота. Дотогава експериментира."

Мисля, че с това изчерпвам мнението си по темата  Grinning

# 153
  • Мнения: 4 380
Такива анкети винаги ме забавляват. Учудващо е , че Телеца-домошар води пред Стрелеца-развей прах  Mr. Green

може би тези с по-ниският резултат изневери просто са зодиите, които по-успешно се прикриват Simple Smile)))

Тихите води са дълбоки. Телците са гадна зодия, Стрелците са готини и честни.

# 154
  • Мнения: 2 388
Тихите води са дълбоки. Телците са гадна зодия, Стрелците са готини и честни.

Абсолютно неверно. Чудесна зодия сме. Laughing

# 155
  • Мнения: 408
Такива анкети винаги ме забавляват. Учудващо е , че Телеца-домошар води пред Стрелеца-развей прах  Mr. Green

може би тези с по-ниският резултат изневери просто са зодиите, които по-успешно се прикриват Simple Smile)))

Тихите води са дълбоки. Телците са гадна зодия, Стрелците са готини и честни.

живея с трима телци вкъщи. като приятели са ок. имам много познати телци. жените , повечето са интригантки и само заглеждат чуждото, мъжете и те на няколко фронта играят...

# 156
  • Мнения: 2 388
живея с трима телци вкъщи. като приятели са ок. имам много познати телци. жените , повечето са интригантки и само заглеждат чуждото, мъжете и те на няколко фронта играят...

Дам, че за какво са ми тези очички Flutter Милото и той Теле, какво да кажа - три лИбовници има. Mr. Green

# 157
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
живея с трима телци вкъщи. като приятели са ок. имам много познати телци. жените , повечето са интригантки и само заглеждат чуждото, мъжете и те на няколко фронта играят...

Дам, че за какво са ми тези очички Flutter Милото и той Теле, какво да кажа - три лИбовници има. Mr. Green
Как им насмогва? Освен другото мъжете телци малко мърди си падат  hahaha

# 158
  • Мнения: 2 388
Хехех, Сиренце. Laughing При нас е точно обратното. Аз съм тази, която лесно се изморява Mr. Green и която има нужда от достатъчно количество сън, за да стане голямо и хубаво дете. Crazy
Той има много енергия, и за работа, и за заведения и за 3 лИбовници, както споменах. Mr. Green
Спи по 5-6 часа на денонощие, което е успокоително, защото не му остава време за четвърта.

# 159
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Две телета са страшна сила, особено като се заинатят  Mr. Green Имах едно телешко гадже, много се разбирахме, ама ако не искаше да прави нещо и Господ не можеше да го накара, което важи и за мен, та наставаше Армагедон  Mr. Green
Сега ми е добре с готиния и честен Стрелец   Mr. Green

# 160
  • Мнения: 408
Хехех, Сиренце. Laughing При нас е точно обратното. Аз съм тази, която лесно се изморява Mr. Green и която има нужда от достатъчно количество сън, за да стане голямо и хубаво дете. Crazy
Той има много енергия, и за работа, и за заведения и за 3 лИбовници, както споменах. Mr. Green
Спи по 5-6 часа на денонощие, което е успокоително, защото не му остава време за четвърта.

ми пращай го да спи при четвъртата, да си спокойна, че си е оползвотворил времето  Laughing

# 161
  • Мнения: 2 617

Тихите води са дълбоки. Телците са гадна зодия, Стрелците са готини и честни.

 Peace Peace

# 162
  • Мнения: 528
Не ми харесва тази анкета  Crossing Arms Моят мъж е Водолей  ooooh!  hahaha
Не мисля, че има някаква връзка между зодията и  изневярата  Peace
На мен ми е изневерявал единствено Телец  Twisted Evil

# 163
  • Мнения: 6 993
Хм. Показах му я на един водолей, който много ме иска, тая анкета.
Той каза, че било пълни глупости  Joy
Ще видим, ще видим.
Може след няколко месеца да се налага да си променя гласа  Joy

# 164
  • Мнения: 2
Кои сте вие? newsm78  И всичките представители бяха заети (с половинка) ? Или всички ви изневеряваха и ги хванахте? Simple Smile

Е чети наред де!Ние сме тези,които сме изследвали зодиака,за да се изкажем експертно...Simple SmileЗащо си мислиш,че след като давам  мнение за най-изневеряващата зодия аз не го правя,та все на мен трябва да ми изневеряват?!Нема такова нещо... Laughing
В момента говоря за другите... Naughty

PC:Един само се опита и го пуснах по трасето,без право на обжалване! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт