Кандидат мами над 35 - да си дадем кураж! Тема 6

  • 13 411
  • 308
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 358
О ооооо Николче дали ще ни заладваш newsm78.Дано, дано, дано Praynig.
Зази миличка гадна кофти работа.Почна седмицата и аз вече едва се влача.Едно ми е тъпоооооооооооо и умореноооооо.
Пък събота и неделя ми беше толкова добре.С нетърпение чакам празниците да запрятам ръкави за козунаците.
Уф аз нещо що така не вярвам за другото не знам Rolling EyesТия щъркели на ARGHT... нещо в моята губерния не щат и това си е hahaha

# 196
  • Варна
  • Мнения: 756
Бъни щом ти се молиш за мен,първа ще разбереш мила remybussi.  Ох като гледам какви вкуснотийки готвиш ,ти завиждам.Аз първо мразя да готвя пък и много не ми се отдава.И на всичкото отгоре съм и много злояда.Страхотна комбинация нали  smile3506  Абе добре ,че е съкровището, иначе ще умрем от глад  Joy Joy Joy Joy Joy

# 197
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Ааааа, без такива  Crossing Arms ...тия връзкарски работи да си ги нямаме с щъркелите  smile3513

Аз от днес си имам кръстник, казва се Аргхт  smile3534 . Не само милли, вече ще съм милли ванилли  newsm03 .

Айде поздрав от групата на  Milly Vanilly

Обичам ви  Hug Hug Hug Лека нощ мили другарчета  Hug

# 198
  • Мнения: 1 586
Добро утроооо Hug
Хайде мързели, очертава се още един хубав ден на този свят  newsm62
Кафенцето днес е от кръщелницата  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green

# 199
  • Мнения: 1 045
Добро утро  Heart Eyes
И аз като Бъни нещо съм изпуснала новините около Фиорчето. Какво става с теб мила, как си  newsm78
Абе какво става с тези щъркели  newsm78 Днес е последния ден на март, а аз още си ходя с мартениците и не съм видяла нито един. Ало Варна, има ли при вас щъркели да пратите някой насам  Praynig
Лек ден на всички  Hug Hug Hug

# 200
  • Мнения: 419
Алоооо, Варнаааа!!!  Naughty
Не стига, че щъркелите при вас, за морето да не говорим, ами и слънцето....чак на Регенцето и изгорял носа. Дайте малко и на нас! В Пловдив единствения слънчев ден беше събота, от там насетне включително и днес е мрачно  newsm45
Никол, недей се спотайва, как няма да ти се спи, като спря кафетата, я пусни едно, гледай свежарката Мили-Ванили колко е на запад и рано-рано ни спретва закуски. /чакаме тестче от теб  Peace/
Мммм.....ХА добро утро и от мен!  #Crazy

# 201
  • Мнения: 510
Тук съм банда ,но при мен нищо интересно чета ви с интерес и чакам попаденията на щъркелите.Фиорчето нещо се загуби дано взриви някоя бомба.Дано и Николчето не я е налегнала пролетната умора а някой бейби вирос.На всички ловуващи успех ,а на чакащите да дочакат EFPАйде Hug Hug Hugна всички.

# 202
  • Мнения: 1 485
Добро утро мили момичета!!!

Налейте си кафенце Laughing

Аз тихичко казах,че чакам-но.......явно всички сте разбрали Grinning
Благодаря ви за подкрепата,знам,че каквото е писано да стане -то непременно ще стане Peace,така,че за сега все още
няма никакво развитие.Пък и с този мой нередовен цикъл-не смея да се надявам и да се радвам предварително.
Само да вметна-надявам се Регенцето да внесе малко яснота по въпроса-свърших дуфастона на 26.03 и чакам..............
Но .....на мен не ми се спи и не съм уморена като Никол newsm78

Хайде лек ден,аз отивам да се боря с една торта за скъпия,че утре(без майтап Mr. Green) е малко рожденник Laughing

# 203
  • Варна
  • Мнения: 756
Добро утро! Днес определено съм по добре ,щом станах рано.Demi  i Roslem не тъгувайте за морето и щъркелите.Нали като дойде лятото и ще дойдете на морето.А пък аз, ако случайно идвам към Пловдив ще ви донеса поне едит щъркел, че да си свалите мартениците. Joy Joy Joy Fior не се знае не бъди песимист моля те. newsm10 А сег астига приказки ами да пием кафенце ,че ще стане обяд.

# 204
  • София
  • Мнения: 5 569
Фиорче, хайде направи си тест!  Hug  Щом си спряла Дуфастона на 26ти..., значи вече са минали около 14 дни след ову, нали?  newsm78

Стискам палци и на НиколPraynig Дано, миличка!  Hug

Рослем, аз също съм си още с мартеничките..., но по принцип си ги нося най-много до края на март... Така че утре трябва да намеря поне някакво цъфнало дръвче или храстче, за да си ги вържа (в София тази година това е голяма рядкост!!!)  hahaha

АРГХТ, за мен щъркел имаше ли?  Rolling Eyes Общуваш си само с другите и почвам да се сърдя... мъничко...  Crossing Arms

# 205
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Добро утро  Heart Eyes
И аз като Бъни нещо съм изпуснала новините около Фиорчето. Какво става с теб мила, как си  newsm78
Абе какво става с тези щъркели  newsm78 Днес е последния ден на март, а аз още си ходя с мартениците и не съм видяла нито един. Ало Варна, има ли при вас щъркели да пратите някой насам  Praynig
Лек ден на всички  Hug Hug Hug

Тука щъркелите минаха отдавна.От три дни се наслаждавам на лястовички вече. Grinning

# 206
  • Мнения: 1 045
А стига де. Не стига че   grinning039  Nature Sunny и  stork-boy си имате, ами сега и лястовички. ААААААААА нещо взех да се ядосвам  smile3511 Добре че поне си имаме цъфнали дръвчета  smile3534, та утре ще има и аз къде да вържа мартениците

# 207
  • Мнения: 419
Фиорче, благодаря за кафенцето!  Heart Eyes Ти тихичко го каза, ама ние каквито сме хиени, нищо не изтърваме. Може да сме и малко досадни, но пък с най-добри чувства искаме да си следващата бомбичка! Относно симптомите може и хич да ги няма, така че докато няма МЦ има надежда!  Hug
If-73, Прасковката, Пуканка  Hug  Hug  Hug
Николче, хем пишеш да не мислим за морето, пък ни пращаш кафета с рибки и вълнички?!?  smile3513 Добре, че си от Пловдив та ти е простено.  smile3520
Рослем, подкрепям те! С основание се ядосваш!  Joy

# 208
  • София
  • Мнения: 6 302
Еееее, бях ви написала такъв хубав пост и нещо стана с компа.... hit
Аз понеже почнах да изпушвам, и си викам: чакай да ги видя тия моите дружки какво си правят.  Laughing Пия си следобедното кафе (е, не е като онова с рибките) и ми е кеф да го правя заедно с вас. И за мартеницата имах подобно чудене наскоро - до кога ще я нося?  Thinking Щото друга година по това време имаше вече цъфнали дръвчета, дори и в София, ама сега.... Пък щъркелите явно са много заети, и с тези зиг-загообразни маршрути... има да ги чакаме май още дълго.
Тъкмо щях да питам за Фиорчето, какво толкова й очакваме (въпреки, че се досещах  EFP), и тя взе, че си каза. Ами ще чакаме, пък то в скоро време ще стане ясно.....
Честито ново име на кръщелницата на ARGHT , остава и да почерпи..... А пък Milly Vanilly и аз ги слушах едно време, ех, хубави времена бяха....  yes
Радвам се , че всички сте в добро настроение. Целувам ви   love001 и се връщам при моите бумаги.....  Mr. Green
Ванхорне, как си миличка?  Hug

# 209
  • Мнения: 4 358
Цитат на: Zazolinka
Радвам се , че всички сте в добро настроение.
И аз така Hug Hug Hug.
Днеска много бачкане много чудо ooooh!.
Ама кото гледам какво е хубаво навън.Ще взема да се пошматкам малко.Може и с любимия ще видим Heart Eyes.
Ако ви кажа, че заради една риба бързам да се прибера в къщи  - пъстърва ще ме вземете за луда.
Сега и на гости не ме свърта.Луда жена ooooh! ooooh!
Фиорчеееееее аз нещо май ме подмина Sad ама трябва да се зъбарзам да сме двете.Нали виртуално ще си другаруваме Hug
Олеееее ooooh! ooooh! ooooh! само аз съм некълтурния шемет.Влиза няма добро утро няма добър ден Joy направо за приказката.
Хайде добър ден Hug и чао - приятен ден.Срам ме е от тоя пост Embarassed ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт