Детски рожден ден във Варна -4

  • 123 125
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 10 816


Киса, разкажи малко повече за програмата в Арлекин? За колко големи деца е подходяща или е според възрастта?

На нас тогава от Арлекин ни препоръчаха да е принцеско, било подходящо за възрастта, която тогава навърши Вики (5 год). Започна с това, че излезе едно момче, облечено като принц с пантофка в ръка, попита на кого ли ще стане - естествено на рожденничката, която и обявиха за принцеса (кое момиченце не би се зарадвало?  Laughing)

Сложиха я на един висок стол-трон. Имаше разни игри, музика, прожектираха откъси от филмчета, а децата трябваше да познаят как се казват... ей такива подобни. Едно момиче пя песен, облечена като принцеса. Имаше забавни танци, водени вече от друго момче. Въобще, всичко беше свързано с темата "принцеси".

Родителите хем си седяха на по-заден план, хем наблюдаваха какво се случва. Не е като в Портокал, например,  навряни отделно в една заличка...

Тази година избрахме Капела плей и честно казано, съм по-доволна. Каквито и програми-партита да има, най им е добре на децата да се налудуват както им харесва.  Peace

# 616
  • Мнения: 102
Моята щерка много обичаше да ходим в Капела плей и заради нея бяхме там почти всеки уикнед до преди няколко месеца.  Отидохме, поигра си 15минути, дойде разстроена и нацупена и повече не искаше да стои там. От тогава не иска да стъпва на това място Sad Sad Sad Вероятно някое детенце нещо й е направило или казало, но... newsm78

Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 22:27 от vlady1

# 617
  • Мнения: 5 462
От днес вече няма "Мушмороци" и в прекия, и в преносния смисъл  Mr. Green Просто така бизнес не се прави  Money
Защоо ...?? newsm78
Една приятелка се интерисуваше , но се оказа че са затвори или преместили не разбрах точно ???
Някой има ли повече инфо дали са на друго място и каква е причината да затворят/ако са го затвори ли/ ??

# 618
  • Мнения: 8 769
Моята щерка навършва скоро 7 г. и вече съм в треска къде да празнуваме. В този град сме обиколили почти всички заведения, тези, където се пуши автоматично са отпаднали, останалите вече са се "изтъркали", така да се каже.... Дори и от тази тема нищо свежарско не виждам...Какво ще правим, не знам.... ooooh!

# 619
  • Мнения: 625
Амиии, крайно време е някоя съфорумка с добър търговски нюх да се замисли и да направи заведение(помещение), подходящо за наш'те претенции и желания( а те като гледам са долу-горе едни и същи) Mr. Green

# 620
  • Мнения: 2 096
Доня детето ти е достатъчно голямо да не ползвате заведение.. ще си позволя да ти предам съвет на Каспър от друга тема.. наеми някоя конферентна зала в хотел.. малка зала.. и организирай РД.. трябва ти аниматор или тема с игри.. както и кетъринг.. това мисля е идеален вариант за 7г девойка..

# 621
  • Мнения: 8 769
sky* , днес си го мислех това като вариант...нищо друго не ми се струва подходящо....ама като знам в хотелите какви цени обаждат... Ще търся разбира се!

# 622
  • Мнения: 2 096
Поне от към хотели не сме ограничени...
потърси в града и на дружба.. ще се огледам и аз..
сещам се че и Ж. Драгостинов препоръчваше някой.. ако се включи ще е добре..

# 623
  • Мнения: 4 630
сещам се че вега имаха зала за р.д., имат и сайт изглежда добре

# 624
  • Варна
  • Мнения: 777
Амиии, крайно време е някоя съфорумка с добър търговски нюх да се замисли и да направи заведение(помещение), подходящо за наш'те претенции и желания( а те като гледам са долу-горе едни и същи) Mr. Green
Мъж ми отдавна ме навива да направим нещо такова, имаме и готово помещение в центъра, но не стигат пустите пари, а кредит не ми се тегли...

# 625
  • Мнения: 101
сещам се че вега имаха зала за р.д., имат и сайт изглежда добре


Аз за залата на Вега отдавна бях писала, ама не знам що никой друг не е видял  Grinning Там при децата не се пуши! Айде пак ще дам линк http://partyvega.com/phpAlbum/main.php?cmd=album&var1=detski … party+place+vega/

# 626
  • Мнения: 12 035
Доня Труфиня, позволявам си да дам идеи, макар че имам по-малко дете и не зная какво точно желаят децата на 7г.Но когато търсех място за моя син /4г/ все попадах на места, за които си мислех, че ако детето е по-голямо ще е подходящо.

Едното място е билярд, точно срещу училище Цар Симеон.Не много голямо помещение, но достатъчно.Скоро е ремонтирано, сравнително ново заведение.Когато аз попитах какви са изискванията- никакви, освен да се обадим предварително.Няма наем, няма задължително меню, можеше да се внесе торта,може да дойде аниматор.Аз не го избрах, защото нямаие съоръжения за игра/което привлича по-малките деца/Има сандвичи и напитки-сокове и др.За пушенето-по принцип се пуши, но е достатъчно малко за да се съберат гостите ви и да няма външни посетители.

Другото заведение е Аромат, под кукления театър.Често обядвам там, дори още стои коледната украса.Видях, че всяка неделя има детска дискотека и попитах как се организира, на което ми отговориха, че тъй като по това време винаги има  детски рождени дни, почти няма външни посетители.И там се пуши, но по това време едва ли и пак не е много голямо помещението и вероятно няма да има външни посетители

Като непушачка, трябва да ти кажа ,че и на двете места не се усещаше цигарен дим

# 627
  • Мнения: 8 769
Благодаря Светкавица, ще ги проверя тези места. Кое беше у-ще Цар Симеон? Към пазара ли?

# 628
  • Мнения: 12 035
да, на Колхозния пазар, а заведението е бившето beetle, но с друг собственик.

# 629
  • Мнения: 102
някой беше писал по - напред, че Ламор нямат сайт, но ето какво намерих:
http://www.lamore-bg.com/

Общи условия

Активация на акаунт