Детски рожден ден във Варна -4

  • 123 089
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 102
След един месец дъщеря ми става на 2г. и доста се чудех къде да празнуваме и в крайна сметка се спрях на Capella Play.Отидох на място и се запознах с условията.
Цените са 14лв за 2ч или 19лв за 3ч. за детско меню,което включва:
-детски кът+аниматор;
-детско меню/има 6 варианта
Тортата задължително е от там/мисля че са само със снимки и сметанова,шоколадова или крем ванилия-45лв квадратна 20-25 парчета/
-безплатни покани
За възрастните пак има няколко варианта/бутерки,сладки/соленки,плато с плодове,ядки,брускети,плато с мезета..../
Това е от мен  Hug
Първия РД празнувахме във Вики,но не останах много доволна,според мен е подходя6то за по-големи деца,защото няма съоръжения и кът за по-малките,но това си е мое мнение Wink


Дано да празнувате в делничен ден и да няма много външни деца там, че в събота и неделя е лудница Rolling Eyes

# 676
  • Мнения: 2 096
Капела никак не е подходяща за рд на 2г дете.. защо не погледнете НЕВЕЛЯШКА или Анжелика
Живко влизай по често няма да скучаеш..

# 677
  • Мнения: 180
  И аз мисля,че Капела е за по-големи деца,но е въпрос на лична преценка.Голямата ми щерка(почти на 9г.)  беше там на РД и много дивяха Simple Smile...малката е на почти 2г. но не смея да я пусна там дори с кака и, мисля,че колкото и да я пази, все някое  дете може да я бутне,удари .Сестра ми празнуваха РД на  малкия (2г.) декември във Вики ,на 2 етаж..и добре се получи.Децата се справиха с катерушката..а иначе Невеляшка и Радост са подходящти за по-малки(поне така мисля аз ).
 Ние търсим за каката...спряхме се на Капела и на Вега ,но май ше е Вега-имат доста снимки в сайта,доста тематични партита.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Тази година /след злополучната минала когато едно гостенче си счупи лошо ръката в Капела плей/ търсих хубаво, безопасно и забавно място за празнуване на рождения ден на Мишо/5 години/. Търсих, търсих и най- накрая се сетих, че май в занималнята на голямото ми дете организират празненства за рождени дни  Laughing. Мястото се казва хлапета.com и просто няма как да не ги похваля за чудесният празник, който децата прекараха. Определено е подходящо за по- големи деца/над 4 години например/ защото децата се
оставят с аниматорката сами два часа, през които се забавляват непрекъснато. Цената е без конкуренция и честно казано ми се видя ниска за вниманието, което обърнаха на празника на детето ми. Снимките ги правят те и после ти дават диск.Чудесната торта с динозаври на Галя!






# 679
  • Мнения: 295
Браво,,Катюша'' страхотно изглежда,ние сме през лятото,но аз определено не си падам по детските центрове,за мен това си е живо извиване на ръцете на родителите-това е лично мое мнение де,а пък и ние имаме възможност да празнуваме на открито,но даже и да нямахме пак не бих избрала някой от детските центрове на Варна има толкова други хубави места на който можеш да спретнеш идеален празник за детето си.Браво на ,,Катюша''тя е пример за това.

# 680
  • Варна
  • Мнения: 2 171
А, аз нямам никакви заслуги Simple Smile. Просто споделям, че има и други места за празнуване на рождени дни във Варна. Специално с този клуб проблем ще е може би локацията- в началото на Владиславово е, под пощата, но пък си заслужава пътя. В близост има и няколко заведения, в които родителите могат да поседнат на по кафе или питие да изчакат децата си.

# 681
  • Мнения: 2 096
Чудесна идея Катюша.. само дето частта с липсата на родителите не ми харесва

# 682
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
и аз не мога да си представя да оставя 2,3,4 годишни деца без родители.май е за по-големи.

# 683
  • Мнения: 47
 И аз мисля,че Капела е за по-големи деца,но е въпрос на лична преценка.Голямата ми щерка(почти на 9г.)  беше там на РД и много дивяха Simple Smile...малката е на почти 2г. но не смея да я пусна там дори с кака и, мисля,че колкото и да я пази, все някое  дете може да я бутне,удари .Сестра ми празнуваха РД на  малкия (2г.) декември във Вики ,на 2 етаж..и добре се получи.Децата се справиха с катерушката..а иначе Невеляшка и Радост са подходящти за по-малки(поне така мисля аз ).
 Ние търсим за каката...спряхме се на Капела и на Вега ,но май ше е Вега-имат доста снимки в сайта,доста тематични партита.
..да,по принцип и аз заради безопасност,забавления и доволни гости много се чудих....но тази година ще е там.Това,което ме насочи е че гостите са наполовина на 2-3г. а другата половина 5,6,11....В Невеляшка е хубаво,но колкото пъти отида все има по 2 РД и ако са повече гостите става тясничко и не виждам тези по-големи деца как ще се забавляват,иначе ми харесва като обслужване и обстановка,за Вики както писах не виждам нищо за малки деца а между другуто миналата година бяхме там и на едно от гостен4етата му се измъкна ръката ..пък и тези стълби към втория етаж...едва ли майка на 2 годишно дете може да седне да си пие кафето..По принцип и това заведение ми харесва.Хигиена ,обстановка,храна са на ниво но мястото е за по-големи деца СПОРЕД МЕН!!!Били сме на РД и в Анджелика....и от там не съм очарована,защото децата са в съвсем отделна зала без видимост към нея и през цялото времр родителите на по-малки деца бяхме вътре при тях защото аниматорите били да подреждат играчки и ...не знам за какво и не е подходя6то за по-големи.Декември бяхме на РД в Capella и дъщеря ми адски много се забажлява.Сигурна че всеки е доволен и недоволен от различно място и има различни случки и накрая.....КАКВОТО СЕ ПОЛУЧИ А ДАНО Е ВЕСЕЛО Wink
Няма гаранция за неприятни ситуации и родителите са на детски РД и не трябва да забравят за това Hug

Последна редакция: чт, 14 яну 2010, 18:32 от mama_na_Zori

# 684
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
някакви впечатления имате ли мами от РАДОСТ И УСМИВКА newsm78,аз още не съм го посетила,а времето ме препира Thinking

# 685
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте!
И аз започвам да търся заведение за рожденният ден на нашето дете,което началото на Април ще навърши 3г.
Миналата година празнувахме в Мечтателница и ни хареса.Бяхме сами в залата,никой не ни е притеснявал с времето за ползването на помещението...и пр.Но мис е ще тази година да сме на друго място!
Не ми се иска да сме с друг рожден ден заедно.
Били сме в Анжелика,от там не съм очарована.
Капела много ми харесва,от гледна точка на това,че има много катерушки,пързалки,батут...но иначе колкото пъти отидем през почивните дни,лудницата е пълна.
Моля,пишете мнения!
Ще следя темата с интерес! Hug

# 686
  • Мнения: 403
Няма как да не са в отделна зала децата в Анжелика, защото не забравяйте, че там разрешават да се пуши и обстановката е като всеки нормален бар. Или пушачите не трябва да имат претенции , че са на място където не се пуши - както е в детските клубове, или щом искат да пушат на детски рожден ден да приемат, че децата им не са длъжни да "пушат с тях"/  Crossing Arms

# 687
  • Мнения: 403
Ирина, вероятно не си пускала детето си на ясла или градина и напълно те разбирам колко ти е трудно да го оставиш в чужди ръце, но ако изберете място в което хем да не си постоянно до него , хем да имаш възможност да го наглеждаш, детето ще се отпусне покрай останалите деца и ще е спокойно, че винаги може да те потърси. Дори да не се получи от първия път, поне ще е някакво НАЧАЛО - да види какво е това нещо наречено рожден ден и що за празник е , а ако е 3-4 годишно може и повече от половината време да купонясва с другите

# 688
  • Мнения: 180
 mama_na_Zori ,знам колко е трудно да се угоди на всички.При разнообразната възраст на гостенчетата ви,май Капела е добър вариянт Simple Smile

# 689
  • Мнения: 8 769
Тази година /след злополучната минала когато едно гостенче си счупи лошо ръката в Капела плей/ търсих хубаво, безопасно и забавно място за празнуване на рождения ден на Мишо/5 години/. Търсих, търсих и най- накрая се сетих, че май в занималнята на голямото ми дете организират празненства за рождени дни  Laughing. Мястото се казва хлапета.com и просто няма как да не ги похваля за чудесният празник, който децата прекараха. Определено е подходящо за по- големи деца/над 4 години например/ защото децата се
оставят с аниматорката сами два часа, през които се забавляват непрекъснато. Цената е без конкуренция и честно казано ми се видя ниска за вниманието, което обърнаха на празника на детето ми. Снимките ги правят те и после ти дават диск.Чудесната торта с динозаври на Галя!



Катюша, впечатлена съм! Можеш ли да предоставиш адрес и някакъв телефонен номер за връзка, мерси!
Така като гледам става идеално за рд за деца на възрастта на дъщеря ми - 7г. Пък и щом ги оставяме сами - те ще се изкефят много!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт