Детски рожден ден във Варна -4

  • 123 076
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Ирина, вероятно не си пускала детето си на ясла или градина и напълно те разбирам колко ти е трудно да го оставиш в чужди ръце, но ако изберете място в което хем да не си постоянно до него , хем да имаш възможност да го наглеждаш, детето ще се отпусне покрай останалите деца и ще е спокойно, че винаги може да те потърси. Дори да не се получи от първия път, поне ще е някакво НАЧАЛО - да види какво е това нещо наречено рожден ден и що за празник е , а ако е 3-4 годишно може и повече от половината време да купонясва с другите



бъркаш мила,детето ми е ходило на ясла,а сега е на градина и не е имал проблеми с адаптацията,още на третия ден остана за цял ден в яслата,  bouquetно някак не си представям да ги оставя самички,а и ще има 2 годишни дечица.това е моето мнение

# 691
  • Мнения: 2 096
Ирина, вероятно не си пускала детето си на ясла или градина и напълно те разбирам колко ти е трудно да го оставиш в чужди ръце, но ако изберете място в което хем да не си постоянно до него , хем да имаш възможност да го наглеждаш, детето ще се отпусне покрай останалите деца и ще е спокойно, че винаги може да те потърси. Дори да не се получи от първия път, поне ще е някакво НАЧАЛО - да види какво е това нещо наречено рожден ден и що за празник е , а ако е 3-4 годишно може и повече от половината време да купонясва с другите
мисля че две еднакви деца няма на тоя свят и всяка майка си знае нейното дете и има право да избира дали да присъства на РД на детето си или не.. аз лично не мога да си представя да не присъствам на този на моето.. и не защото е малко или незнам какво.. просто искам да съм с него.. да празнуваме заедно.. друга майка може друго да мисли това си е нейно право,но не си мислете че знаете вички приоми за подход към децата и че прилагането им универсално ще реши всички проблемни ситуации на други родители..

# 692
  • Мнения: 47
mama_na_Zori ,знам колко е трудно да се угоди на всички.При разнообразната възраст на гостенчетата ви,май Капела е добър вариянт Simple Smile
благодаря за мнението   bouquet

# 693
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
напълно подкрепям SKY*  bouquet.ще дойде момента,когато порастне и ще си празнува само с приятелчета,а дотогава не мисля да изпускам тези щастливи моменти.да не разводняваме темата,никой нищо не казва за РАДОСТ И УСМИВКА,има ли празнували там?

# 694
  • Мнения: 1 167
Да ви попитам някой знае лимкакъв е този детски кът -нов на ул.Цимерман? newsm78

# 695
  • Мнения: 11 970
Как се казва?И колко е нов?

# 696
  • Мнения: 2 922
Радост и усмивка е на Цимерман.

# 697
  • Мнения: 11 970
Аз не съм ходила.Но сме били гости с детето ми на два рождени дни / в различни сезони/ на които анимацията беше от "Радост и усмивка".Много се забавляваха децата, имаше занимания за всички.Става въпрос за деца на 4 и повече години.
Танцуваха, играха на различни игри, рисуваха, ние майките също добре се позабавлявахме.

# 698
  • Мнения: 102
Ето повече информация за Радост и усмивка2:
http://radostusmivka.dir.bg/_wm/basic/?df=676282

Тортите се поръчват само от сладкарница "Никол" (водеха преговори и с "Неделя", но не знам дали вече работят и с тях). Проучвах го за няшия РД, но не го избрах заради ограничението в избора на торта и малкото място за родители - ние ще сме около 18-20 души

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 553
сещам се че вега имаха зала за р.д., имат и сайт изглежда добре


Аз за залата на Вега отдавна бях писала, ама не знам що никой друг не е видял  Grinning Там при децата не се пуши! Айде пак ще дам линк http://partyvega.com/phpAlbum/main.php?cmd=album&var1=detski … party+place+vega/
Къде им се намира залата на Вега във Варна? Някой информиран знае ли?
Гледам много новости в темата има. Събирам предложения за РД на 8г госпожица. Не знам къде да и отпразнуваме РД .
Миналата година празнувахме в Портокал. Тя беше доволна , аз не чак толкова(Със собствените си очи видях как премиваха пластмасовите чашки и чинии и  ги използваха многократно Sick.Те все пак са си за еднократна употреба).

# 700
  • Мнения: 66
Парти Вега са на адрес ул. Княз Батемберг 15. Залата им е точно до офиса и е много красиво направена Peace

# 701
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Парти Вега са на адрес ул. Княз Батемберг 15. Залата им е точно до офиса и е много красиво направена Peace
А някой празнувал ли е там рожден ден?

# 702
  • Мнения: 102
Парти Вега са на адрес ул. Княз Батемберг 15. Залата им е точно до офиса и е много красиво направена Peace
А някой празнувал ли е там рожден ден?

Ето сайта на Вега:
http://www.partyvega.com/index.php?Module=Services&Action=Kids

Мисля, че по-напред в темата някой беше споделил инфо за там newsm78

# 703
  • Мнения: 180
 Ние ще празнуваме там на 24 -тази неделя.Само се надявам времето да се пооправи малко и да не се наложи да изместваме датата,че в тоя студ може да не дойдат много деца   Sad
 Залата наистина е много добра,широка,а и има много варианти  за партита,включително и парти по ваш избор.Престоят е 3 часа.Цената е 140 лв.като включва 1 час с аниматор.
 Аз лично поръчах само пиците(ако не греша са от Акварел)но може и от където предпочитате , другото ще си внесем.Работят с тортите на Галя от Галата.За децата чинийките и чашките  са хартиени,а за родителите-стъклени. Залата за родители  е разделена от тази за  децата със стъкло-макар,че нашата кака е голяма(ще навърши 9г.),ще съм по-спокойна да я виждам от време на време Simple Smile
 На мен ми хареса ,но това си е мое мнение...по-добре е да се отиде на място и да се види.Аз така направих Simple Smile

# 704
  • Варна
  • Мнения: 634
 Svetla Ivanova, а имаш ли представа дали има някакъв задължителен минимум . Синът ми има след 3 седмици рожден ден, и още не съм избрала място  Confused, но ще бъдат малко деца .

Общи условия

Активация на акаунт