1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 45

  • 22 325
  • 458
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 7 914
на Халит пръстенцата му все по гръбчето на Шехи Whistling

# 421
  • Мнения: 267
Щот съм луда, Онур как не й настъпва роклята  Mr. Green
настъпва я

# 422
  • Мнения: 153
Шех и Онур слизат по стълбите хванати за ръка,но един подиум по средата Онур изнася реч,каза и за бебето вс ръкопляскат,Пред вс той щял да даде думата си на Шех,звучи като от 1001 нощ прегърнаха се преди това и тя му обеща да го обича докато смъртта ги раздели. Танцуват.Един го поздрави  ипочна да пее снощи шеф май даде линк на тая песен.

# 423
  • София
  • Мнения: 34
'Sen benim şarkılarımsın''  пее İlhan Şeşen

# 424
  • Мнения: 7 914
Щот съм луда, Онур как не й настъпва роклята  Mr. Green
защото е супер Онур Heart Eyes

# 425
  • Мнения: 0
и той и пее на ушенце

# 426
  • Мнения: 267
Ама играят феноменално-и това е директно без обработка -супер    bouquet

# 427
  • Мнения: 23
момичета, моля преди да питате за следващите епизоди -  прочетете анкетата -  много ясно съм го написала!
сериите, ще  са за сега  в vbox7


Може ли въпросче? Като ги качвате във в-бокса преди това са изтеглени целите серии на турски от сайт са сваляне или са на части? Ако са целите - може ли после да се качват със субтритрите в арена, замунда или някакъв др. торент сайт за да можем да ги теглим? Защото в бокс-а ще са на части. Аз всъщност нямам представа за качването там дали е лесно, как става, но ако трябва ще разуча и ще помагам някак!  Hug

# 428
  • Мнения: 7 914
ааа велики сааааааааааааааа -  няма подобено нещо newsm20 newsm20 newsm20

# 429
  • София
  • Мнения: 34
 Интервю с Директора на Дирекция Новини Канал Д

# 430
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Това да не са известни личности в Турция, ние нали не ги познаваме...

# 431
  • Мнения: 7 914
Интервю с Директора на Дирекция Новини Канал Д
 bouquet  за пояснението

# 432
  • Мнения: 153
Свърши танца и се целунаха, айде и репортери ще ги нападат.От вън пълно с репортери.Предната им сватба била тайна а сега и това тържество в къщи.Разпитваха един от гостите който е с жена си явно във Тр е известен незнам.Бену се възхищава колко красива била Шех а Керем-ти скъпа си по красива Б-наистина ли,мн си мил.

# 433
  • Мнения: 7 914
сега си мсиля, след тази сватба Халит и Берг.... как да вдигнат подобна Thinking

# 434
  • Мнения: 23
Без дубли, живо предаване - не е лесно, браво на всички!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт