1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 45

  • 22 308
  • 458
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 140
На живо е супер. В друг филм не съм виждала подобно нещо. Супер оригинално.
Много са красиви Онур и Шех, много правдоподобно

# 451
  • Мнения: 153
Шех и Онур приемат поздравления по масите,много хора мн нещо. Сега един от гостите ще пее.И за него имаше линк май.Пак ще танцуват младоженците пуснаха и нещо като бенгалски огън по-голям обаче. Каан и Лилипут и те ще танцуват. Периде със
севал и те гледат усмихнати.
бену кани и Керем-не се дърпай обеща. Еда злобее от страни. Има и заря.

# 452
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Екипа на Мишел -Сави 81 Севи нил и НатиО   вие сте наред от утре    момичета  Давайте !!!!!!!!!!! bouquet  bouquet  bouquet най ме е яд че не приключихме със развода на Ахуто и Алито  макар че май ще става нещо по страшно сегакато я гледам та Еда брррррррррррр

# 453
  • Мнения: 23
chnoire
 ееееееееееееее ние го изгледахме, изкоментирахме, сега и за торентите  да мислим, ами да вземем да го направим отново, ама цял, а? Twisted Evil

еееееееее на моменти се чудя какво ви става, бре момичета -  всеки се сърди, всеки мрънка... и никой не мисли, че има някакви граници Rolling Eyes


Страх ме беше да попитам, честно казано, ама рискувах Simple Smile Просто питам, не мрънкам, съжалявам, ако така е излязло. Явно не си зададох въпроса правилно и не ме разбра, но както и да е. Не съм недоволна и неблагодарна в никакъв случай, а напротив! На всеки е ясно, че няма как да се отблагодарим на всички, които правят така, че да научаваме всичко и за предстоящите преводи. Извинявам се още един път. Аз досега съм си изтеглила всички излъчени по Нова серии от bgshare. Ако ги има качени целите серии за теглене на турски...а после нали като ги има субтитрите - могат само те да се качват. Това имах предвид. Но нищо Simple Smile

# 454
  • Мнения: 153
Еда-е г-жо Шех тази приказка няма да свърши по ваш вкус със щастлив край.
Бурак-било като на сън,съдията си тръгна, вече започвало партито. Семих се тюхка че Сезен не вдига,тя държи свидетелството и плаче от радост, чу тел и вдигна,Таткои-къде беше тя престани да ме държиш сметка каза че той никога няма да и прости това и затвори Мале какво ще си помисли един родител дедето му ако му каже така и затвори а той на майната си  Thinking
Онур и Шех при Периде иСевал Онур пожела на Керем да им се връща,Периде и Севал им пожелаха щастие. Звъни тел на Керем,Семих му звъни заради Сезен,май била извършила някаква глупост,страхувал се за живота и той не бил в Истам. Моли Керем да отиде у тях да разбие вратата да провери. КЕрем каза на Бену че тр да излезе тя да останела да не притеснят и др-те.
Еда и тя поздравява,а зад гърба им  Sick Мерт и той там.
Някакъв майстор откл на Керем,вика Сезен ама я няма,опа намери някакви писма до майка си (май тях вчера четеше семих)
Шех и Онур не видели бурхани  иНадиде,Онур пита няма ли да дойдат-Шех ще дойдат.

# 455
  • Мнения: 153
пуснаха тъжна песен някаква и заря почна. Носят тортата на количка-5 етажна мн хубава

# 456
  • Мнения: 4 435
ИМА НОВА ТЕМА !!!

# 457
  • Мнения: 153
Онур пита къде е Керем проблем ли има? Взе да се притеснява Бену вика няма проблем. Ох ШЕх се държи за кръста и вика Онур, ох  Sad  Cry  Sad  Cry кърви О-какво става любов моя Шехерезада тя лежи на земата  и Свършиииииииииииииииииииии много сори много гадно
Мерсимного, хем да не пълня там да прочетат тука четящите 

# 458
  • Мнения: 9 744
А, не идва ми в по вече-и двата сезона завършват с трагични сватби-тия сценаристи друго не могат ли да измислят?

Общи условия

Активация на акаунт