Споделете 101

  • 24 283
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 405
И аз питам за мастилото, ама върху дамаска. Една кафява, раирана  Laughing По естествената кожа на ръцете на малкия поизтрих с мокра кърпичка.

# 61
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз питам за мастилото, ама върху дамаска. Една кафява, раирана  Laughing По естествената кожа на ръцете на малкия поизтрих с мокра кърпичка.
Опитах с вълшебна гъба (така им казваме ние с Големия трол, те всъщност са израелски и трият всичко - почти всичко, де). И с нея не става. Може пък дамаската да се оправи с такава.  newsm78 Продават ги в "домашно-потребните" магазинчета.
П.П. Пардон, пак се отплеснах на домакински теми. Какво да правиш, домакиня.  Blush
П.П.П. Махам се. Селтаки отказа да ни води на екскурзия, в темата за висша мода ме оплюха, че нищо не разбирам от изкуство. Весел ден ли? Ха! hahaha

# 62
  • Банкя
  • Мнения: 823
Не бе, говорехме си по принцип.
Аз пък се фуках, колко много съм запозната по темата. Mr. Green
Бейлис Нищо лично. Hug

А като написахте за мастило... Споделям отвратително несъобразителна колежка (да не използвам друг епитет), която изхаби тонерите на всички принтери в офиса, разпечатвайки десетки страници с глупости нейно творение на СИВ фон. :онзи яростен червен емотикон:

Защо ли чувствам езика си раздвоен? Twisted Evil

# 63
  • Мнения: 2 716
Върти ми се нещо като лак за коса. Пръскаш на парцалче и бършеш кожата (без естествената по ръката)

# 64
  • Мнения: 274
Василиса, кой се прави на мноо отворен на тема изкуство, да отида да му разкажа играта?
Тъкмо разсъждавах върху едни картини на Ернст Кирхнер и Оскар Кокошка и съм набрал инерция...

# 65
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 199
и дезодорант, или както там се пише, мисля, че ще свърши работа за мастило.

# 66
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василиса, кой се прави на мноо отворен на тема изкуство, да отида да му разкажа играта?
Тъкмо разсъждавах върху едни картини на Ернст Кирхнер и Оскар Кокошка и съм набрал инерция...
Сложи и Алфонс Муха, може ли Кокошка без Муха! hahaha
Ей я темата, която провокира красивите мами  Mr. Green:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382576.0
П.П. Този път вече наистина изчезвам. Чао-мяо! (Или чау-мяу? Laughing).

# 67
  • Мнения: 166
Марадона, как мина снощи? Нищо "по време" и "след" не сподели. А "преди"-то звучеше толкова свежо и обещаващо на фона на онази песен.

# 68
  • Мнения: 3 405
Василиса, ще се хиля още два часа. Изявяваш се, а  hahaha

# 69
  • Мнения: 274
Марадона, как мина снощи? Нищо "по време" и "след" не сподели. А "преди"-то звучеше толкова свежо и обещаващо на фона на онази песен.


Очаквах много повече. Надуха ми главата с женски простотии. Все пак включих две  три бонбончета в шортлиста ми.  Hug

# 70
  • Мнения: 4 585
Шортлиста звучи ли като шорти? Нещо като - На баба ти шортите.

# 71
  • Мнения: 166
Звучи. Обаче след като е на Марадона, го разбирам като тесния, къс, недопускащ брак списък. Сигурна съм, че включените не са използвали устите си за говорене. Или ядене..... Само за пиене.

# 72
  • Мнения: 4 585
Е, то с къс списък стопутник кога ще стане. Никога. Шорти от сатен.

# 73
  • Мнения: 274
Нищо не разбирате заклевам се. Щом има шорт, значи има и лонг лист. В шорта са най-заслужилите. Тези, които най-скоро ще бъдат контактувани и поканени за "интервю". Микрофона е от мен.

# 74
  • Мнения: 2 829
не разбирам от листи....шорт и тн



Темата на Селтакиса стана весела Grinning

Споделям, че не ме дразнят толкова скарите по балконите
но,,пушенето в банята --ужасно е

Общи условия

Активация на акаунт