Каталог бои на KEUNE

  • 83 260
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Здравейте !!!
Страхотни цветове харесват ми нещо че съм с черна коса Flutter
Имат ли безамонячна и покрива ли добре белите коси.
Извинявам се за може би смешните въпроси но за първи път ми попада тази боя.
И последно Mr. Green къде във Варна ги продават или само по салоните работят с тях?


Нямат безамонячна за съжаление, добре покриват бели коси, аз съм на ниво 7- рижава и съм доста побеляла и не можеш да кажеш, че има разлика.  Shocked
Ще помоля, някой от Варна да съдейства за да каже къде могат да се намерят по магазините там. Имаше някъде из темите инфо, но не го намирам.  Shocked

# 16
  • Мнения: 3
Fashion нюансите са страхотни, ще взема да пробвам и без това нямам любима боя в момента, така че ето един добър повод за експерименти Flutter

И мен са ми много любими, много добре се съчетават със сиво или бяло руси коси, за ефект на бретона или отделни кичури.



# 17
  • Мнения: 3
Видях ги, ти сега ги качваш ! Мерси !
Това 6.67 не мога да прочета какъв цвят пише ! Изглежда ми страхотно ! В тези бои има ли амоняк ?

6.67 тъмно виолетово русо се води, има амоняк но са много щадящи за косата, имат и кристали, които допринасят за блясък, също така и съставка в оксиданта, която предпазва цвета от избледняване.
Иначе има цяла серия от безамонячни бои и каталог към него, но го нямам наличен да го снимам.
В каталога всички обозначени със кръгче до номера, означава, че има такъв безамонячен цвят Simple Smile - например 5.67

# 18
  • Мнения: 3
Първите цветове са страхотни. А мадамата с какъв е на каталога, нещо светло русо е май?


7.2 или 7.3 - златистата гама Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3
Не се вижда номера ,според мен е това до 0/33 в дясно ?! newsm78

0.33 е жълт коректор Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3
Отново браво на нашата фризьорка smile3501
Рошавка ще кажеш ли нещо за светлото русо,от това за което се борим в русата ни тема newsm78

Последната снимка ' супер блонд' серията, много щадяща и изсветляваща, но ако има проблем с меден или жълт пигмент не се получава добре.

# 21
  • Мнения: 3
Рошавка се научила да качва снимки  Hands Clap
БраУ  Hug
аз още не съм.. Blush

Рошавка се научи да, време беше да спра да се срамя тук, че не мога.
Вземи качи и твоите да видят и другите новият цвят и прическа Simple Smile и да завиждат хе хе

# 22
  • Мнения: 3
Браво!  bouquet
На мен ми харесва 10.7,но и аз не виждам какво пише под номера. Rolling Eyes

10.7 - светло виолетово- перлено русо се води Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3
Мммм, 1517 е уникално.
Рошавка, 2:1 ли се смесва този нюанс?

За корени така го смесвам със 12 % - 2:1  ако няма медни или жълти пигменти, а за дължини смесвам със 3 %  за освежаване Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3
Браво на рошавка,супер си.Аз се боядисвам с тези бои,номер 1511 и 1519 блоди съм разбира се.Боята много хубава и става доста светло само с боя,без обезцветявяне,но вапреки това малко ми жалтее,тъи като си боядисвам само корените,Та бих искала дапитам РОшАВКА какво ще ме посъветва?Дали да не си боядисам цялата коса   или??? Мила благодаря ти предварително...  bouquet

Ако боядисваш цялата коса, гледай дължините да са със най- много 6 % за да не увредиш косата, а за корените ако имаш жълт пигмент трудно се оборва, даже и със коректор. Иначе изсветлява наистина много.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 87
Рошавка, ако се боядисам с най-светлото №2000, дали ще се изсветли както трябва. Цветът на естествената ми коса е кестеняв. Досега се боядисвах с най-светло русото на BES, но пак ми става едно рижаво такова никакво/ама и аз как го обясних/.Благодаря предварително

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 10:17 от musita

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 135
Fashion нюансите са страхотни, ще взема да пробвам и без това нямам любима боя в момента, така че ето един добър повод за експерименти Flutter

И мен са ми много любими, много добре се съчетават със сиво или бяло руси коси, за ефект на бретона или отделни кичури.




Ей, супер идея е това за бретона  Hug Не бях се сетила. roshavka, ще имам да те черпя  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 17 407
Магазин Белисима, на Колхозния пазар- Варна.
Гледам 1.90 и 1.99- черното ми изглежда по- синьо от синьо черното...?

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 18:45 от Дренка

# 28
  • София
  • Мнения: 4 751
Аз съм се изрусявала с Bes, доволна бях Simple Smile

# 29
  • Мнения: 434
Браво!  bouquet
На мен ми харесва 10.7,но и аз не виждам какво пише под номера. Rolling Eyes

10.7 - светло виолетово- перлено русо се води Simple Smile

Благодаря ти!  bouquet
Цветът много ми харесва. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт