Д-Р ТОМОВ ВАРНА

  • 172 709
  • 200
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 0
 Искам и аз да споделя впечатленията си от въпросният "лекар".
Миналата година отидох при него като имах образувания, които се оказаха кондиломи. Отстрани ги на място с любимият му, както чета, лазер. След месец отидох на контролен преглед като нямах вторични образувания, а той прие това с лицемерна радост. Предложи ми да си направя тест за HPV в ГеникаЛаб (а те по негови думи били най-добрите, представители на швейцарска лаборатория и прочее) сега или след 3 месеца, за да се разбере дали съм преборил вируса. Аз го направих тогава с тампон за уретрален секрет, който той ми даде. Резултатите се оказаха отрицателни, на което се досещате колко много се зарадвах.
 Преди няколко дена забелязах, че отново ми са се появили кондиломи и се поразрових из сайта на ГеникаЛаб да проверя за други видове изследвания. С най-голямо очудване установих, че тест за HPV за мъже НЯМА, не съществува!!!
 Аз обаче няма да оставя нещата така- одеве писах писмо до ГеникаЛаб с настояване за обяснение, понеже ситуацията е повече от сериозна! Какво ще стане, ако през това време съм заразил някое момиче с чистото си съзнание от 100%-ят им точен тест, че нямам въпросният вирус ?!?! Те (томов и геника) най-добре трябва да знаят какво предизвиква вируса в женското тяло и потенциалните опасности, но нали така ще загубят потенциални клиенти...
 От там си дадох сметка за схемите на доктора с лабораторията както и други обекти. На всички свои пациенти изписва супер скъпи лекарства от определени фармацефтични компании, които го "ухажват". Да не говорим как изпраща хората при аптеката до Глобул на Мария Луиза със светещото кръстче, където цените са завишени с поне 30% спрямо останалите аптеки. Звучи Ви познато нали?
 Надявам се всеки, който възнамерява да ходи при този изрод да прочете това както и последната публикация, от която останах потресен! Това е човек, който е превърнал работата и призванието си в бизнес, потъпквайки Хипократовата клетва, съзнателно взима опасни и некопетенти решения, водещи до риск за ЖИВОТА на хората !!! И това в името на парите...
 Жалко и грозно е. Не знам как спи нощем, но му пожелавам да му се връщат стократно вредите, страданията и стреса на пациентите му, които съзнателно е причинил!
 

# 151
  • Мнения: 0
Доктор Томов-младши  е поредния некадърник сред средите на българските лекари!!!Реших и аз да се доверя на уж специалиста -кожни болести.Отиваме с болния ми баща 70г-ен и се започна едно бързане -"Давайте,давайте да видим какво има" ,след което баща ми си показа екземите по ръцете и краката.Не пожела да погледна изследвания ,нито хронология на болестите на клиента си ,а само повтаряше -"Не ми показвайте нищо ,не ,не".И набързо написа една смешна диагноза(НЕВРОДЕРМИТ-болест на стреса като баща ми живее на вилата си от 20г и няма никакъв стрес) ,която разсмя специалиста при които ходихме ,след като се убедих в некомптентността му!!!Да му сложи болест на стреса ,без да погледне изследвания ,абе все едно е човека-рентген и веднага да разбере какво му е?!?!?Отидохме при д-р Друмева на следващия ден ,веднага ни поиска изследвания,поиска ни епикризи от предни заболявания и откри причините за тези екземи.Прати баща ми при лекаря който ще го лекува ,за да спрат така и екземите .В случая от разширената му простата и лошите показатели на черния му дроб са се появили и кожните му проблеми .Е питам ,какъв е този лекар ,та да му напише такава безсмислена диагноза ,та да му удостояваме вниманието си.Не ходете при младия доктор Томов.

# 152
  • Мнения: 0
искам да попитам някои ползвал ли е процедури за премажване на белези от акне и как е минало

# 153
# 154
  • Мнения: 107
Да споделя и моя опит с великия доктор,преди 4 години имах нещо като подкожен косъм на ръката след опити от моя страна да го изкарам стана като пъпка отидох при личната която ме прати при Томов като уж много добър, с вече извесното грубо държание ми каза че трябва да се махме с лазер в частния му кабинет разбира се, отидох, после ходих няколко месеца уж на контролен преглед, едно че не ме преглеждаше и все ми изписваше нови неща, и аз с мисълта че е лекар стриктно спазвах всичко. До момента в които спря да се занимава с ръката ми и почна да ми изписва неща само за лицето спрях да ходя. Резултата е ужасен тази пъпка която махна (уж нямаше да си личи) и почти не се виждаше сега е едно подуто образувание което е 2 или 3 пъти по голямо и е доста грозно и твърдо. За мен това не е лекар

# 155
  • Мнения: 30
Здравейте, искам да попитам дали знаете доц. Томов работи ли все още и на същите телефони ли отговаря, като тези посочени от балеринка. Звънях няколко пъти, но никой не отговаря. Знаете ли в кои дни преглежда и по кое време да звъня, за да се свържа. Благодаря!

# 156
  • Мнения: 2 018
някой знае ли дали д-р Томов старши работи още и къде мога да го намеря?

# 157
  • Варненско мишле
  • Мнения: 168
И мен ме интересуват координати на доц. Томов и работи ли с ЗК

# 158
  • Мнения: 0
И мен ме интересуват координати на доц. Томов и работи ли с ЗК

Доц. др. Томов (старши имам предвид) все още работи на същото място си е кабинета му и отговаря на същите телефони днес бях на преглед при него
ул. Княз Ал. Батенберг 26 тел:052/63 22 22  събота и неделя е от 10-14 ч., и всеки делничен от 16 до 20 ч.  но и иначе ако се уговорите по телефона може да ви приеме , той така или иначе живее в същият блок където му е кабинета.
На мен  ми е помагал  преди 3 год. бях много зле, бременна в 8-мия и с алергия от бебешко олио. и заради бременността никой не искаше да ме лекува или ми исписваха мазила който не помагаха, не можех да спя от сърбеж( държа да кажа че ходих по частни и държавни лекари тогава и до спешното 2 пъти) и куп пари за излишни лекаства само и само да спре сърбежа, но нищо. отидох при Томов, изписа ми едно мазило от 11 лв и след второто мазане всичко изчезна.
Днес ходих при него с друг проблем, назначи ми изследвания и лекарства дано помогнат.
Успех на всички.

# 159
  • Мнения: 0
Доц. др. Томов (старши) го изключвам въобще като вариант! Имам косопад, отидох при него, първо ми направи забележка, че си бил дремнал и трябвало да дойда по-рано, изпрати ме да си направя около 6-7 изследвания, които ми излязоха към 200лв. Прегледът му беше 35лв. Изписа ми лекарства за 100лв. и ме упъти към някаква негова си аптека, където чувам, че лекарствата са 3 пъти по-скъпи... не само това, ами втория път като отидох очаквах да ми вземе по-малко пари, той искаше 40лв!!! Много ме вбеси, викам му "ти нормален ли си бе, доколкото знам втория преглед трябва да е по-евтин, а миналия път ми взе 35"  а той едно такова мазно отговори: -Е добре де, айде 35лв. Едва ли не от него да мине. По-гаден и по-загрижен за пари лекар не бях виждал. И тъй като изследванията бяха всичките добре, го питах от какво може да ми е косопада, а той каза "от нерви, от стрес...така като те гледам си спокойно момче" ...Да, ама като излязох щях да гръмна! Никога няма да ида при него, недейте и вие, че да спестите нерви и някой лев. Отвратителен дъртак... пък за сина му чувам, че е по-зле, майка ми е ходила там и тя не беше доволна. Майната ви, Томови !

# 160
  • Мнения: 0
Доц. др. Томов (старши) го изключвам въобще като вариант! Имам косопад, отидох при него, първо ми направи забележка, че си бил дремнал и трябвало да дойда по-рано, изпрати ме да си направя около 6-7 изследвания, които ми излязоха към 200лв. Прегледът му беше 35лв. Изписа ми лекарства за 100лв. и ме упъти към някаква негова си аптека, където чувам, че лекарствата са 3 пъти по-скъпи... не само това, ами втория път като отидох очаквах да ми вземе по-малко пари, той искаше 40лв!!! Много ме вбеси, викам му "ти нормален ли си бе, доколкото знам втория преглед трябва да е по-евтин, а миналия път ми взе 35"  а той едно такова мазно отговори: -Е добре де, айде 35лв. Едва ли не от него да мине. По-гаден и по-загрижен за пари лекар не бях виждал. И тъй като изследванията бяха всичките добре, го питах от какво може да ми е косопада, а той каза "от нерви, от стрес...така като те гледам си спокойно момче" ...Да, ама като излязох щях да гръмна! Никога няма да ида при него, недейте и вие, че да спестите нерви и някой лев. Отвратителен дъртак... пък за сина му чувам, че е по-зле, майка ми е ходила там и тя не беше доволна. Майната ви, Томови !
Хехех ами..и при мен същата работа и аз ходих заради тежък косопад, номера с аптеката която препоръчва е ясен, мойте лекарства излезнаха 89 лв от неговата аптека ама те по принцип не са евтини. Изследванията които ми препоръча да си направя не ги направих защото те започнаха и празници и почивни дни и така и не намерих време да отида и докато се наканя лекарствата дадаха резултат и косопада намаля до приемливи количества. Наистина прегледа е 40 лв..няма да го коментирам това, всеки си преценя сам. Бързо оздравяване на всички и дано не ви се налага, както се казва.

# 161
  • Мнения: 1
Здравейте
Интересува ме колко струва прегледа при д-р Томов (старши) - първоначалния преглед  и контролните прегледи след това, от доста места ми го препоръчаха

# 162
  • Мнения: 0
Здравейте
Интересува ме колко струва прегледа при д-р Томов (старши) - първоначалния преглед  и контролните прегледи след това, от доста места ми го препоръчаха

40 лв първоначален преглед,
няма фиксирана цифра за вторичен иначе и аз бих го препоръчала Peace

# 163
  • Мнения: 17
Здравейте!
Аз съм с розацея, хората, които имат това заболяване знаят колко е ужасно.  Вече наистина съм отчаяна от некадърността на лекарите, не знам какво да правя и при кого да отида. Толкова ли е нелечимо това заболяване или никой не знае как се лекува?
Някой от вас ходил ли е при д-р Томов (баща или син) за тази болест и дали му е помогнал?

# 164
  • Мнения: 1
Днес бях при него... беше изключително мил и отзивчив... Младия Томов. Предписа ми лечение... сега ще видим дали ще проработи и то Simple Smile Явно е на моменти  Thinking Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт