Д-Р ТОМОВ ВАРНА

  • 172 816
  • 200
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 124
Здравейте,искам да попитам какви са цените на прегледа при този лекар,тъй като имам лош опит с лекари при които съм отишла с направление ,от гледна точка на това че "не си плащам".Не ти обръщат внимание ,гледат да те претупат и прочие.Бих била благодарна ако някои дори на лично ми напише дали е ходил за акне/белези при него ,дали прилага добро лечение?Благодаря и до скоро! Peace

# 166
  • Мнения: 335
Днес водих малката при въпросния Томов - само че при доцента - бащата - или старшия незнам как му викате точно. Отнесе се с много внимание към детето, на мен много подробно ми обясни за кожния проблем на дъщеря ми  -даже подкрепено с научен и снимков материал, предписа ни едни мазила и ни изпрати по живо по здраво с препоръка за контролен и насоки към определена Аптека до Шишковата. Доволна съм от прегледа, дано и лечението даде резултат  Praynig

Последна редакция: пт, 11 мар 2016, 14:05 от Queen B.

# 167
  • Мнения: 8 957
Здравейте!

Моля помогнете да се ориентирам към кой доктор от Варна да се обърна!

Търсачката ме отведе в тази тема по името на д-р Юлиян Пенев.
Но виждам, че препоръчвате повече д-р Томов.

Дъщеря ми има под мишницата нещо като вирусни брадавички. При нея е свързано с аномалия на лимфната система, но пак си е кожен проблем.

Искаме да предприемем стъпки по премахването им.
Не зная към кой да се обърнем...

Четох, че с лазер било най-щадящо и така попаднах на името на д-р Пенев.

Тези доктори Томови работят ли с лазер?
При кого е по-добре да отидем?

Доколкото разбирам д-р Юлиян Пенев работи към Света Марина.
А д-р Томов???

Много моля за някакви координати!

Последна редакция: пт, 13 май 2016, 11:19 от utro77

# 168
  • Мнения: 107
Аз бих ти препоръчала д-р Пенев, ходила съм и при двамата, от Томов имам белези и то много големи и грозни след работа с лазер. Вече минаха около 10 години и са си същите.

# 169
  • Мнения: 111
Може ли актуални телефони и адрес на този Д-р Томов младши?Звъня на разни телефони и никой не отговаря.Последно преглежда ли по здравна каса,защото казаха,че вече не работил кум св.Анна?И къде точно му е кабинета?

# 170
  • Мнения: 3
Аз имах известен опит и с младия и със стария д-р Томов, но за съжаление и с двамата доста несполучлив.

 Всичко започна с един доста неприятен кожен проблем свързан с зачервяване, парене и изпотяване в зоната под очите. Обиколих почти всички от кожните доктори във Варна, за които прочетох от форуми, препоръки от лични лекари и т.н.

 При младия Томов отидох още в началото, когато се появи проблема беше към средата на 2012. Бях с направление и не знам дали това също не оказа значение, но общо взето прегледа продължи не повече от 5 мин и основното което каза беше: "Много трудна работа, няма лечение, спортувай повече и се надявай само да се оправи...".

 Години по-късно след като вече бях обиколил доста от докторите в града и реално без резултат даже и точна диагноза реших да опитам при стария Томов този път на частно ( основно заради добрите отзиви, които прочетох в този форум). Постави ми диагноза, която никои от другите доктори по-рано не ми беше дал ( себореен дерматит, макар и да липсваха някои основни признаци на това състояние). Изписа ми един крем за около 40лв ( естествено от тази аптека, която явно препоръчва на всички), но в последствие се оказа че крема има два варианта единия е за себореен дерматит, другия за розацея. След като му се обадих да го питам да ми потвърди, защото не беше станало на въпрос на прегледа кой от двата, каза за розацея, въпреки че диагнозата беше друга....?!

 В крайна сметка от този крем положението стана още по лошо (можеби донякъде и грешката е моя защото крема съдържаше кортикостериоди, а си бях патил и преди от доктори изписващи ми  препарати съдържащи тази съставка) и ми трябваха месеци да се възстановя. Така и не отидох при него за втория преглед.

 Така че търсенето на читав кожен лекар във Варна явно ще продължи и през тази година. Вярно, че трудно се диагностицират такива проблеми, още повече за лечение, но все пак се надявам да имам късмет.

 Поздрави и успех.

# 171
  • Мнения: 3
Търсете кожен в София.

# 172
  • Мнения: 1
Здравейте, изчетох всичко до тук но не видях нещо за псориазиса. Та въпроса ми е някой лекувал ли се от псориазис при д-р Томов? Има ли надежда?  Confused

# 173
  • Мнения: 1
Здравейте, изчетох всичко до тук но не видях нещо за псориазиса. Та въпроса ми е някой лекувал ли се от псориазис при д-р Томов? Има ли надежда?  Confused

Здравей Prelestna85, да не те отчайвам, но баща ми(почина не от това) имаше псориазис, вуйчо ми също има не се лекува напълно затихва с диети, много мазила и хапчета, лекуване по болници и след време пак с пълна сила се появява. Вуйчо ми го има повече от 15 години без значение доброкачесттвен или злокачествен.  
А по темата специалист дерматолог във Варна и аз търся и понеже скоро не е писано по темата ако има някой който вече е намерил моля да каже.

# 174
  • Мнения: 2
Доктор Теодора Йорданова (преглежда в МЦ Санита) е изключително некомпетентен и нагъл лекър. Постави ми абсолютно грешна диагноза и се държа много нагло.Не ходете при нея, отвратителна е. #2gunfire

# 175
  • Варна
  • Мнения: 124
Доктор Теодора Йорданова (преглежда в МЦ Санита) е изключително некомпетентен и нагъл лекър. Постави ми абсолютно грешна диагноза и се държа много нагло.Не ходете при нея, отвратителна е. #2gunfire

Абсолютно мога да кажа същото!Мен ме преглежда в Окръжна.Преглед 5 минути,предложи си скъпите пилинги и ми изписа една сурия мазила които само влошиха състоянието ми.Веднага след това ходих на специалист в друг град,който диагностицира че лечението с кремове е било влошаващ фактор на състоянието.Изобщо не я препоръчвам тази маймуна ,държеше се нелепо и префърцунено.Като цяло за Варна няма добри специалисти насочете се към София/Стара Загора има прекрасни доктори.

# 176
  • Мнения: 1
Аз не съм съгласна с мненията , че не е добър специалист(за младия Томов говоря ) ! Преди няколко години ходих при него с отвратителни обриви , които сам успя да отгатне от какво са без да му казва  кога се появяват , за разлика от няколкп други т.н. специалисти в областта , носих си алергията към слънцето ( или оначе казано фотодерматит ) 3-4 години без никой да може да ми каже как точно се лекува това чудо , но той успя , иначе и днес щях да си ходя целогодишно с дълъг ръкав . Беше любезен и отзивчев , обясни ни всичко много внимателно и ясно , а относно лекарствата - сякаш той беше писал листовките! Винаги ще съм му благодарна за ада от който ме спаси!!!

# 177
  • Варна
  • Мнения: 707
Работи ли с направления?

# 178
  • Мнения: 4
А адреса на д.р Томов някой дали ще го напише. Става дума за часния кабинет. Мерси

# 179
  • Мнения: 188
и аз питам за адреса на д-р Томов.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт