Пьпки по лицето

  • 1 330
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 666
Според мен пак казвам,че е изчистване..мойта още се поизчиства тук там WhistlingДо сега не съм я мазала с нищо,при нас изчезваха от самосебе си.Беше писала,че в вас е 25градуса..малко множко ми се вижда,обаче ти така или иначе не си я обличаш много newsm78Дано да изчезнат пъпчиците.Ако се увеличат обаче по добре лекар да види бебка Hug

# 16
  • Мнения: 2 334
И дъщеря ми беше с такива пъпки до 2-я месец и се оказа че се чисти хормонално от раждането.Може и от прегряване да са получат.На мен ми изписаха крема на Мустела Стелатопия  Peace

# 17
  • Мнения: 568
Аз съм за консултация и  с друг лекар.Какво означава "може да са "щом е направен преглед и то от специалист?

# 18
  • Мнения: 180
И на моята дъщеря на 15-я ден и се появиха такива пъпчици по бузките и брадичката и педито каза ,че е бебешко акне и че ще изчезне само. Така и стана на следващия ден изчезнаха.

# 19
  • Мнения: 106
Казват  че бебчетата се чистят.И ние имахме и изчезнаха от самосебе си.

# 20
  • Мнения: 236
Аз съм за консултация и  с друг лекар.Какво означава "може да са "щом е направен преглед и то от специалист?

Ами означава, че при колкото различни лекари да отиде, толкова различни диагнози ще се поставят! Специално по този повод темата е показателна, почти всеки е с идентични оплаквания, а диагнозите - различни Hug

# 21
  • Мнения: 1 740
На сина ми около 20-тия ден му се появиха малки пъпчици по лицето, дори някои от тях имаха връхчета.
Не се пипат. Беше бебешко акне, което си минава от само себе си за около две седмици и е често срещано при бебетата.
И при синът ми беше така.

# 22
  • Мнения: 568
Аз съм за консултация и  с друг лекар.Какво означава "може да са "щом е направен преглед и то от специалист?

Ами означава, че при колкото различни лекари да отиде, толкова различни диагнози ще се поставят! Специално по този повод темата е показателна, почти всеки е с идентични оплаквания, а диагнозите - различни Hug

Темата е показателна да.И тук съм съгласна да има коментари от сорта "може да са ".Но диагноза от лекар почваща с "може да са ",ми звучи несериозно,и предизвиква въпроса "Ами ако не са?".

Общи условия

Активация на акаунт