Притесняват ли ви промените в съпругите ?

  • 23 840
  • 159
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 165
Ако чуя това от мъжа си  #Sniper ще стане егати проблема

# 77
  • Мнения: 233
абе човеко ти малоумен ли си.всяка жена след раждане се променя.няма такава дето като роди и да изглежда перфектна остават следи малки или големи.имам малко стрий но заголя ли се мъжо е отгоре.беше подготвен какво го чака.но един път не ми е правил проблем защо съм пълна или защо имам стрий.не му пука важното е че аз и децата сме живи и здрави.(и двете ми бремености бяха проблемни)и въпреки че корема ми също е нарязан от 2 секцио,1 херния,1 апендисити сега ме чака още една операция не ми е правил проблем.дори с гордост показва на големия ми син от къде е дошъл.влизаи в час и обичай жена си такава каквато е сега.и й се радвай.

# 78
  • Мнения: 1 212
Имам приятелка ,която скоро роди . Не ме притеснява ,че има някой килограм за сваляне ,но ми направи впечатление, че по тялото и им много стрии.Доколкото съм запознат това не изчезва.
Чесно казано малко се стреснах !

А, не изчезва ! Stop
Изчезва жената, изчезва и стрията .

# 79
  • Мнения: 136
Този Борисчо няма ли смелост и той да каже нещо? newsm78

Пуснал темата и бЕгал. Браво!

 smile3501

# 80
  • Мнения: 238
Еми вие тука като го емнахте човекаааа, пъзльо бил,  смехоран  бил...
ама и след тоя пост на maria-juliaf hahaha hahahaще бяга не ами...  hahaha hahaha hahaha

# 81
  • Мнения: 55
ААА  не е вярно ! Изчезват след лазерна терапия, куп масажи в специализирани козметични студия, скъпи мазила... Хич не се стискай, а излизай от 2-3 бона и ще е като нова  Peace
Ако имаш интерес пиши на лични, да ти дам адреса на няколко  козметични студия  Laughing

# 82
  • Мнения: 133
   Егати глупака е тоя,стана ми гадно за жената  Sad

# 83
  • Мнения: 126
Ох, ама и аз се посмях...
Според мен Борисчо няма да смее да пише повече тука, завалията, намерил къде да иска съвет.
А Ryslan е напълно прав, подкрепям newsm80. Тва че раждаме деца не значи, че трябва да се обезобразим с по 50 кила отгоре, целулити и пр.
Ама и друго да кажа в тая връзка - че пак от вас мъжете зависи да помагате в тая насока. Щото да гледаш сама деца и да се поддържаш някак си е леееко смехотворно /пробвай един ден да гледаш 2бр., да напазаруваш, сготвиш, почистиш, спортуваш, нагримираш - съвсем сам/ Май ще се наложи да се мултиплицираш #Crazy Много уважавам мъжете дето са с претенции, ама примерно бачкат здраво и финансират за процедури и бавачки.

# 84
  • Мнения: 9
нали се сещаш че тези стрий са благодарение и на теб ,едва ли сама си е направила бебе

# 85
  • Мнения: 800
 
нали се сещаш че тези стрий са благодарение и на теб ,едва ли сама си е направила бебе

Ти пък. Ние сами си правим и стриите, и бебетата и гаденето сутрин докато сме бременни .... Според тоя род мъже, май те са виновни само за собствената си глупост, извинете ме за грубостта. Ама само като чета подобни неща и настръхвам от яд. Интересно ми е дали пък в ДиС няма тема за коремчетата на женените мъже или за отпуснатите мускули .... Отивам да потърся.

# 86
  • Мнения: 608
Ох, заболя ме корема от смях, отдавна не съм се смяла с глас така  Joy 
А замисляйки се сериозно  на човек му става и тъжно и гадно, че има такива хора /не казвам мъже/.

П.П. Аз пък по заглавието на темата си мислех, че става въпрос за промени в характера, поведението и тем подобни неща, а то човекът за какво се тревожи....

Просто ще цитирам дословно-същите мисли и чувства.

# 87
  • Мнения: 44
Ох, ама и аз се посмях...
Според мен Борисчо няма да смее да пише повече тука, завалията, намерил къде да иска съвет.
А Ryslan е напълно прав, подкрепям newsm80. Тва че раждаме деца не значи, че трябва да се обезобразим с по 50 кила отгоре, целулити и пр.
Ама и друго да кажа в тая връзка - че пак от вас мъжете зависи да помагате в тая насока. Щото да гледаш сама деца и да се поддържаш някак си е леееко смехотворно /пробвай един ден да гледаш 2бр., да напазаруваш, сготвиш, почистиш, спортуваш, нагримираш - съвсем сам/ Май ще се наложи да се мултиплицираш
#Crazy Много уважавам мъжете дето са с претенции, ама примерно бачкат здраво и финансират за процедури и бавачки.

Самата жена трябва да има нагласа да се възстанови до колкото е възможно след раждане. Ако тя и мъжа й се приемат такива каквито са, няма проблем. Но по принцип, аз лично не одобрявам жената да се отпусне, освен ако няма някакви по-сериозни здравословни причини например.
Грижи винаги си има и винаги може и причини да се намират, но ако жената се поставя най-накрая, никога няма да си намери време за самата нея. Мъжът определено трябва да й помага, а не само да изисква и натяква.
Поддържаната жена прави впечатление, особено пък след като е родила. Не говоря за последна мода парцали и козметика, а за нормално тегло и общия тонус.

# 88
  • София
  • Мнения: 7 962
Имам приятелка ,която скоро роди . Не ме притеснява ,че има някой килограм за сваляне ,но ми направи впечатление, че по тялото и им много стрии.Доколкото съм запознат това не изчезва.
Чесно казано малко се стреснах !

Е и ...
Ти за стриите ли си се събрал с тая жена или да ти роди децата ти ?

# 89
  • Мнения: 2 448

Самата жена трябва да има нагласа да се възстанови до колкото е възможно след раждане.

И как точно се вписва махането на стриите в нагласата за възстановяване?  Авторът не е казал, че го притесняват килограмите, което значи , че не са драстично много, а появата на стрии, което е непоправимо. Дори и с най модерните и скъпи процедури, ефектът е минимален. А това не е нещо, което може да се предотврати, има си жени по предразположени към това, както и такива, които не получават. Така, че критиките, които отнесе БориI6о са напълно основателни.

Общи условия

Активация на акаунт