познайте какво усетила докато той я преглеждал

  • 10 619
  • 172
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 430
Ох много шантава тема.Дано да е пързалка или твоята приятелка да преувеличава нещата.
Абе моите наблюдения са,че в повечето АГ-кабинети има акушерки,да не кажа във всички.

# 106
  • Мнения: 2 388

Айде сега за една близванка да убием човека.

# 107
  • Мнения: 2 829
повечето Мадам
повечето


последните двама ,които ми се наложи да посетя тази година
бяха без акушерка Peace

# 108
  • Мнения: 7
Не ме стреляйт еде....ВСофия кв.Западен Парк,не ме карайте да й званя за името,че съм в чужбина,ще я срещна в скайпа и ще я питам....Заета е жената,военна е!

# 109
  • Мнения: 2 196
Айде сега за една близванка да убием човека.
Май именно щото е една. Едно! Ми това не е професионално.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Един познат гинеколог ми е споделял,че когато е на работа,по цял ден членът му е "надървен".Явно природата не може да се пренебрегне. Whistling

# 111
  • Мнения: 4 916
Не ме стреляйт еде....ВСофия кв.Западен Парк,не ме карайте да й званя за името,че съм в чужбина,ще я срещна в скайпа и ще я питам....Заета е жената,военна е!

Ааа, ясно, той си пада по жени в униформи  Peace ние едва ли ще се уредим  Whistling

# 112
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Айде сега за една близванка да убием човека.
Май именно щото е една. Едно! Ми това не е професионално.
Мноого непрофесионално , може ли така на никъде , да се чудиш истина ли или така ми се е сторило  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 17 546
То затова повечето гинеколози са мъже. Извратени типове такива! Как само си оправдават низките страсти, като стават лекари. Ха ма ха. Crossing Arms
 Mr. Green
Дали и аз да не извадя картечницата да пострелям?

# 114
  • Мнения: 2 388
Не ме стреляйт еде....ВСофия кв.Западен Парк,не ме карайте да й званя за името,че съм в чужбина,ще я срещна в скайпа и ще я питам....Заета е жената,военна е!

Ааа, ясно, той си пада по жени в униформи  Peace ние едва ли ще се уредим  Whistling

Ма моля ти се, всяка уважаваща се ССФ има поне една униформа, за разнообразяване  на сексуалния си живот. Naughty

Айде сега за една близванка да убием човека.
Май именно щото е една. Едно! Ми това не е професионално.
Мноого непрофесионално , може ли така на никъде , да се чудиш истина ли или така ми се е сторило  Mr. Green

Дали е била само една и дали се е дърпала, можем само да гадаем. Whistling

# 115
  • Мнения: 2 196
Дали и аз да не извадя картечницата да пострелям?
Ако и гинеколога, като мамолога, ни е един и същ, да не си посмяла!

# 116
  • Мнения: 7
Ами нито тя нито аз страдаме от АДС синдром та да ходим и да си раздуваме невероятни истории.Както казах тя го е усетила само...някои питат как не го била видяла...
Аз съм ходила на преглед на който гиниколога сядя на стол и главата му е почти на нивото на....
и  от близо преглежда за гожни заболявания,някои инфекции се виждат  с просто око,но за целта трябва да се погледне.

# 117
  • Мнения: 2 448
Е как така не го е видяла какво прави , тавана ли е гледала, що ли?  Thinking

# 118
  • Мнения: 2 388
Дали и аз да не извадя картечницата да пострелям?
Ако и гинеколога, като мамолога, ни е един и същ, да не си посмяла!

Какво ви прави мамолога? Споделете, моля. Mr. Green

# 119
  • Мнения: 161
Ами нито тя нито аз страдаме от АДС синдром та да ходим и да си раздуваме невероятни истории.Както казах тя го е усетила само...някои питат как не го била видяла...
Аз съм ходила на преглед на който гиниколога сядя на стол и главата му е почти на нивото на....
и  от близо преглежда за гожни заболявания,някои инфекции се виждат  с просто око,но за целта трябва да се погледне.

Ако познатата ти успее да докаже, че е било близванка, искам да ми даде координатите на този Док!  Praynig При моя няма такива екстри. Crossing Arms Ще го сменям!   Naughty

Общи условия

Активация на акаунт