познайте какво усетила докато той я преглеждал

  • 10 585
  • 172
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Преди около година приятелка ми сподели нещо много шокиращо.
Посещавала тя гинеколог , който и правел процедури по излекуване на нещо си там...
При един от прегледите,както си лежала и си гледала в тавана,познаите какво усетила...Близване #Shocked
Всички знаем,че това усещане не може да се сбърка... Embarassed
Както и да е..
Естествено нейната реакция била стряскне и дръпване(но леко не чак подскачане)
понеже сама не си повярвала какво усетила,нищо и не казала..пък нали и не видяла newsm78
Нали се сещате ,че при това положение ,да попита"Вие близнахте ли ме току що"би се получило,меко казано сконфузена ситуация...та тя нищичко не казала.
Прегледа свършил,тя си тръгнала и повече не отшла там.
Иначе гинеколога бил симпатичен,на около 40...Принципно я свалял,но тя не си падала по него,
дори и правил предложения за ресторант или разходка из природата(това преди случката)
Приятелката ми беше категорична  в това ,какво е усетила,лично аз съм склонна да приема,че може и да го е направил очаквайки положителна реакция и продължение Laughing
Иначе имам позната дето има подобна история,но там нещата са по взаимен мерак Wink
Който има свободно време може да поразсъждава над тази "философска" тема .
Добре де слагам кавички...
Съжалявам,че пропуснах да попитам"Смятяте ли че човек с такава хуманна професия може е толкова извратена личност или е плод на въображение на приятелката ми?

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 17:20 от Mama Verona

# 1
  • Мнения: 817
 #Crazy Joy Темата е страшно философска!

# 2
# 3
  • Мнения: 293
Твърде философска бих казала  Mr. Green

# 4
  • по света
  • Мнения: 1 587
Наистина не ми звучи сериозно StopСигурно и е от мед,та доктора дето е видял хиляди не се е въздържал да опита... Laughing

# 5
  • Мнения: 3 715
Докторът се е опитвал да определи киселинността, за да разбере дали има инфекция или не, за да спести на приятелката ти парите за микробилогично изследване, а тя така неблагодарно е постъпила. Много съм възмутена от нея.

# 6
  • Мнения: 2 821
Нали се сещате ,че при това положение ,да попита"Вие близнахте ли ме току що"би се получило,меко казано сконфузена ситуация...та тя нищичко не казала.
Прегледа свършил,тя си тръгнала и повече не отшла там.

Хаха..много яко..а ти що чак след една година споделяш тук?

# 7
  • Мнения: 1 897
Все си мисля, че вече  няма тема във форума, която да ме изуми.
И все се намира някой, който да ме опровергае с някоя философска такава.

# 8
  • Мнения: 419
#Crazy Joy Темата е страшно философска!
Според мен си е направо екзистенциална  Joy Joy Joy ooooh!

# 9
  • Мнения: 1 568
Shocked
И къде се случва това?

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Има ли нещо толкова важно, че да наблюдаваме тези крясъци в заглавието?
Една година по-късно вие решихте да ни разкажете този виц... или приказка?
И какво собствено се очаква от потребителите? Каква истина следва да изкристализира от дискусията по темата?
Тази приятелка, явно ви е била близ ка.

# 11
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
 Shocked rotfImbo

# 12
  • Мнения: 3 459
Нали се сещате ,че при това положение ,да попита"Вие близнахте ли ме току що"би се получило,меко казано сконфузена ситуация...та тя нищичко не казала.
Чета, рева и се смея.   Joy Joy Joy
Хубаво, че няма никой около мен, че щяха да ме вземат за луда.
Как пък приятелката ти не може да усети, че някой е лиже не знам?

# 13
  • Мнения: 459
Сега как да отида на гинеколог, а?  Joy

# 14
  • Мнения: 2 153

Ха, ха добър въпрос Laughing

# 15
  • Мнения: 7
Цитат
Вмъкни Цитат
Докторът се е опитвал да определи киселинността, за да разбере дали има инфекция или не, за да спести на приятелката ти парите за микробилогично изследване, а тя така неблагодарно е постъпила. Много съм възмутена от нея.
Те ви едно Философско заключение

# 16
  • Мнения: 1 568
Да си взема час де Joy

# 17
  • Мнения: 1 883
Хаха, добре че чак сега е пусната тема! Преди малко се връщам от гинеколог  Grinning

Проблемът  е , следващия пък като ме преглежда доФторЪ , само тая тема ще ми е в главата1

# 18
Не бих познала, честна дума.  Rolling Eyes Иначе, има всякакви хора, а предполагам и всякакви гинеколози.

# 19
  • Мнения: 7
Пфуу вече ме изкритикуваха....

# 20
  • Мнения: 4 916
Абе смеете се вие, но и моя приятелка ми се е оплаквала от един такъв гинеколог, който искал да я целува и тя си изкарала акъла.

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
вие се смеете, ама сега авторката ще я засипят с лс-та за координати ...

# 22
  • Мнения: 3 459
Добре бе хора как така няма да усетите? Това не ми го побира акъла? Shocked Rolling Eyes
То по тая логика може да вземе да ви на*бе и пак няма да усетите.

# 23
  • Мнения: 4 916
Добре бе хора как така няма да усетите? Това не ми го побира акъла? Shocked Rolling Eyes
То по тая логика може да вземе да ви на*бе и пак няма да усетите.


Че и пари ще прибере накрая за цялата работа  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 2 821
Ми що бе...нали прегледа не е от най-приятните и и сигурно мацката си е поставила за цел да мисли за нещо различно ..и затова не е била сигурна какво точно е усетила Mr. Green...

# 25
  • Мнения: 817
Добре бе хора как така няма да усетите? Това не ми го побира акъла? Shocked Rolling Eyes
То по тая логика може да вземе да ви на*бе и пак няма да усетите.


Че и пари ще прибере накрая за цялата работа  Crossing Arms

Ами, ако се е справил добре,.... може пък да си ги заслужи човека парите

# 26
  • Мнения: 380
Силно се заинтригувах от темата!!!

Я да ме светенете как различавате усещанията?Simple Smile

# 27
  • Мнения: 7 474
 smile3505 smile3544

Дори леко докосване може да предизвика подобно усещане, е и какво? Thinking

# 28
Имам съученк гинеколог.
Дошла пациентка с гъста растителност.
Оня слага ръкавиците и бърка,странна работата му се сторила,като си извадил ръката по оцветяването разбрал,че е объркал дупката Joy оная мълчала Whistling

# 29
  • Мнения: 817
Е, сега вицове ли ще си разказваме? Grinning

# 30
  • Мнения: 3 459
Дори леко докосване може да предизвика подобно усещане ...
Силно се съмнявам.  Stop

# 31
  • Мнения: 4 916
Дори леко докосване може да предизвика подобно усещане ...
Силно се съмнявам.  Stop

Зависи колко е навита на гинеколога  Flutter

# 32
  • Мнения: 4 371
Страхотна тема, поздравления. Къде е тоя доктор Laughing

Имам съученк гинеколог.
Дошла пациентка с гъста растителност.
Оня слага ръкавиците и бърка,странна работата му се сторила,като си извадил ръката по оцветяването разбрал,че е объркал дупката Joy оная мълчала Whistling
Да бе, къв е тоя доктор, дето ще обърка дупките Joy

# 33
  • Мнения: 817
Дори леко докосване може да предизвика подобно усещане ...
Силно се съмнявам.  Stop

Зависи колко е навита на гинеколога  Flutter

Е на тука се крие ключа. Човека може и хал хабер да си няма, че я е "близнал", а това да се е случило само в ума и, и в мечтите....

# 34
  • Мнения: 2 821
Халюцинирала е Naughty..Тъй ще да е било Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 916
Халюцинирала е Naughty..Тъй ще да е било Mr. Green

Тюх  Thinking язък значи   Tired

# 36
  • Мнения: 3 459
Халюцинирала е Naughty..Тъй ще да е било Mr. Green
Трябваше да го пита в прав текст: Докторе, близа ли ме, или не?  Joy Joy Joy

От днес започвам най-редовно да чета ДиС. Наистина рязко подобрява настроението.  hahaha

# 37
  • Мнения: 7 723
А смее ли да гъкне?
...затаила е дъх да не вземе да се изпусне  Mr. Green ooooh! Joy

# 38
  • Мнения: 940
Докторът се е опитвал да определи киселинността, за да разбере дали има инфекция или не, за да спести на приятелката ти парите за микробилогично изследване, а тя така неблагодарно е постъпила. Много съм възмутена от нея.

 Joy hahaha Joy

# 39
Много се смях и много се замислих !
Преди време имаше един случай ,на едно момиче което е правило аборт или операция беше, с пълна упойка и сниман запис как лекарят прави секс ! От тогава не ходя при жени гинеколожки !

# 40
  • Мнения: 817
 Joy Joy Joy Или може би е искала просто да разкаже интересна случка на своите приятелки Joy Друго си е кафе с такива пикантни истории, по добре се пие някак.

# 41
  • Мнения: 7
От Администратор
Цитат
явно ви е била близ ка.
Това как да го разбирам?
Съжалявам,че пропуснах да попитам"Смятяте ли че човек с такава хуманна професия може е толкова извратена личност или е плод на въображение на приятелката ми"
Така добре ли е? Peace

# 42
  • Мнения: 4 916
Много се смях и много се замислих !
Преди време имаше един случай ,на едно момиче което е правило аборт или операция беше, с пълна упойка и сниман запис как лекарят прави секс ! От тогава не ходя при жени гинеколожки !

Айде на бас, че си мъж. И то същия с вица от предната страница.

# 43
  • Мнения: 3 459
Много се смях и много се замислих !
Преди време имаше един случай ,на едно момиче което е правило аборт или операция беше, с пълна упойка и сниман запис как лекарят прави секс ! От тогава не ходя при жени гинеколожки !
Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes

# 44
# 45
  • Мнения: 2 388
От тогава не ходя при жени гинеколожки !

Те близвали най - много. Поне така съм чувала. Whistling

# 46
Не е вързанка,за съжаление.Мъжката гилдия гинеколози са меко казано извратени,но има добри специалисти м/у тях!

# 47
  • Мнения: X
Не мисля че човек може да ми се навре между краката и да ме близне, колкото и да гледам в тавана все бих го видя как се завира.....Освен ако не е с 2 метра език и от разстояние я е таковал Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 3 020
Цял ден се чудех какво да прочета да се разсея.... защо не погледнах форума?!  newsm62

# 49
  • Мнения: 7 474
Ама съм карък, за 15г. никой не ме е близвал  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 2 388
Мъжката гилдия гинеколози са меко казано извратени,но има добри специалисти м/у тях!

Така си е, вече близванката стана извращение.

# 51
  • Мнения: 2 153
Имам съученк гинеколог.
Дошла пациентка с гъста растителност.
Оня слага ръкавиците и бърка,странна работата му се сторила,като си извадил ръката по оцветяването разбрал,че е объркал дупката Joy оная мълчала Whistling


 Joy Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 1
А ми се прави забележка, че съм употребил думичката кифла в една съседна тема. Цъ цъ цъ цъ. КАМ къде си душко да се изкажеш и тук?

# 53
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
От тогава не ходя при жени гинеколожки !

Те близвали най - много. Поне така съм чувала. Whistling

Сестро, както винаги си права  Crazy

Чудна тема - много весели странички  Joy Joy

# 54
  • Мнения: 2 829
щото не си уточнил вида на кифлата--с мармалад ли ,течен шоколад ли и тн Joy

# 55
  • Мнения: 7
Да ви се оплача момичета..Админчо ме смъмри Rolling Eyesтемата не е на вулгарна основа,но май така прозвуча..е редактирах я малко,че на Администратора му е важно да има образователна,обогатителна и все такива цели...Извинете ме
 Peace

# 56
  • Мнения: 4 737
Верона, кажи ми моля те че темата е шега Shocked

Мислех да напиша коментар ама като се поставих в подобна ситуация...като тази на приятелката ти, само два варианта ми минават през ума. Или и е станало хубаво и докато освести и гък не е казала или да му беше забила един къч в мусурата. Аман от болни мозъци.

# 57
  • Мнения: 4 916
Спедиално за Админ-а повтарям, че и моя приятелка ми се е оплаквала от същото преживяване, т.е. не е невъзможно да се случи такова нещо.

# 58
  • Мнения: 2 196
Така си е, вече близванката стана извращение.
О, времена!О, нрави!
По наше време си беше в реда на нещата.

# 59
  • Мнения: 4 737
argun , добре де как става тоя номер. Аз на прегледите седя с отворени очи, а лекарите преглеждат с ръка. Не се навеждат надолу за да надничат в необятното демек Rolling Eyes

# 60
  • Мнения: 4 916
Така си е, вече близванката стана извращение.
О, времена!О, нрави!
По наше време си беше в реда на нещата.

В смисъл, че си влизаше в реда на прегледа ли?

# 61
# 62
  • Мнения: 2 388
Така си е, вече близванката стана извращение.
О, времена!О, нрави!
По наше време си беше в реда на нещата.

В смисъл, че си влизаше в реда на прегледа ли?


И връзванката също, за да не се опъваш за близванката.

# 63
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
argun , добре де как става тоя номер. Аз на прегледите седя с отворени очи, а лекарите преглеждат с ръка. Не се навеждат надолу за да надничат в необятното демек Rolling Eyes

Това се чудя и аз.

По моя скромен опит "надничането в необятното" става с ехограф/видеозон и т.н.

Да не би да се наднича с око, въоръжено с лупа?  Joy Joy

# 64
  • Мнения: 4 585
Ама съм карък, за 15г. никой не ме е близвал  Crossing Arms
Стига бе,  това лесно може да се уреди.

# 65
  • Мнения: 1 432
Абе само аз ли се възбудих?  Joy

# 66
  • Мнения: 4 916
argun , добре де как става тоя номер. Аз на прегледите седя с отворени очи, а лекарите преглеждат с ръка. Не се навеждат надолу за да надничат в необятното демек Rolling Eyes

Ми как... разкрачила се и той започнал да й обяснява какви прекрасни розови срамни устни има, колко били красиви и как искал да ги целуне... тръгнал да ги целува даже. Не си спомням как е успяла да се отърве, помня само че беше в дълбок потрес, а ние не можехме да повярваме.


пп не успявам да си пусна отговора, бе хора, много бързо пишете.

# 67
  • Мнения: 4 737


Да не би да се наднича с око, въоръжено с лупа?  Joy Joy
Явно се обхожда с език...
argun , то там явно е имало и словесна прелюдия.Направо щях него да кача на магарето и да го прегледам #Cussing out

# 68
  • Мнения: 7
Уточнявам,темета не е майтап,случката е реална..Знам,че звучи ъбсурдно,но и аз се пулих докато ми разказваше а и тя самата беше леко в шок!

Гадно си е!

Иначе,не мога да си кривя душата,сълзи ми текат от смях докато чета...

Сиско извинявай  bouquet

# 69
  • Мнения: 4 916
... argun , то там явно е имало и словесна прелюдия.Направо щях него да кача на магарето и да го прегледам #Cussing out

Това беше преди 3-4 години. Ако са му избягали няколко пациентки, може вече да си мълчи и направо да пристъпва по същество.

# 70
  • Мнения: 4 737
Уф, направо ми иззехте съня тая вечер. Като зная при какви дръти гинеколози ходя по принципу ще съм на тръни всеки път да не ми се олензи някой киселяк.

Представям си петиция в нета на " Безпочвено олизаните " Sick

Да заковем списък на лизачите викам аз, да не се омокрят и други невинни пациентки Mr. Green

# 71
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
... argun , то там явно е имало и словесна прелюдия.Направо щях него да кача на магарето и да го прегледам #Cussing out

Това беше преди 3-4 години. Ако са му избягали няколко пациентки, може вече да си мълчи и направо да пристъпва по същество.

Демек не ги предупреждава словесно, а пристъпва направо към действие?  Joy

# 72
  • София
  • Мнения: 3 020
Уточнявам,темета не е майтап,случката е реална..Знам,че звучи ъбсурдно,но и аз се пулих докато ми разказваше а и тя самата беше леко в шок!

Гадно си е!

Иначе,не мога да си кривя душата,сълзи ми текат от смях докато чета...

Сиско извинявай  bouquet

какви ти сълзи.... имам схващане на мускулите от смях.....

# 73
  • Мнения: 7 474
Ама съм карък, за 15г. никой не ме е близвал  Crossing Arms
Стига бе,  това лесно може да се уреди.

За професионалист говоря  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 916
...
Демек не ги предупреждава словесно, а пристъпва направо към действие?  Joy

Ми постави се на негово място  Laughing

# 75
  • Мнения: 4 585
Що се сещам за още една тема, в която бяхме събрали всички с достъп до интернет?

# 76
  • Мнения: 4 916
Уточнявам,темета не е майтап,случката е реална..Знам,че звучи ъбсурдно,но и аз се пулих докато ми разказваше а и тя самата беше леко в шок!

Гадно си е!

Иначе,не мога да си кривя душата,сълзи ми текат от смях докато чета...

Сиско извинявай  bouquet



какви ти сълзи.... имам схващане на мускулите от смях.....


на кои мусули по-точно?

М?

# 77
  • Мнения: X
Може да са му били заети и двете ръце и просто да си е помогнал се език, както примерно аз святкам лампата с нос. Той каква точно процедура е правил на дамата?

# 78
  • Мнения: 2 388
Авторката дай му името. Да знаем да не ходим или пък да ходим. Mr. Green

# 79
  • Мнения: 4 916
Що се сещам за още една тема, в която бяхме събрали всички с достъп до интернет?



УжасТ! и аз се сетих за нея

# 80
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
...
Демек не ги предупреждава словесно, а пристъпва направо към действие?  Joy

Ми постави се на негово място  Laughing

Ами гадно си е, все пак едва ли всяка пациентка е млада и хубава  Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 3 020
Уточнявам,темета не е майтап,случката е реална..Знам,че звучи ъбсурдно,но и аз се пулих докато ми разказваше а и тя самата беше леко в шок!

Гадно си е!

Иначе,не мога да си кривя душата,сълзи ми текат от смях докато чета...

Сиско извинявай  bouquet



какви ти сълзи.... имам схващане на мускулите от смях.....


на кои мусули по-точно?

М?

хаха... на лицевите ....  Crazy

# 82
  • Мнения: 4 737


Ами гадно си е, все пак едва ли всяка пациентка е млада и хубава  Joy


ShockedМислиш че ближе наред ли? Боже, вече ще се оглеждам кой влиза преди мен на преглед Mr. Green

# 83
  • Мнения: 2 829
коя тема Вълчо Thinking

# 84
# 85
  • Мнения: 2 388
Що се сещам за още една тема, в която бяхме събрали всички с достъп до интернет?



УжасТ! и аз се сетих за нея

И аз, но поне навреме се включих, а не като предния път на 20-та страница. Crossing Arms

# 86
  • Мнения: 7 474

За пърдящите ш...и на Дона  Joy

# 87
  • Мнения: 2 388
ShockedМислиш че ближе наред ли? Боже, вече ще се оглеждам кой влиза преди мен на преглед Mr. Green

Ако е дегустатор ценител, като нищо. Naughty

# 88
  • Мнения: 4 916
Що се сещам за още една тема, в която бяхме събрали всички с достъп до интернет?



УжасТ! и аз се сетих за нея

И аз, но поне навреме се включих, а не като предния път на 20-та страница. Crossing Arms

Тъй, тъй, да пишем преди да са я изтрили. И ако може някой да я архивира, че да не стане като предната.

# 89
  • Мнения: 2 829
хохохо,
 Joy Joy Joy
сетих се,,чувала съм легенди за нея

# 90
  • Мнения: 4 737
 Може да е набеден човека. Щото като се замислих, зависи къде точно е било усетено близването. Ако е около прохода...ами сори ама понякога мацват един пръст с хладен гел заради прегледа с вагинален ехограф и усещането може да се сбърка с допир на език Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 4 916


Ами гадно си е, все пак едва ли всяка пациентка е млада и хубава  Joy


ShockedМислиш че ближе наред ли? Боже, вече ще се оглеждам кой влиза преди мен на преглед Mr. Green

Ако е професионалист - задължително  Naughty

# 92
  • Мнения: 7
Цитат
Що се сещам за още една тема, в която бяхме събрали всички с достъп до интернет?




УжасТ! и аз се сетих за нея
Коя де коя....аз съм новичка не я зням....
А за името ще я питам пак и ще ви кажа...и аз се бях застраховала...да не взема да попадна на него..или пък да взема Mr. Green

# 93
  • Мнения: 2 196
И връзванката също, за да не се опъваш за близванката.
Я! Че има ли такива дет се дърпат?!
То си е в реда на нещата. Това е подготовка за вагиналния видеозон.
Ей, нищо не разбирате, начи. Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 4 371
Абе гела се слага под презерватива(за вагиналния ехограф и контрастното в-во говоря).

# 95
  • Мнения: 4 737
Абе гела се слага под презерватива(за вагиналния ехограф и контрастното в-во говоря).
Дуци, аз като ходя жената подчертавам жената го слага върху презерватива Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 7 474
Абе гела се слага под презерватива(за вагиналния ехограф и контрастното в-во говоря).

Някои слагат и на ръкавиците за преглед Whistling

# 97
  • Мнения: 4 916
Абе гела се слага под презерватива(за вагиналния ехограф и контрастното в-во говоря).

Еее, твоят е баш професионалист - най-малкото доцент трябва да е. Аз все на някакви новаци попадам, не ги знаят тези чалъми.

# 98
  • Belgium
  • Мнения: 7 731


Ами гадно си е, все пак едва ли всяка пациентка е млада и хубава  Joy


ShockedМислиш че ближе наред ли? Боже, вече ще се оглеждам кой влиза преди мен на преглед Mr. Green

Разбира се  Naughty

Защо иначе ще избере тази професия и как иначе ще определи киселинността на средата питам аз?  Crossing Arms

# 99
  • Мнения: 4 916
Цитат
Що се сещам за още една тема, в която бяхме събрали всички с достъп до интернет?




УжасТ! и аз се сетих за нея
Коя де коя....аз съм новичка не я зням....
А за името ще я питам пак и ще ви кажа...и аз се бях застраховала...да не взема да попадна на него..или пък да взема Mr. Green

Изтриха я отдавна. Остана само част от нея в гугъл - в архивите на други форуми. Ще потърся и ще ти я пусна.

ето началото на темата:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=146414

# 100
  • Мнения: 4 371
Аз при двама съм била и все под го слагат.
То това да не е Глайтгелен Laughing

# 101
  • Мнения: 7
    А бе Касиди...едно е хладен гел,друго е топъл,мокър език.....на тва ли да те уча Wink

# 102
  • Мнения: 4 737
как иначе ще определи киселинността на средата питам аз?  Crossing Arms
ShockedЕзик тип лакмус? Ай сиктир Mr. Green
Верона, що бе мила? Все на врели езици ли си попадала? Аз пък мисля че след 8 серии/това от една друга тем в ДиС/, никоя няма да върне един хладен език Mr. Green

# 103
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
как иначе ще определи киселинността на средата питам аз?  Crossing Arms
ShockedЕзик тип лакмус? Ай сиктир Mr. Green


Все си мисля че определя киселинността на вкус, не на цвят.

Но не съм професионалист, не мога да кажа  Whistling Whistling

# 104
# 105
  • София
  • Мнения: 2 430
Ох много шантава тема.Дано да е пързалка или твоята приятелка да преувеличава нещата.
Абе моите наблюдения са,че в повечето АГ-кабинети има акушерки,да не кажа във всички.

# 106
  • Мнения: 2 388

Айде сега за една близванка да убием човека.

# 107
  • Мнения: 2 829
повечето Мадам
повечето


последните двама ,които ми се наложи да посетя тази година
бяха без акушерка Peace

# 108
  • Мнения: 7
Не ме стреляйт еде....ВСофия кв.Западен Парк,не ме карайте да й званя за името,че съм в чужбина,ще я срещна в скайпа и ще я питам....Заета е жената,военна е!

# 109
  • Мнения: 2 196
Айде сега за една близванка да убием човека.
Май именно щото е една. Едно! Ми това не е професионално.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Един познат гинеколог ми е споделял,че когато е на работа,по цял ден членът му е "надървен".Явно природата не може да се пренебрегне. Whistling

# 111
  • Мнения: 4 916
Не ме стреляйт еде....ВСофия кв.Западен Парк,не ме карайте да й званя за името,че съм в чужбина,ще я срещна в скайпа и ще я питам....Заета е жената,военна е!

Ааа, ясно, той си пада по жени в униформи  Peace ние едва ли ще се уредим  Whistling

# 112
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Айде сега за една близванка да убием човека.
Май именно щото е една. Едно! Ми това не е професионално.
Мноого непрофесионално , може ли така на никъде , да се чудиш истина ли или така ми се е сторило  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 17 546
То затова повечето гинеколози са мъже. Извратени типове такива! Как само си оправдават низките страсти, като стават лекари. Ха ма ха. Crossing Arms
 Mr. Green
Дали и аз да не извадя картечницата да пострелям?

# 114
  • Мнения: 2 388
Не ме стреляйт еде....ВСофия кв.Западен Парк,не ме карайте да й званя за името,че съм в чужбина,ще я срещна в скайпа и ще я питам....Заета е жената,военна е!

Ааа, ясно, той си пада по жени в униформи  Peace ние едва ли ще се уредим  Whistling

Ма моля ти се, всяка уважаваща се ССФ има поне една униформа, за разнообразяване  на сексуалния си живот. Naughty

Айде сега за една близванка да убием човека.
Май именно щото е една. Едно! Ми това не е професионално.
Мноого непрофесионално , може ли така на никъде , да се чудиш истина ли или така ми се е сторило  Mr. Green

Дали е била само една и дали се е дърпала, можем само да гадаем. Whistling

# 115
  • Мнения: 2 196
Дали и аз да не извадя картечницата да пострелям?
Ако и гинеколога, като мамолога, ни е един и същ, да не си посмяла!

# 116
  • Мнения: 7
Ами нито тя нито аз страдаме от АДС синдром та да ходим и да си раздуваме невероятни истории.Както казах тя го е усетила само...някои питат как не го била видяла...
Аз съм ходила на преглед на който гиниколога сядя на стол и главата му е почти на нивото на....
и  от близо преглежда за гожни заболявания,някои инфекции се виждат  с просто око,но за целта трябва да се погледне.

# 117
  • Мнения: 2 448
Е как така не го е видяла какво прави , тавана ли е гледала, що ли?  Thinking

# 118
  • Мнения: 2 388
Дали и аз да не извадя картечницата да пострелям?
Ако и гинеколога, като мамолога, ни е един и същ, да не си посмяла!

Какво ви прави мамолога? Споделете, моля. Mr. Green

# 119
  • Мнения: 161
Ами нито тя нито аз страдаме от АДС синдром та да ходим и да си раздуваме невероятни истории.Както казах тя го е усетила само...някои питат как не го била видяла...
Аз съм ходила на преглед на който гиниколога сядя на стол и главата му е почти на нивото на....
и  от близо преглежда за гожни заболявания,някои инфекции се виждат  с просто око,но за целта трябва да се погледне.

Ако познатата ти успее да докаже, че е било близванка, искам да ми даде координатите на този Док!  Praynig При моя няма такива екстри. Crossing Arms Ще го сменям!   Naughty

# 120
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Един познат гинеколог ми е споделял,че когато е на работа,по цял ден членът му е "надървен".
Joy Joy Joy Горкия , всички ли са толкова прекрасни  Mr. Green , поне някакви предпочитания няма ли  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 4 916
Дали и аз да не извадя картечницата да пострелям?
Ако и гинеколога, като мамолога, ни е един и същ, да не си посмяла!

Какво ви прави мамолога? Споделете, моля. Mr. Green

 Popcorn

И аз чакам моля.

# 122
  • Мнения: 693

Представям си петиция в нета на " Безпочвено олизаните " Sick

Да заковем списък на лизачите викам аз, да не се омокрят и други невинни пациентки Mr. Green

 hahaha

Аз съм ЗА!  rotfImbo

# 123
  • Мнения: 2 196
Какво ви прави мамолога? Споделете, моля. Mr. Green
Да бе, нищо не споделям. Ще ни оспамите професионалиста. Mr. Green

# 124
  • Мнения: 194
Е как така не го е видяла какво прави , тавана ли е гледала, що ли?  Thinking

Mи аз например, като отида на гинеколог, предпочитам да вперя поглед в тавана, отколкото да ми мине в полезрението някой спекулум да речем Crazy Wink

# 125
  • Мнения: 161
Един познат гинеколог ми е споделял,че когато е на работа,по цял ден членът му е "надървен".
Joy Joy Joy Горкия , всички ли са толкова прекрасни  Mr. Green , поне някакви предпочитания няма ли  Mr. Green

 hahaha  Какви предпочитания?  Thinking Дудата си е дуда.  Flutter

# 126
  • Мнения: 4 916
Един познат гинеколог ми е споделял,че когато е на работа,по цял ден членът му е "надървен".
Joy Joy Joy Горкия , всички ли са толкова прекрасни  Mr. Green , поне някакви предпочитания няма ли  Mr. Green

От неговата гледна точка разликите са съвсем малки.

# 127
  • Мнения: 7
Ами нито тя нито аз страдаме от АДС синдром та да ходим и да си раздуваме невероятни истории.Както казах тя го е усетила само...някои питат как не го била видяла...
Аз съм ходила на преглед на който гиниколога сядя на стол и главата му е почти на нивото на....
и  от близо преглежда за гожни заболявания,някои инфекции се виждат  с просто око,но за целта трябва да се погледне.

Ако познатата ти успее да докаже, че е било близванка, искам да ми даде координатите на този Док!  Praynig При моя няма такива екстри. Crossing Arms Ще го сменям!   Naughty


Купона е пълен, но моето мнение е , че тази историйка е измислена от МОМИЧЕ  с нереализирани сексуални фантазий. Нереализираната ѝ сексуалност ѝ прави номера.....Всичко е подсъзнание.............

# 128
  • Мнения: 2 196
От неговата гледна точка разликите са съвсем малки.
Нали знаеш по какво се познава недовиждащия гинеколог? Mr. Green

# 129
  • Мнения: 1 629
Ама какъв е проблема не разбирам аз? Мъжа я е свалял, искал, а тя му се е дърпала. Ми ясно е, че като си отвори краката той няма да стои безпристрастен. Аз се чудя как друг по-голям език не е усетила.  Mr. Green

# 130
  • Мнения: 2 388
Какво ви прави мамолога? Споделете, моля. Mr. Green
Да бе, нищо не споделям. Ще ни оспамите професионалиста. Mr. Green

Егоистка! Марадона знае ли?!

# 131
  • Мнения: 4 916
От неговата гледна точка разликите са съвсем малки.
Нали знаеш по какво се познава недовиждащия гинеколог? Mr. Green

По какво? Mr. Green

# 132
  • Мнения: 17 546
Дали и аз да не извадя картечницата да пострелям?
Ако и гинеколога, като мамолога, ни е един и същ, да не си посмяла!
Laughing
Аз ще стрелям, щото не се е сетил до сега такива екстри да ни предлага.  Mr. Green Същия, същия...

Да не сте казали лоша дума за нашия доктор, че за него човек убивам!

# 133
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Ако познатата ти успее да докаже, че е било близванка, искам да ми даде координатите на този Док!  Praynig При моя няма такива екстри. Crossing Arms Ще го сменям!   Naughty
Naughty Не може , гледала е тавана и не е сигурна  Confused Ама иди пробвай има и координати вече  Mr. Green

hahaha  Какви предпочитания?  Thinking Дудата си е дуда.  Flutter
Тъй де ,ама цял ден "надървен". Mr. Green

От неговата гледна точка разликите са съвсем малки.
Верно, дали са  кандида  , гонококи , трихомони  разлика малка  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 2 196
Егоистка! Марадона знае ли?!
Че давам пари за преглед при специалист ли? Естествено.

# 135
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Нали знаеш по какво се познава недовиждащия гинеколог? Mr. Green
По мокрия нос ли беше  Joy Joy

# 136
  • Мнения: 2 196
От неговата гледна точка разликите са съвсем малки.
Нали знаеш по какво се познава недовиждащия гинеколог? Mr. Green

Какви  Mr. Green
По мокрия нос. Mr. Green

# 137
  • Мнения: 7
А бе това момиче май не говори френски .........  Grinning Grinning Grinning Сторило ѝ се било, а ако ѝ го вкара, пак ли ще се чуди дали ѝ го е вкарал или не.....
Какво е това ,,сторило ѝ се е'' ?

# 138
  • Мнения: 2 448
Не знам до колко са професионалисти гинеколозите всички, но във фитнеса имаше един младок , който като се опитваше да сваля момичета им даваше визитката си за безплатен преглед. Гинеколог е.

# 139
  • Мнения: 2 388
Че давам пари за преглед при специалист ли? Естествено.

А че специалиста се отнася професионално към теб, използвайки нестандартни методи?
Да няма накрая хюмнетка по главата! Naughty

# 140
  • Мнения: 4 916
...
Да не сте казали лоша дума за нашия доктор, че за него човек убивам!

Първо трябва да го пробваме един-два пъти  Laughing

# 141
  • Мнения: 4 916

Хахах, не занаех  Laughing

# 142
  • Мнения: 2 829
Че давам пари за преглед при специалист ли? Естествено.

А че специалиста се отнася професионално към теб, използвайки нестандартни методи?
Да няма накрая хюмнетка по главата! Naughty

като почне да  я размята ме викнете--така де--клюкарка дърта съм Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 143
  • Мнения: 161
Че давам пари за преглед при специалист ли? Естествено.

А че специалиста се отнася професионално към теб, използвайки нестандартни методи?
Да няма накрая хюмнетка по главата! Naughty

като почне да  я размята ме викнете--така де--клюкарка дърта съм Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

Кой? Доктора ли като започне да я размята?  Thinking

# 144
  • Мнения: 2 829
не бе  хюмнетката
оф сори за спама  Praynig

# 145
  • Мнения: 7
Ми да сме в течение какво  става

# 146
  • Мнения: 2 196
А че специалиста се отнася професионално към теб, използвайки нестандартни методи?
Да няма накрая хюмнетка по главата! Naughty
Ама не вярвай на всичко дето пише във форума за него. Не е агресивен пияница, каквото и да твърдят някои съфорумки. Той е над дребните неща. Mr. Green

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 18:51 от Бианkа

# 147
  • София
  • Мнения: 2 430
Не знам до колко са професионалисти гинеколозите всички, но във фитнеса имаше един младок , който като се опитваше да сваля момичета им даваше визитката си за безплатен преглед. Гинеколог е.
SickУжас и това ще ми става доктор!Малко пишлеме!Ох много се дразня,като чета подобни неща,как се възползват от положението!
А въпросният младеж,който pasinet описва му трябва един як бой,и някой да му хвърли после визитка за ортопед-травматолог!

# 148
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 И аз искам по-подробни координати. Само мятам униформата и тичам при доктора да ме прегледа!

# 149
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Не знам до колко са професионалисти гинеколозите всички, но във фитнеса имаше един младок , който като се опитваше да сваля момичета им даваше визитката си за безплатен преглед. Гинеколог е.
SickУжас и това ще ми става доктор!Малко пишлеме!Ох много се дразня,като чета подобни неща,как се възползват от положението!
А въпросният младеж,който pasinet описва му трябва един як бой,и някой да му хвърли после визитка за ортопед-травматолог!
newsm78 newsm78 Не ще , той е  доктор- "Гинеколог е"
Човека си набира пациентки , аз не виждам какво толкова е станало , която иска отива , която не ,хвърля визитката  Wink  .Пък и безплатно  Mr. Green

# 150
  • София
  • Мнения: 3 020
 beer  Popcorn

# 151
  • Мнения: 2 196
С пуканки и бира най-много да стигнеш до гастроентеролог.
Тук се редим за гинеколог, объркала си кабинета.

# 152
  • Мнения: 7
Друг път ще пускам само теми тип smile3529  че много съчетящи се издразниха...
Темата беше тема в друга тема дори.

Дано само се правят,че е зле ако хич не могат да приемат нещо подобно като тема на разговор...
Уточнявям-да приемат- не да дискутират дори Crossing Arms

Ще се посмеем на някоя тема за образованието следващия път!

# 153
  • София
  • Мнения: 2 430
И все пак ако наистина това се е случило,е редно да споделиш името на лекаря.
Въпреки,че е малко спорен казус,защото ако не е имало нищо,а човека е оклеветен в нет пространството и хал хабер си няма от всичко ,което се случва около него ooooh!Не ми се мисли!

# 154
  • Мнения: 161
Друг път ще пускам само теми тип smile3529  че много съчетящи се издразниха...
Темата беше тема в друга тема дори.

Дано само се правят,че е зле ако хич не могат да приемат нещо подобно като тема на разговор...
Уточнявям-да приемат- не да дискутират дори Crossing Arms

Ще се посмеем на някоя тема за образованието следващия път!

Мххммм. bowuu

# 155
  • Мнения: 25 655
Ееее, четох, четох, никъде не видях име и адрес на кабинета, в който правят такива приказни неща! И как все на приятелки, бе? От толкова женуря, никоя ли няма да се похвали с лични срещи от трети вид с въпросните специалисти?
И къде ги намират такива лекари, се чудя? В сайтовете за запознанства ли, във вестник "Чук-чук" ли има обяви?
А моят гинеколог - мухльо! Винаги преглежда с акушерка в стаята. Много го е страх, горкият, някоя недоклатена женка да не го вкара в мокрите си сънища.  Crossing Arms

# 156
  • Мнения: 161
Ееее, четох, четох, никъде не видях име и адрес на кабинета, в който правят такива приказни неща! И как все на приятелки, бе? От толкова женуря, никоя ли няма да се похвали с лични срещи от трети вид с въпросните специалисти?
И къде ги намират такива лекари, се чудя? В сайтовете за запознанства ли, във вестник "Чук-чук" ли има обяви?
А моят гинеколог - мухльо! Винаги преглежда с акушерка в стаята. Много го е страх, горкият, някоя недоклатена женка да не го вкара в мокрите си сънища.  Crossing Arms

...и в още по-мокрите си теми  hahaha

# 157
  • Мнения: 4 916
И все пак ако наистина това се е случило,е редно да споделиш името на лекаря.
Въпреки,че е малко спорен казус,защото ако не е имало нищо,а човека е оклеветен в нет пространството и хал хабер си няма от всичко ,което се случва около него ooooh!Не ми се мисли!

Някой гинеколог от "Западен парк" ще остане изненадан утре сутрин от тълпата бг-мамми пред вратата му. Че и симпатичен бил  Flutter

# 158
  • Мнения: 7
Цитат
Въпреки,че е малко спорен казус,защото ако не е имало нищо,а човека е оклеветен в нет пространството и хал хабер си няма от всичко ,което се случва около него Не ми се мисли!
Таман се бях засилила да искам името.. Laughing

Много сте неверующи,дано не ви се случват и на вас такива случки...дето после всеки да вдига вежда и да вика....Ааа да ве да.....

# 159
  • Мнения: 25 655
Таман се бях засилила да искам името.. Laughing



Искай. И го пусни. Като си казала А, кажи и Б...
Може и на приятелката да дадеш името. Че нещо ме съмнява...

# 160
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Въпреки,че е малко спорен казус,защото ако не е имало нищо,а човека е оклеветен в нет пространството и хал хабер си няма от всичко ,което се случва около него Не ми се мисли!
Таман се бях засилила да искам името.. Laughing

Много сте неверующи,дано не ви се случват и на вас такива случки...дето после всеки да вдига вежда и да вика....Ааа да ве да.....


Абе едно е да сложиш доктор Х в Черният списък,защото ти е изписал АБ на детето,а според теб не е имало нужда,взели са ти пари за някакво изследване ,а ти си здравно осигурена  или нещо от този род.Съвсем друго е да хвърлиш кал,от най-гнусната по името на човек.
Защото повярвай ми,ако е било преувеличаване или болна фантазия на твоята приятелка,и ти напишеш после "Ами момичета аз май не съм доразбрала,то стана малко счупен телефон.........",а си казала името на лекаря.След време всеки ,който е писал тук щом чуе името му ще казва:"А онзи дето е близал пациентката си.."

# 161
  • Мнения: 2 448

А моят гинеколог - мухльо! Винаги преглежда с акушерка в стаята. Много го е страх, горкият, някоя недоклатена женка да не го вкара в мокрите си сънища.  Crossing Arms

Твоят поне с акушерка, моят с жена си в кабинета  Twisted Evil , и тя докторица, но в друга сфера. За това и го смених.  Crossing Arms
Между другото може да ви се стори, че е майтап, но е самата истина (името му няма да пиша да не го компрометирам излишно, но на ЛС някоя заралийка, ако пита  ще и кажа).

п.п. За другият сваляч от фитнеса също не се майтапя.

# 162
  • Мнения: 278
Ми тя що не му е натиснала главата към ... кушетката? Можеше прегледа да й излезе без пари.

# 163
  • Мнения: 1 726
Ааааа,моля моля, тези неща се случват само на военните Mr. Green

# 164
  • Мнения: 5 468
Докторът се е опитвал да определи киселинността, за да разбере дали има инфекция или не, за да спести на приятелката ти парите за микробилогично изследване, а тя така неблагодарно е постъпила. Много съм възмутена от нея.
Joy Joy Joy

# 165
  • Мнения: 686
На моя гинеколог жена му му е акушерка.Ха той да си помисли да направи подобно нещо... Laughing

# 166
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добре, че като ходя на преглед винаги са двама, че иначе след тази тема щях да бъда на стола в предстартова позиция  Crazy

# 167
  • Мнения: 90
Я веднага координатите на доктора, пък ще се разбере дали е връзванка. Heart Eyes

# 168
  • София
  • Мнения: 1 783
Един познат гинеколог ми е споделял,че когато е на работа,по цял ден членът му е "надървен".Явно природата не може да се пренебрегне. Whistling
Мхм. А аз като преглеждам мъже съм по цял ден подмокрена, мно`о ясно.

По темата - ако гинекологът е бил хремав, т.е носът е влажен, а и късоглед, за да нацели със спекулума верната дупка, особено ако има окосмение необичайно благодатно, влошаващо видимостта, то може  ида се получи такъв ефект, мдаа, а вие все за най-хубавото си мислите. Жени.

# 169
  • Мнения: 7 723
.... а вие все за най-хубавото си мислите. Жени.
А спекулума брои ли се за е*ане? newsm78
...защото утре очаквам тема "Забременях в гинекологичния кабинет"... Mr. Green Joy

# 170
  • Мнения: 2 448

Ами зависи, ако е получила оргазъм от спекулума си е чисто е*ане.  Joy

# 171
  • София
  • Мнения: 1 783
На принципа "Едно вадим - две пра`им" би могъл да се създаде добра акушеро-гинекологична практика.
А колкото до спекулума, това е кърско чукане - нЕма форплей, нЕма цунки, нЕма побарване тук-таме...

# 172
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Някой е решил, че форумът е място за "разпускане".
Лошото е, когато "разпускането" премине в "изпускане".
Нарушава се комфорта на същите тези хрупащи пуканки, за които видно е предназначена темата.
Или пък не?! Тогава би било показател за лош вкус в публиката.
В темата изкристализираха няколко знаменити максими.
Идва пролет!
Нека приключим така.

Общи условия

Активация на акаунт