АВГУСТовските момченца и момиченца чакат първите кокиченца

  • 13 451
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Объркал си нещо теста
 
Ти не си от Северозапада и нещо си объркал теста. Чети дескрипшъните преди да сегаш кат умрел за цвекйе.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ето и още един - "Слуша ли те главата ?":

Аз не съм луд/а,аз мога да летя
 
Лек случай на умопомраченост.Необходимо е лечение в неудобна ризка и тапицирана стайчка без прозорци:)

 Joy Joy Joy hahaha hahaha


Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 21:23 от Ася_

# 16
  • Мнения: 215
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ГАБРИЕЛИ!!!
  bouquet Heart Eyes
Аз едва сега разбрах, че има Габи имен ден, мислих си, че е на Архангелов ден, понеже Габриела идва от архгелл Гавраил (Габриел на латински), но се оказа, че днес е деня на архангел Гавраил!!!

# 17
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 490
Асе, ти ме разби,  Joy Joy Joy hahahaхич няма да влизам, че като се знам, няма да си легна изобщо!!

# 18
  • Мнения: 544
Асе, къде ги намираш тези тестове? Аз все се ровя из тоя Фейсбук ама не съм срещала. Гледам че много от вас са регистрирани там. Ако някой има желание за приятелство аз съм Бранимира Иванова.

# 19
  • Мнения: 26
Аз съм с регистрирала като Asia Stoilova Wink

Фея да ти е жива и здрава именячката  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 1 338
Честит Имен Ден на Габи, Богдан, Боян и на всички останали празнуващи!
Да са живи и здрави!


И аз съм много зарибена по Facebook-а Mr. Green
Аз се пиша Tanq Todorova Peace
Граци, честито християнче  bouquet Да ти е жива и здрава красивата дъщеря Grinning

# 21
  • Мнения: 6
Добър вечер Simple Smile

Граци, многи здраве ти пожелавам и незабравими мигове с любимите ти хора.   bouquet
А също така да ти е живо и здраво малкото християнче   bouquet


Аз след вчерашната разходка съм направо, като пребита. Пътьом, както каза Бланш си заформихме на бързо една срещичка, но за мен тя беше по средата на дъъълагата разходка. Като излязох в 2 и се прибрах в 7. Останах без крака  Crazy Само ходене през цялото време. А на всичкото отгоре ме надуха  гадния вятър и цяла нощ ме боля адски главата  Confused

За пюретата - единственото категорично, което мога да кажа е, че на Жаки яденето не и е смисъла на живота  Mr. Green Т.е. яде щото трябва. Не мога да кажа, че си има любимо пюре, защото в един момент нещо яде, а в друг не го яде. На ХИП е опитвала всичко за до 8 м. /без тях/, като единствено избягвам да и давам едни заленчуци, в които има смената. Определно предпочита пуешко месо, но не всяка марка. Яла е също Гербер и доста и харесват. Бебевида - тах не ги долюбва особено. На ОВКО харесва заек и зеленчуковите, а и Сладка царевица.

Каши съм давала на ХИП безмелечна и безглутен от елда, но винаги е била смесена с плодово пююре и кърма. После и дадох на Хумана пак без млако и безглутен ябълкова - нея си я ядеше така. Но вече и взех мелчна Лека нощ на ХИП, за да и поразнообразя. Разни други оризови, овесени и т.н вече не ми се дават. Млечната в крайна сметка реших да й я правя с кърма, а ако сме някъде навън или не може с кърма ще си я правя с вода.

Попара, както споделих не й харесва. Но си хрупа понякога малки парченца сухар или и давам безглутенови бишкоти на Плазмон.

Кърменето е на почит особено през нощта, През деня я кърмя до обяд и между храненията, за лека нощ също, но ако не иска се изправя сама.

Днес  Жаки направи първите си 2-3 съзнателни стъпки, като я придържах. Но за повече не се сеща  Mr. Green. Не я оставям без да я придържам. Малка ми се струва още  newsm78

Пинки, Жаки по същият начин и се гадеше в началото като не беше толкова гладко пюрето и сега отвреме на време става, но почнах да й давам малки парченца сухарче или бишкотка и та се научи да дъвче и вече е ок...като оставим настрана факта, че понякога забравя да дъвче и си ги държи в устата.

А щях да ви питам - докато храните бебоците въртят ли се? Жаки отскоро е станала голямо шило. Може да е гладна, но постоянно се върти, разсейва се и прави всичко друго, но не и да яде как да кажа...целенасочено...

За Facebook-a там съм Svetla Hristova. А quiz-овете мсиля, че са такива, какво отварят приятелите и така се разпространяват.

Хайде да взема да поуча малко аз

А и да ви питам - все още не сме взели на Жаки кошара за игра и днес ни пристигнаха Метро каталозите и там видях на Бертони са май комплект от 2 бр за 120 лв. Това са от тези обикновените с едно дъно, та ако някой иска може да ги взема и да си ги разделим или ще и купя такава отделно, че на нас две не ни трябват.

# 22
  • Мнения: 215
Ей момичета, благодаря за поздравленията. По случая ще постна пресни снимчици на Габи от днес:

# 23
  • София
  • Мнения: 1 338
Асе, разхгледах ти снимките във Facebook-а и направо приличаш на девойче Flutter Я кажи сега как си успяла да постигнеш такава фигура след първото раждане newsm78
Светле, видях, че си учила в 21во у-ще.. аз там бях до 8ми клас. Сега разбрах от къде си ми била винаги толкова позната Peace
Аз преди бях питала, но никои не ми отговори тогава. Мартин също много се върти, докато яде.. направо в чудо се виждам ooooh! Хем е гладен, хем пищи, че го държа легнал, яде в някакви странни позиции Whistling
Poppi, мерси за темичката Peace
Морска фея, Габи е страхотна Grinning

# 24
  • Мнения: 26
Танче честно казано не съм се замисляла , но си мисля че го постигнах :

- ужасно много бързо ходене всеки ден, разбирай НБУ - Южен парк пеш с количката Wink
- бях на 23  Confused
- и бяхме във финансова криза  Laughing
- и може би като ми се регулираха хормоните взех да свалям много

# 25
  • София
  • Мнения: 1 338
Асе, ама то НБУ - Южен парк е ужасно много разстояниетооо Rolling Eyes
Пък що и мен не ме хване някоя финансова криза, че да нямам пари за шоколадчета и количка Joy

# 26
  • Мнения: 276
Добро утро момичета.


Честити месечинка на Тамара на Муцито.
 

Момичета подсетихте ме че и аз имам Профил в фейсбука.Името ми там е Теодора Георгиева(само че на латиница).Сега го отворих ама що така не мога да си кача снимки? Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 07:14 от Щастлива мама

# 27
  • Мнения: 3
Добър ден!  Hug
Попи целуфанчета за темата!  Hug   bouquet  Имам много работа, отивам обратно на тръстиката   phoneuu  smile3529  hit В паузите ще ви наглеждам. А и между другото да се включа по темата - нямаме отказано пюре или каша  Mr. Green всичко яде  Mr. Green като майка си  Laughing В Фейсбук-а съм Donika Lazarova  Peace

# 28
  • Мнения: 68
Здравейте,аз също се регистрирах днес във Facebook-a СЕга когато ми остане време ще се опитам да го разгледам.Регистрирала съм се Димитрина Стойчева.

# 29
  • софия
  • Мнения: 495
Здравейте момичета Hug
Отчет от консултацията-8кг(качила е 200гр) и 70см(пораснала е с 1 см)
Аз също съм регистрирана във Facebook-a-Десислава Григорова-Бангеева.Позволих си да добавя тези от вас които си дадоха имената.Надявам се нямате нищо против  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт