118 DE: Голямото разчепкване

  • 10 108
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Вместо запис..
 МГМ, не зная защо си решила да емигрираш точно тук, точно в Германия.
Ако аз можех да избирам, това е последно място ,където бих живяла.
Слушай и чети кака си Мата. С доста хумор и лежерност, мъдро ти е написала доста неща.
Мечтите трябва да се превръщат в реалност, с много воля и упоритост, стига да ги имаш.
За едно нещо си много права- Език се учи!
Пък и ти къде си още с твоите 22г. Ехе....животът е пред теб.
Успех ти желая!

# 31
  • Мнения: 166
Да се запиша и аз преди да свършите и тази тема.

Риен ще вземеш да ме зарибиш с тези торти. Ама аз май ням да мога да им устоя и ще ги ям  smile3508 Аз така и не разбрах кой ги яде твойте торти. Ако имаш нужда от помощ за ядене свиркай  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 138
я сички малко по-сериозно, молим............
кога да се видим пак, питам аз. предлагам да е при мъжта на дианджели.
не се скатавайте.............

# 33
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами... Те бяха тежки тези листчетата на цветята, та като ги сложих и те просто си стояха там. Simple Smile Иначе, да, сметанова глазура на тортата, цветята не помня от как се правеха, ама захарни бяха, не съм имала проблем със залепянето... Нито на цветята, нито на сърцата отстрани...

Шехи - нищо не съм решила. Не съм била другаде освен в Германия и то за някакви си 20 дни. Може другаде да е по хубаво, но откъде бих могла да знам... А точно 22 години е една идеална възраст за такива промени, когато нищо никъде не ме задържа.

# 34
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
уу верно нямате изчитане. И тия мъже какво сте ги заразнищвали, нали знаете , че от моя по убав няма Joy
Мате и аз съм за пак там да направим срещичка , бече много гот последния път. Ей тая седмица дет идва какво и е.

# 35
  • Мнения: 4 138
котараната каза умни мисли за мъжете. аз съм изцяло съгласна с нея Mr. Green.
обществено, необходимо зло и мъжът е естествен враг на жената.

ами давайте да уточняваме дата и час за другата седмица...........

# 36
  • Варна
  • Мнения: 153
Хайде,хайде и аз това си мислех днес,че след тая тежка,температурна седмица
имам нужда от малко веселба и разпускане на душичката Laughing

Бррррр,и нашето парно е капут и съм пред замръзване.
Мразя я тая зима,писна ми,искам да е ТОПЛОООО
Обадих се на хазяите,на които принадлежи цялата кооперация,
бясна и с намерението да ги питам дали на тях им е топло,
защото ние и болните ни деца замръзват,но женицата ми се
оплака,че дядото починал и аз умекнах,а пък и тя е една миличка Sad

# 37
  • Варна
  • Мнения: 153
котараната каза умни мисли за мъжете. аз съм изцяло съгласна с нея Mr. Green.
обществено, необходимо зло и мъжът е естествен враг на жената.

ами давайте да уточняваме дата и час за другата седмица...........
Мате,аз трябва да разбера,кога татито ни почива,че да си гледа отрочетата,
а това ще стане събота или неделя

# 38
  • Мнения: 4 138
няма за вас топло, калпазанки такива. още десет дена го дават кучи студ.............. Sick
вече почна и на мен да ми писва........
оки дианджели, бива. за ходене някъде с децата няма какво да плануваме на това гнусно време.
просто аз се съобразявам с вас, когато кажете през седмицата. да си намеря ли песнопойка с нецензурни песни за вечеринката Mr. Green

дианджели, при нас парното е подово и няма броячи за отчитане. онзи хитрец гедерейски, хаусмайстера, подкукуросан от капиталистическия собственик, спира кранчето  малко като се стопли и мръзнем. аз се обаждам и му вдигам скандал, явно не само аз. така че, да не би просто да е спряно парното, а не развалено.
няма защо да казвам че веднага го пуска парненцето, взела съм му страха, а и го подкупвам понякога.....
ние вкъщи ходим по Жапанки и кратки гащи. аз на студ не мога........

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 23:42 от matakosmata

# 39
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
" песнопойка с нецензурни песни за вечеринката "- тази Мата ще ме умори Joy, ако и аз взема мойта има да се надпяваме Laughing
Прати ми моля те на лични линк на това за което говорихме . Тенкю

# 40
  • Мнения: 166
Хайде на мюнхенската среща. И аз ша дойда, че да има Мата с кой да се напие  Mr. Green МОже и пък да я надпия  Laughing
И Риен може да дойде и да донесе някоя торта  Grinning

# 41
  • Мнения: 1 610
ни Мата , ни петка може да ме надпие, най-много да ме умори  Simple Smile ама аз вече съм трезвеник. От най-скучните.
Мъжът ми е обаче вътрешно рус, и  смени зимните гуми с летни, никъде не тръгвам в този студ и поледица. Колата поднася като за световно, тц, ще си стои е гаража.

Вие само заради торти ли ме каните бе, мискинки! Няма да ви ходят на бирата. Освен ако не взема и солени да ги спрятам.

В този ред на мисли, седя и си мисля... за една тортилено-пилешка Байерн Мюнхен. Иска ми се торта с кюфтета,ама няма да стане моя номер.  Laughing / ще съчетая дюкан с хобито/

# 42
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Риенооо, Риенооо, много си луда Mr. Green Ще взема да ти дойда на гости, кат прайш таквиз торти Crossing Arms
Мато, ти нарочно правиш среща тая седмица, че да не мога да дойда и аз Close

# 43
  • Мнения: 4 138
ще се срещаме всяка седмица бееееееееееееее. нали искахме щамтиш. или поне през две.
петке, ти не кърмиш ли бе кака, как ша пииш Crazy

ок, аз почвам да събирам сили, че нещо ме няма с пиенето ич напоследък. кат вържа кънките и после седмица съм труп. еххххххххххх, старост-нерадост.

тва джувотно матов днеска много ме ядоса. аз най-после боядисах банята съвсем, че едни лекета избиха. и потна, чорлава и немита слазам от стълбата и викам готово, само си мятам един душ и излизаме. а той вика, не може ли после, че ще стане късно..............много умно, да отровя някой навън с миризма на пор а и токувиж мене си. тва мъжовете са много несъобразително съсловие......
оабче е станал един сговорчиввввввввввв. все вика, права си, дааааааааа. кво му става на тоз човек, не знам. и той одъртява.

# 44
  • Мнения: 71
Като  сте  се  разписали  за  бивши ... Аз родих  щерка  на  бившия  Wink ... е  той  на  сватбата  си  не  ме  покани макар  и   да  ме  уведоми  за  нея, но  и   за  развода  си  сам  се  реши... за  съжаление  не  успях да  стана  настоящата  Confused така  че   съм  пас  за  нататъшно  разчепкване

Общи условия

Активация на акаунт