118 DE: Голямото разчепкване

  • 10 110
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 610
Tрансфер с шоколад. Има обяснения в Тортената библиотека.
Майра как успя да пуснеш толкова малка картинка. Аз все се ширя с едни чаршафи по целия екран.

МГМ, на това не му се вика бивш, честно.  Не може също да е бивш понеже пеперудите в стомаха са отлетели. Онова,което ви свързва очевидно е силно. Не може в главата да е бивш, а да живеете заедно и да се опрашвате всекидневно.Тези приказки някъде другаде, молим. Значи, ако се ядосам на моя мъж и си помисля,че ако така ме ядосва един ден ще се разведем, вече е станал бивш, така ли? Баси, ние се бяхме оженили, а той е вече бивш, при това 3 години.  Не се 'злагай, почвай да учиш терминологията на връзките. Това даже не е авантюра, съвсем нормална връзка си е.

Пепе, покажи нещо   bouquet

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 14:18 от rien

# 301
  • UK
  • Мнения: 3 959
Бивш е по ред причини, несвързани със секса или съвместното съжителство. Бивш е, понеже заминава за две седмици извън София, а не иска да ми остави картата си за транспорта, за да пътувам аз безплатно през това време, ще си я носи в джоба като някаква хартийка, но няма да ми я даде, затова е бивш. Понеже като се събудя с главоболие, от което ми иде да се самоубия, той отказва да иде до аптеката за лекарство, защото не ме боляло, просто не съм искала да ходя на даскало, затова се правя че ме боли. Бивш е, защото иска аз да чистя вкъщи, да готвя, защото той никога не е направил нищо лошо и аз съм тази, дето все го обвинява за някакви неща, дето не е свършил. Бивш е защото ме кара да се чувствам нищожна и ме малтретира психически всеки ден. Бивш е заради това, че като е наоколо, аз се чувствам втора ръка човек и той непрекъснато ми го потвърждава. Затова е бивш. Това, че все още правим секс е просто защото все още живеем заедно. Живеем заедно защото разчитам на неговите 150 лева за наем, за да оцелея и да имам какво да ям. Само аз си знам какво ми струват тея 150 лева и с колко съм си скъсила живота заради него. И всичко това горе са само примери, каквито той щедро ми предоставя всеки Божи ден. Та, бивш е, не си сравнявайте мъжете с него, обидно е за тях.

# 302
  • Варна
  • Мнения: 153
Ох,хора със син нос съм.Тая сутрин моето мило Ангелче ми запрати едно малко шишенце ,стъклено с мартини право в лицето.
Мъжа ми беше качил нощеска покупките от вчера,Макси открил шишенцата,Анджи му ги грабна,защото били на мама и аз както си лежах получих едното право в лицето.
Зверски ме заболя,вих от болка,като ми поодмина малко, го напердаших  по дупето да си избие от главата да хвърля каквото и да било и го наказах.След малко подвил опашка идва,гушна ме и ми се извини.
Еми,това беше днес моето -Добро утро,мамо Crazy

# 303
  • Мнения: 11 314
Сбъдваща, забравих да те питам одеве - купихте ли пясък за пясъчника?
Ако имате бу и не сте купили още имам изгодно предложение - хем среща за по кафе и сладкиш, хем безплатен пясък в каквото количество искате. При нас каменоломната правят ден на отворените врати и предлагат безплатен игрален пясък до 1/2 тон.

# 304
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Определено е запомнящо се това "Добро утро, мамо"


Питанка към  Сърфи: преди време беше намерила една решетка за печката в детската градина- да пазиш линк или поне малко инфо?
И изобщо събирам препоръки за решетки, досега беше лесно с газова печка и да въртят нищо не могат да напакостят, но в новото жилище ще е електр. печка и искам да се застраховам поне от това...

# 305
  • Мнения: 1 049
Ей големи палавници имаш diangeli, моята какьвто е бяс някой пьт като отскочи нагоре с такава сила ме е праскала в зьбите, даже ми е цепвала ведньж устната... болката е ужасна.  #Crazy


# 306
  • Мнения: 1 584
Снимката на тортата е линк към по-голяма. А малка се получава, като копираш линка от тъмб-нейлс на албума Wink

МГМ, а не можеш ли да намериш друг съквартирант? Струва ми се голям психически тормоз, макар че разбирам, че тези пари са ти жизнено важни.

Ама се излагате, другарки. Такова хубаво време - а всички се спотайват за среща около Хайделберг или Франкфурт. Аз пък на 9.4 летя за Бг и да видите вие тогава - и да искате - няма  smile3533

# 307
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мне, живея в една мъничка стаичка и едва побирам собствените си неща вътре, не мога да карам който и да било да живее на толкова тясно, а и леглото е едно. Стефан има всичко на всичко един рафт с дрехи и няколко с книги, той така си живее по принцип, няма много неща, за разлика от мен. Просто няма къде да сложа друг човек.

# 308
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Мърморанке, това си е типично водолейска черта Naughty Не му разрешавай да те тормози. В крайна сметка сте съквартиранти и ти не си длъжна на никой с нищо за тези пари - ти живееш с него, не си му жена. Като иска да му е сготвено и да има нещо под ръка да се държи подобаващо. Ако не - край с екстрите. Иначе не те разбирам. Отнасят се с теб така, както си позволила да го правят Stop

# 309

Общи условия

Активация на акаунт