много спешно!

  • 2 785
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Радвам се, че детенцето е добре. Дано няма никакви последствия и наистина си останете само с уплахата.  Hug Не се обвинявай за падането, това може да се случи на всеки, дори да е на милиметри от детето си.  Peace

# 46
  • Мнения: 252
Много се радвам ,че душичката е добре.А защо да се обвиняваш,на всеки се случва.И без форума можеше да си се отплеснала някъде.И осем чифта очи да чимаш не е гаранция според мен.

# 47
  • Мнения: 161
Не се обвинявай! Hug Моя пред очите ми пада и се удря, те белите за части от секундата стават. Стискам палци да се разминетесамо с лошия спомен от това!  Praynig

# 48
  • Мнения: 568
Desert`Rose, щом детето е добре, това е най-важното, и ще се моля, разбира се Hug.
Моля за извинение, ако постовете ми са прозвучали като упрек към теб, ни най-малко не съм го целяла. Мисля, че ти всъщност много добре разбра това, което мисля. Няма какво да обясняваш, няма за какво да се обвиняваш, както писа някой - не можем да сме залепени за децата нон-стоп, може би само малко повече бдителност е нужна. Пращам ти положителната си енергия и вярвам, че всичко ще бъде наред Hug!

polin_aразбрахме какво искаше да кажеш,на мен постоянно ми казват ,че прекалявам и аз си знам,че е така ,но скоро и да искам няма да имам време Simple Smile
Desert`Roseважно е детето да е добре,случват се такива неща ,аз лично незнам бебе което не е паднало от леглото.

# 49
  • Мнения: 6 078
радвам се че всичко е ок,даже да сме непрекъснато с тях пак падат,то веднъх една люлка така го удари моя син ,че го събори на земятаи си удари главата и отзад,два дни не съм спала ,и бях сама мъжа ми беше на работа,така че когато има да става и на ръце да ги държим пак се случва,дано всичко остане само лош спомен

# 50
  • Мнения: 9 776
Притеснявам се, че няма новини. Дано всичко да е наред.
dena_klv, Peace. Аз понякога чак се мразя, като обсебена съм ooooh!.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 613
Като прочетох първия пост и искрено се помолих детето да е добре, както се и оказало в последствие, за което много се зарадвах Hug
Наистина никой не е застрахован за такива неща и те се случват. Не се обвинявай.

# 52
  • Мнения: 1 171
Moмичета, има едно хомеопатично лекарство ARNICA MONTANA, което може да се окаже животоспасяващо в някой случаи. Хубаво е всяка майка да го има в аптечката си. Използва се при травми, като е много важно да се даде възможно най-бързо след травмата.

1. Arnica montana 9 СН
Това лекарство се използва във всички случаи на общ или локален травматизъм:

при всякакъв удар, падане, контузия или рана.
при всички видове кръвотечения, независимо от техния произход.
пред операция или след операция с цел намаляване на кръвоизливите и по-бързо заздравяване на тъканите.
В острите стадии е препоръчително приемането на Arnica да започне възможно най-бързо – по 5 гранули на всеки 10-15 минути за 1-2 часа, а до края на деня – по 5 гранули на всеки час. В следващите дни приемите се разреждат в зависимост от степента на подобрение.

# 53
  • Мнения: 252
Много се радвам, че детенцето е добре.
Предварително се извинявам, ако обиждам някой, но се стърпях да го напиша. Такива теми винаги са ме изненадвали и леко дразнели. Ако моето детенце изглеждаше по описания от майката начин, изобщо нямаше да ми хрумне да пускам тема, а щях да си счупя краката тичайки в спешното и умирайки от притеснение.
Не критикувам никой, но майките тук няма как да кажат какво му е на детето, нито го виждаме за да знаем състоянието му, нито пък можем да му помогнем виртуално.
Децата наистина падат много, и моя син не е изключение, но има падания които са сериозни и трябва да се взимат мерки навреме.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Здравейте,милички! HugПърво да поднеса извиненията си на всички,които следят темата,че не влязох цял ден във форума,съжалявам,но нямах минута време.
Слава Богу,детенце е добре.Държи се повече от нормално,като изключим часовете преди обедния сън.Преди да заспи на обед,беше по-унил от обикновено,по-мързелив,по-отнесен.Но когато си отпочина добре/спа 2,5ч/,се събуди бодър,имаше апетит и всичко беше наред.Но пък се появи нещо друго.Като стана,беше около 14:30 имаше Т 37,6....Нищо друго му няма.Няма сополи,кашлица...нищо.Поизчаках малко,но като си го знам как я вдига му дадох Панадол.Спадна за 20мин и оттогава не е вдигал.Свеки е мед.сестра и каза,че е изключено Т да е свързана с падането от снощи,но аз пак се притеснявам...Какво ще кажете?На някоя случвало ли и се е такова странно нещо?
polin_aблагодаря ти,наистина ме трогна.И не се притеснявай,знам,че не си целила да ме упрекваш.Прекрасно схванах мисълта ти!Благодаря!
daindi,знам я Арниката.Снощи на 2-рата минута след удара вече я смучеше.Сестра ми се занимава от 10г с хомеопатия и наистина Арниката е чудотворна и си права,че може да е животоспасяваща понякога.
Още веднъж благодаря на всички!

# 55
  • Мнения: 2 521
Много се радвам че детенцето е добре HugА температурата-дано не е лепнал някое вирусче.Но това е бял кахър дето се казва.Важното е че няма последствия от падането Peace

# 56
  • Мнения: 487
Настинал е или е лепнал вирус. Температурата не може да е свързана с падането, права е свекърва ти.

# 57
  • Мнения: 568
Радвам се ,че всичко е ОК с малкия!
Според мен си избързала с Панадола.За да вдигне Т организма се бори с нещо и това е защитна реакция.По съвет на моя док давам след 38.

# 58
  • Мнения: 9 776
Desert`Rose, чудесни новини Hug! Притесних се като не писа цял ден, но пък детенцето е имало нужда от мама, не се извинявай затова, че не си сърфирала Laughing.
А бебче чакаме ли Simple Smile?

# 59
  • Мнения: 2 447
Наистина се радвам че с малкия всичко е наред! Hug
За температурата-може да хванал някое вирусче и просто да съвпада с инцидента.Ако се притесняваш обаче няма да навреди да посетите пак док. Hug

Общи условия

Активация на акаунт