Отговори
# 30
  • Мнения: 879
до сега правих изчисления, и според календара имам шансове- октомври, ноември и може би декември. Имам доста време да се наслаждавам на свободните и безгрижни месеци  Grinning Laughing Laughing Laughing Laughing Може би е вярно!!!

# 31
  • Мнения: 77
ама чакайте сега, да попитам и аз, изчетох всичко, и поне така си мисля, че разбрах всичко, ама ....
на мен  градуса при раздането ми е 21, изчислявам си вероятноста за следваща бременност и все нереални градуси се получават, то стана като на лотария, колко пъти да изчислявам докато се получи приблизително 21?
само за проба написах вероятната дата в която съм забременяла с първото си дете и разликата в градусите беше (моя) 21 -  (на зачеването) 238  Shocked
ако някой от вас се наема, мога да пратя данните си на ЛС и да ми изчисли.......явно нищо не съм разбрала от този календар  newsm78
има ли желаещи да си поиграят с моите дати?  Grinning

# 32
  • Мнения: 79
Здравей marbella!  bouquet
Прати ми данните си на лични.

# 33
  • Мнения: 2 677
Интересно! Само това не бях пробвала Simple Smile
Направих някои сметки, ще ви уведомя за резултата Wink

# 34
  • Мнения: 287
Побутвам темата ,че много любопитно звучи. Flutter За съжаление годината 2006 отсъства и не можах да изчисля за сина си дали е вярно. Thinking

# 35
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Аз не намирам дата, на която лунният ъгъл да съвпада с този, когато съм се раждала  Thinking
Явно луната е била завъртяна по много странен начин на рождения ми ден и затова сега не се получава бременност  Laughing
Шегувам се  Peace Ако някой открие 6о на растяща луна, да ми пише. За сега овулациите ми са все на намаляваща луна, ъглите са по-големи от 200о...  newsm78 А, ако цикълът ми е със същия брой дни, както лунната фаза (както е по принцип), значи всеки месец овулацията ще ми бъде на намаляваща луна с високи градуси, т.е. не мога да "хвана" същата луна, каквато е била при раждането ми - този месец най-близко ще бъда на 26-я ден от цикъла, тогава луната е растяща на 11о. Но нямам никакъв шанс 4-5 дни преди нов цикъл да имам успешен улов...  

# 36
  • ЕН
  • Мнения: 543
е нанасях нанасях и нищо не разбрах  newsm78 newsm78 newsm78

# 37
  • T"A
  • Мнения: 2 515
OK, намерих близки градуси, след като се светнах, че съм се родила веднага след новолуние.
Би следвало да имам шанс около 17 ноември. Но нямам намерение да чакам до тогава  Laughing

За улеснение ползвайте календарите на МЦ във ФФ (може би и бейбиплан да помогне) - там са отбелязани циклите на луната. Аз просто погледнах близо до кое новолуние ФФ предвижда овулация.

# 38
  • ЕН
  • Мнения: 543
Mentha  къде го има във ФФ - не го знам  newsm78, а относно бейбиплан първия ми месец в който почнах мерене на БТ , О съвпада с луната - да ама все още си ходя "бременна"  Joy Joy Joy и това не го вярвам. графиката ми е в подписа

# 39
  • T"A
  • Мнения: 2 515

Как съвпада? не те разбрах  Thinking

На втора страница на тази тема има подробно обяснение - изчисляваш колко градуса е била луната на рождения ти ден, след това погледни прогнозите за овулацията в календарите (ФФ показва пълнолуние и новолуние, при мен това е ориентир, защото съм родена на новолуние) и след това провери датите, които са ти предвидени за евентуални овулации за следващите месеци. На една от тези дати би трябвало да ти покаже градуси, максимално близки до тези, които са били при раждането ти.

При мен е факт, че още не съм бременна. Изчисляването ми беше забавно, както казах - нямам намерение да чакам до 17 ноевмри, но, ако до тогава не съм забременяла, нищо не ми пречи във въпросния ден да организирам романтична вечеря с всичките и последствия  Flutter Тъй и тъй се изследвам, предстои ми фуликометрия, не ми пречи да правя любов и на новолуние  Mr. Green

# 40
  • ЕН
  • Мнения: 543
http://www.babyplan.ru/profile/27642/1 в този ми МЦ бейбиплан засича на 25.11. Ову. луната е също на този ден. това имах предвид. доста време не знаех защо излизат на графиките тези лунички, но вече зацепих  Joy

Да, разбрах вече, но и при моите изчисления бая има да чакам  Mr. Green , но през това време няма да почиваме я. действаме с пълна пара
Дай боже скоро да бременеееееееем  Hug Praynig Peace

# 41
  • Мнения: 879
здравейте, за бебиплан луничките ги виждам, никога до сега мисля не са съвшадали с моето О. Но за ФФ изобщо там не се показват луни или аз просто не знам къде се слагат. ако някой може да обясни....  newsm78

# 42
  • Мнения: 568
здравейте, за бебиплан луничките ги виждам, никога до сега мисля не са съвшадали с моето О. Но за ФФ изобщо там не се показват луни или аз просто не знам къде се слагат. ако някой може да обясни....  newsm78

Във ФФ за да видиш кога се пада новолунието за месеца и дали съвпада с фертилните ти дни и овулацията, трябва да отидеш на Calendar, в полето горе... Там новолунието е отбелязано с черно кръгче  Peace

За този месец погледнах, че се пада в сряда, на 22-ри...

Аз забременях с овулация на 14-ти февруари, тогава новолунието е било на 25-ти  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 879
Благодаря Деситале, сега го видях. Но мислех, че при всеки е индивидуално това с луната, както в руския сайт, показва на всеки имдивидуална луна. За този месец при мен е някъде началото на август, точно преди моя следващ цикъл. Явно и този месец няма да го уцелим!  #2gunfire Но надеждата си остава, аз твърдо вярвам, че Луната има значение за всичко!

# 44
  • Мнения: 568
...Но мислех, че при всеки е индивидуално това с луната, както в руския сайт, показва на всеки имдивидуална луна...

Е, не, тука вече тотално ме обърка... Как така индивидуално? Все едно от твоя прозорец да се вижда полумесец, а от съседския пълна луна...

Сега погледнах за месеца, в който забременях, според ФФ новолунието е било на 25-ти, а според руския сайт на 19-ти  #Crazy Графиките и в двата сайта са ми абсолютно еднакви... , не мога да си обясня от къде идва разминаването  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт