Бъдещи майки АВГУСТ 2009-Тема 26!

  • 10 515
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 18
Здравейте Мами поздрави от мен нямам време да ви чета затова само ви казвам едно здравейте
Надявам се утре да успея да прочета нещо
Аз съм в болничен защото в четвъртък вдигнах малко кръвното но много бързо се нормализира
за 2-3 часа падна от 150/100 на 100/60 но доки ми даде почивка а аз така почивам ч(е нямам думи отдала съм се изцяло на шопинг терапия за сватбата.
В сряда съм на последна проба за роклята. В събота ще е голямото събитие и после малко екскурзия
Целувки от мен и не съм се щракнала още коремчето

# 241
  • Мнения: 398
Здравейте, мили бъдещи и настоящи мамчета!  Hug

За първи път пиша в тази толкова хубава темичка, най-накрая се престраших, въпреки, че от известно време хвърлям по едно очо на августинките бременни коремчета.
Мисля, че дойде и моето време и аз да се представя тук.  Grinning Идвам от проблемното забременяване. Това ми е втора бременност (първата завърши с мисед  Sad ), на 35 години съм, живея в САЩ. От днес влизам в 18 г.с., а терминът ми е определен за 30.08.2009 (смятам по-късно заради това да се запиша и при септемврийките) . Имаме изразено мнение за пола на бебчето, но все още не е сигурно, затова, при следващия ми преглед на 13 април, се надяваме да имаме вече по-точна информация.
Пожелавам на всички бременни коремчета да растат и големеят и всички да имаме щастливи и здарви бебченца на финала!  Peace Hug Praynig
Също така много се радвам , че тук ни посещават и мами, които вече са родили и са ни в голяма помощ със съвети.   bouquet

# 242
  • Мнения: 140
Здравейте!
добре дошли на новодошлите августовски мами!
@teya мисля, че зайчето няма да навреди, но все пак избягвай досега и си мий редовно ръцете. Ние мислим да си вземем рибки, предните ни умряха от някаква зараза миналата седмица, но се надявам новите да оцелеят дълго.
Целувки!  Hug

# 243
  • Мнения: 219
Добре дошли на новите мамчета, хубава и лека бременност до финала!

За домашните любимци, 1-вия път като бях бременна имахме хъски. А той беше голям дивак, и спеше при нас на спалнята. Като се роди малката, не го пуснахме в стаята, но му беше мн любопитно и все се опитваше да я близне Simple Smile Но 3м по-късно беше разгонен и изчезна, може би са го хванали, не го намерихме. Сега сме само с мнооооооого аквариуми, а малката е първа помощница на баща си  Laughing
denniva обикновенно се раждат преди термин, но има случай и след термин де, та може и септ да родиш, важното е, да е живо и здраво  Peace

# 244
  • Мнения: 1
Добро утро,мами,как сте днес????????????????
Днес тук времето пак е даждовно,тамно,а и доста студено,пак ще сме си ватре,
но спокоино ще доиде и пролетта Laughing Laughing Laughing
Да ви се оплача тази нощ санувах наи-ужасния и риалистичен кошмар в живота ми Sad Sad Sad

# 245
  • Мнения: 132
Добро утро!
Ужасно ми влияе тази смяна на часа  Cry.Уморена от разходки вчера,снощи съм заспала в 22.30ч,гледайки филма по БНТ.Тази сутрин хич не ми се ставаше в 7.30ч. Cry,ама трябваше да подготвя детето за ясла,че баща му да го заведе Wink.
Незнам за вас,но мен ужасно меболи гърба от това спаме на една страна   Sad.Как ще издържа още 3 месеца-незнам Thinking

# 246
  • Мнения: 46
Добро утро мамчета И при мен времето е мрачно и ще бъда повече време на компа. chocho-san аз също незнам как ще издържа При нас нощем спи и малката принцеса и ме рита бута вече с мъжлето спим върху нощните шкафчета Мами на малки деца дайте ми съвет моята е на 1година и незнам как да я отуча да спи при нас. Заспива на леглото и като я преместя в креватчето спи 10мин. и започва да реве и докато не я сложа на леглото не престава

# 247
  • Мнения: 60
Добро утро и от мен.Относно спането аз вече свикнах на една страна.Сега ме стряска малкия мъник като се врътне или ритне....

# 248
  • Мнения: 285
Здравейте, мами,
аз преди малко се събудих и то от един много реалистичен сън- сънувах, че раждам. Сънувах всичко с всичките подробности и си спомням, че болеше.
Странно беше, че като родих, чак на следващия ден родих и плацентата.
Но беше като наистина.
От спането настрани, на мен явно бебчето ми притиска разни нерви и ми изтръпват краката.
Аз също много искам да си вземем куче, но сега като съм бременна се отказах, после като се роди и като поотрасне бебо тогава.
За рибки-аз съм имала много и единственото, което ме спира, е че ми е гадно да мия аквариума и засега си го спестявам.

# 249
  • Мнения: 60
Имам въпросче.Ясно ми е,че всички ни боли таза....но при мен ме боли много по-силно от дясно където е бебето.При вас така ли е?Истръпват ми краката и ръцете 24ч в денонощието...постоянно сменям позата си  за да не истръпват... newsm78

# 250
  • Мнения: 132
Добро утро мамчета И при мен времето е мрачно и ще бъда повече време на компа. chocho-san аз също незнам как ще издържа При нас нощем спи и малката принцеса и ме рита бута вече с мъжлето спим върху нощните шкафчета Мами на малки деца дайте ми съвет моята е на 1година и незнам как да я отуча да спи при нас. Заспива на леглото и като я преместя в креватчето спи 10мин. и започва да реве и докато не я сложа на леглото не престава

Здравей
Кофти си я свикнала-аз от бебе научих малкия да си спи в неговото легло.Вземам го при мен само,ако е болен и му е много неудобно
Бих те посъветвала да имаш повечко търпение и постепенно да я научиш на нейното легло!Иначе като родиш.....незнам какво ще правиш Wink

# 251
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте, момичета. Аз напоследък не пиша много, че настроението ми е много мрачно, нямам желание за нищо и ми е едно такова смотано, пък и ме боли ужасно глава тези дни, като добавим че и почти не мога да спя картинката просто става "цветуща", май ме е налегнала редовната пролетна депресия с пълна сила Confused. Подхванахме ремонт в къщи и сега всичко е наопаки, надявам се скоро да се оправим... Иначе утре съм на ФМ и се надявам с бебчо всичко да е наред, пък и дано да видим какви ще са нашите гащи.
Желая спорна седмица на всички ви.

# 252
  • Мнения: 60
Кате гледай по-ведро на нещата Simple Smile с повече усмивка всичко ще е наред...успех с определянето на пола  Hug

# 253
  • Мнения: 636
Добро утро мамчета И при мен времето е мрачно и ще бъда повече време на компа. chocho-san аз също незнам как ще издържа При нас нощем спи и малката принцеса и ме рита бута вече с мъжлето спим върху нощните шкафчета Мами на малки деца дайте ми съвет моята е на 1година и незнам как да я отуча да спи при нас. Заспива на леглото и като я преместя в креватчето спи 10мин. и започва да реве и докато не я сложа на леглото не престава

Има нужда от вас. Не виждам нищо нередно. Не го мисли отсега, ако детенце не може да се отдели. Ще импровизираш, ще се справиш

# 254
  • Мнения: 3 010
Момичета като ходите на ЖК, колко врме продължава прегледа с ехограф и какво точно ви гледат?

Общи условия

Активация на акаунт