Ленено семе - счукано или смляно?

  • 10 265
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 481
В статията в Розали пише, че не трябва да се приема при кожни болести. Някой знае ли за какви кожни болест става въпрос?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 231
От скоро започнах да си накисвам и да пия водата на смляно лелено семе, понеже имам страхотни проблеми с обяната на веществата! Резултатът след нялко дена е поразителен - чак не ми се вярваше!  Simple Smile
Препоръчвам го на всички!  Peace

# 17
  • Мнения: 20
В какво се изразява поразителният резултат ако не е тайна?
Аз още не мога да преценя кой е правилният начин за прием на лененото семе, доста различни мнения има.
Аз правя студен извлек, пия водата на гладно, после бясно хрусквам семките..  Grinning

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Момичета, може да погледнете последния пост на тази страница:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=392636.210

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 231
В какво се изразява поразителният резултат ако не е тайна?
Помага ми страшно много на нередовния стомах! Аз лично си накисвам лененото семе, но не смляно, от вечерта в една чаша вода и на сутринта го прецеждам и го пия! Ако през деня се сетя в кисело мляко слягам смляно!  newsm10

# 20
  • София
  • Мнения: 119
И аз го смилам с кафемелачка и после го добавям към салата или към храната, просто го поръсвам отгоре.
Не променя вкуса на храната и е много полезно.

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте! Да кажа и аз нещо по този въпрос. От два месеца използвам ленените продукти. В началото беше лененото семе, но след това намерих и си закупих ленено брашно, което се абсорбира от организма по-лесно и по-бързо, а пък е и по-евтино/500 гр.- 2.30 лв./. Резултатите при мен са много добри. От една седмица съм открила и ленено масло, което също включих в менюто си .Вярно е , че е българско, но пък в сравнение с чуждите такива продукти , нашите са по- евтини  ,но в никакъв случай по-лоши.А и добрата цена ти дава възможност да го употребяваш по дълго време! Сега смятам да го включа , макар и в минимални количества и на 10 годишния ми син , който започва да прекалява с кг.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Здравейте! Да кажа и аз нещо по този въпрос. От два месеца използвам ленените продукти. В началото беше лененото семе, но след това намерих и си закупих ленено брашно, което се абсорбира от организма по-лесно и по-бързо, а пък е и по-евтино/500 гр.- 2.30 лв./. Резултатите при мен са много добри. От една седмица съм открила и ленено масло, което също включих в менюто си .Вярно е , че е българско, но пък в сравнение с чуждите такива продукти , нашите са по- евтини  ,но в никакъв случай по-лоши.А и добрата цена ти дава възможност да го употребяваш по дълго време! Сега смятам да го включа , макар и в минимални количества и на 10 годишния ми син , който започва да прекалява с кг.
В диетичния магазин ми казаха, че от лененото семе се извлича лененото олио и после се смила на брашно и излизало по на сметка да се вземе ленено олио, но аз предпочетох аз да си го меля защото 250 гр струва 1,25 лв

Общи условия

Активация на акаунт