На море в Турция - all inclusive, тема 5

  • 65 624
  • 440
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 7 605
Знаем, знаем, Татяна  Mr. Green Всичко се знае

Аз ще бъда във Варна от 05.06. до 10.06.

Ами хайде, обади се да се видим  Flutter

# 436
  • София
  • Мнения: 3 880
с онтравъл сме. значи трябваше да летим събота през нощта и да се върнем другата събота през нощта, тоест 6 нощувки и 7 пълни дни. сега ще летим събота наобяд, пристигаме в хотела и ни настаняват не по-рано от 4.30 следобяд, денят е загубен. иначе го броят за цял ден. и другата събота, която броят като осми ден си тръгваме в 7 сутринта, тоест и той е загубен. и така се получават 7 нощувки и 6 дни, аз утрешния следобяд от 4.30 до вечерта не го броя за ден. докато разопаковам, да се преоблечем да идем на плаж, докато се ориентираме кое къде е в хотела...


това им е коронният номер на тези чартърни полети.
ние последният път летяхме с прекачване през Истанбул и хванахме доста добри часове на редовни полети. единственото неудобство е прекачването.

# 437
  • Мнения: 824
Някой по-назад беше питал за пътуване до Анталия с кола.Миналата есен пътувахме с приятели ,пътищата са страхотни,спахме в хотелчета след Чанаккале ,има много малки курортни градчета и много голям избор на хотели.Не си бяхме правили предварителна резервация и си избирахме на място къде да спим.Беше невероятно преживяване цялата ни екскурзия и почивка.Пак бих тръгнала с кола ,видяхме много от страната ,спирахме в малки селца,разглеждахме ,посетихме Памуккале,Троя ,Измир,град Анталия и беше супер.Пътя е много,но за никъде не бързахме и спирахме често,бяхме тръгнали един ден по-рано от резервацията в хотела.
Питайте ако искате повече подробности Hug

# 438
  • Мнения: 2 978
Някой да е спал в Айвалък?

п.п. Ние мислехме да отидем за един ден, но решихме да поразгледаме.

# 439
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Аз! Но в далечната 1995 год -беше от първите екскурзии-и бяхме в чудесен клуб-хотел, но не помня името.Мн доволна! Едва ли ще трябва предварителна резервация-нали е курорт , а и от личен опит видях, че на място се плаща в долари, а не в евро и т.н.

# 440

Общи условия

Активация на акаунт