опасно ли е?

  • 3 331
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 961
Добре е, когато имаш възможност, да избягваш да вдигаш тежко. Но 2-3 кг не са проблем, стига да не ти се налага постоянно.

# 46
  • Мнения: 247
Зависи....
Аз с мъжа ми мъкнех надстройки на секции...

# 47
  • Мнения: 958
С първото мног внимавах 2-3 кг макс. Сега мъкна едни 12 килограма, почти, по цял ден и цяла нощ, надявам се да нямам проблеми.
тъй или иначе нямам избор.

# 48
  • Мнения: 1 725
Не е хубаво бременна жена да се натоварва, но 2-3 кг. можеш да си носиш.
По принцип може и повече, но с по-голям корем вече не повече от 2-3кг, така съм чела. Само, че когато детето е второ, а първото още е мъничко, както и няма кой друг да го носи, тогава рискът е по-голям - факт е колко пометнали жени има!

# 49
  • Мнения: 262
зависи и ти как се чувстваш, аз имам дни в които до магазина да отида само за хляб ми тежи, не хляба, ами чувствам дискомфорт, умора. А имам дни когато половин час мога да пазарувам в супера, да се натоваря (естествено не повече от 5 кг) и да побъбря на улицата час - не ми тежи

# 50
  • София
  • Мнения: 3 524
Не е хубаво бременна жена да се натоварва, но 2-3 кг. можеш да си носиш.
хм и аз така мисля, макар че ми се е случвало и с повече да се понатоваря, но не се изхвърляй Peace

# 51
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз мъкна по неволя 10 кг. дете плюс  количката още 10 кг. но нея я нося само за кратко от партера до входната врата. Засега нямам проблеми, слава богу Praynig

# 52
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
И повече съм носила. Не, че го препоръчвам, естествено. Naughty
В 8 месец се изнасях от квартирата и изнесох почти всичкия багаж сама.

# 53
  • Мнения: 2 374
Нося дъщеря си доста често,за сега да чукам на дърво съм добре,но не е много хубаво да се натоварваш.

Общи условия

Активация на акаунт