Лозенец 2009

  • 22 175
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 878


Това Френдс, което се обсъждаше по-горе е супер прехвалено. Бяхме там едната вечер. едно такова беличко, с диванчета, възглавнички, горе -долу биваше, обаче като пуснаха едни чалги по едно време, допихме си питиетата и си тръгнахме.

[


може ли да поясниш за тази чалги... че нещо силно се притесних Wink
дори се обадих в хотела, но там гарантираха, че било невъзможно да се случи  Sunglasses

И аз като четох за пиано бар Френдс, не можех да си представя , че ще чуя чалга , но Факт  Laughing.
Вече почвам да си мисля, че съм била в друго заведение  Mr. Green, но на входа с големи букви си пишеше Friends.
Слиза се по уличката надолу. От лявата страна се  се пада. Да поясня , че малко преди това е хотел Френдс и отдолу е разположен ресторантът.
Та влиза се вътре , де факто то си е отворен бар, разположен на брега на морето. Целият е в бели дървени летви ( мале ,как го обясних  Laughing )
Беше празно, но навсякъде имаше табелки резерви, нас ни настаниха долу, в едни сепаренца, баш на брега, та все едно не бях на бар , а си бях вкъщи или на плажа. Имам на предвид, че не виждаш никого, освен морето и съседите по сепаре, което си е доста тъпо, ако искаш да си сред хора.
В началото вървеше чил аут музика, много приятно, но след малко като се понапълни , надуха чалгите!

Така че, ако става на въпрос за същото заведение, със сигурност има чалга !!!
Може да не е всяка вечер, но ... Да уточня , че беше петък!
Питахме диджея, кога ще се смени музиката. Отговорът му беше : ми не се знае. Като си тръгвахме,момиченцата вече танцуваха по масите , така че... Wink май е било до сутринта !

# 106
  • Мнения: 2 175
Френдс правят различни партита всяка вечер.. Уикендите често идва някоя "звезда" да пее - от Лили Иванова до Преслава..така че - звучи всякаква музика..
Но проблем със шума никога не съм имала - колоните им са насочени вътре към залива и от хотела със сигурност не се чува..

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Френдс правят различни партита всяка вечер.. Уикендите често идва някоя "звезда" да пее - от Лили Иванова до Преслава..така че - звучи всякаква музика..
Но проблем със шума никога не съм имала - колоните им са насочени вътре към залива и от хотела със сигурност не се чува..

хей, благодаря !!! от това имах нужда   bouquet

# 108
  • sf
  • Мнения: 10 152
Току-що гледах репортаж по БНТ за някакво нелегално заведение на плаж в Лозенец. Вече го развалят. Не разбрах име, но цялото беше в бяло и имаше и застроено навътре в морето.

# 109
  • София
  • Мнения: 15 220
Така, както го описваш, трябва да е Френдс.

# 110
  • Мнения: 1 878
Така, както го описваш, трябва да е Френдс.

To4но Френдс е! И аз гледах репортажа току що!

# 111
  • Мнения: 326
Така, както го описваш, трябва да е Френдс.

To4но Френдс е! И аз гледах репортажа току що!

Било е  Mr. Green Нищо чудно така, както сега го развалят, след ден-два пак да го застроят  ooooh!

# 112
  • Мнения: 2 175
Да така е..
Но ще развалят само част..другото ще остане..надявам се, щото съм се запътила пак натам края на месеца..Wink

# 113
  • Мнения: 326
Да, и ние сме там в края на месеца  Grinning Но този плаж, дето го даваха по тв, нещо не ми хареса как изглежда  Thinking Той ли е централния?

# 114
  • София
  • Мнения: 15 220
Не е централния.

# 115
  • София
  • Мнения: 1 948
Здравейте,
Може ли някой да ми каже дали има някакви хотели в близост до плажа Оазис?

# 116
  • Мнения: 31 195
Здравейте,
Може ли някой да ми каже дали има някакви хотели в близост до плажа Оазис?
Точно на плажа има разкошен луксозен хотел. Но местата почти винаги са заети всички. Най-добре е да се обадиш да попиташ.

Общи условия

Активация на акаунт