Темата на АПРИЛските деца

  • 15 870
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Честит Рожден ден на Инес!

Благодаря, момичета, скромна почерпка за порасналото ми момче



Оправих на детенце тортата, вече не толкова безобразна  Mr. Green
Мисче, Роди, утре в 19 в Морската под Пантеона (пейките дето приличат на амфитеатър) ще има събиране на майките, които се борят за повече градини, така че може още утре да се видим. Смин знае за тази сбирка.
Раче, нямаш грижи стига да е здрав ние сме на линия..

# 241
  • Мнения: 3 205
Ето ги снимките: http://good-times.webshots.com/photo/2108223580050721934fLcgSg
Надписани са, поне повечето от тях  Blush

Бабъл, мисля че Иво те набра преди малко - поне така ми показва телефона. Не знам успял ли е да ти каже каквото е искал да предадеш на Маги  Laughing

# 242
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Юлче, лошо няма, той и по обяд ми звъня, и СМС ми пуска, ама явно като ме чуе мен и не иска да си говорим, другия път ще знам да давам телефона направо на Маги Laughing

# 243
# 244
  • Мнения: 3 205
Не знам, за снимките, дето ги е правил Младен, не отговарям  Mr. Green  Ще го питам довечера какво е искал да каже авторът  Joy

# 245
  • Мнения: 7 605
Много 4ерногледен тоz Младен  Laughing

# 246
  • Мнения: 143

 Искам да благодаря на всички за пожеланията.

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 09:23 от halapela

# 247
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Казвам снимки от рожденния ден Simple Smile

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=362009&pid=11466185

В ДЯ не са успели да направят нито една снимка, вместо това правили клипчета и си снимали чехлите и краката, много ми стана тъпо..... Нали бързаха да вземат тортата и не разбрали нищо за апарата.
Лека вечер!

# 248
  • София
  • Мнения: 958
Честити отминали рождени дни на Реа, Симонка и Пламен!
Честито и на днешните рожденници - Инес и Ники!
Да имат много готино и безгрижно детство и да са повод за щастие и гордост за родителите си!





Видях прекрасни снимки на априлчетата! Такива са сладури, и по снимките си личи, че са вече съвсем наясно кой е звездата на рождения ден, как позират само  Laughing

# 249
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
Честито на днешните рожденици и техните щастливи майки!   bouquet
Честито и на всички празнували през последните дни! Да са живи и здрави дечицата да ни радват! И ние - за да се грижим за тях, когато имат нужда от нас! Hug
Красе, важното е да са изкарали добре децата. От клипчетата може пак да се свалят снимки. По-сложно е, ама може. Пък и имате с мамината торта. Сигурна съм, че тя е най-вкусната за Ники! Не знам какво не й харесваш,  newsm78  Thinking Отивам да купувам желирани мечета за нашата. Е, на път за градината утре, де.

П.П. С какво направи зеленото?

# 250
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Честито на днешните рожденици и техните щастливи майки!   bouquet
Честито и на всички празнували през последните дни! Да са живи и здрави дечицата да ни радват! И ние - за да се грижим за тях, когато имат нужда от нас! Hug
Красе, важното е да са изкарали добре децата. От клипчетата може пак да се свалят снимки. По-сложно е, ама може. Пък и имате с мамината торта. Сигурна съм, че тя е най-вкусната за Ники! Не знам какво не й харесваш,  newsm78  Thinking Отивам да купувам желирани мечета за нашата. Е, на път за градината утре, де.

П.П. С какво направи зеленото?
Това е след ремонта Simple Smile Зеленото със сладкарски бои от Метро и зелени кокосови стрърготини от Кауфланд, фигурките са купени Simple Smile

# 251
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Честит рожден ден на Ники и Инес!

Всички много са пораснали, момичетата са хубавицииииии страшни, с дълги коси, цели госпожици! Но най много се шашнах малкото Дани колко е голямо!

# 252
  • Мнения: 404
Честит трети  рожден ден на Давид!!!
Честит празник Бюти  bouquet.
Честито и на отминалите прекрасни рожденици и техните сем-ва HugСнимките и партитата са невероятни Heart Eyes.
Красе, тортата действително е станала мноо готина, каква е глазурата?
Ексче, а твоите блатове от кексово тесто ли са или от пандишпаново?
Снимките на Енви и Юлчето от екскурзийката са чудесни, а те самите са много финни дами Flutter.
Юл е на ДГ от вчера отново, дано удържим по-дълго здравия фронт Praynig.

# 253
  • София
  • Мнения: 980
Бюти, честито ти порастнало момченце! Да ти е много здрав, послушен и обичлив. Весел празник!
[/size]

Ванче и двата блата нищо не ми говорят, пълна нула съм в готвенето. Нормални сухи блатове с какао, просто формата е кексова. Разрязах на две, напръсках със смес от ром(може и есенция)+течен карамел от шише(той си има ванилия)+пр. мляко. Намазах със шоколадов крем и поръсих с бадеми между блатовете. И банани се връзват страхотно с рома и карамела. Често слагам в соса и бадемов ликиор но ми свърши. За да се махне алкохола може да поври на огън цялата смес, хем карамела се разтапя добре.

В яслата ми казаха, че приемат само купешки торти защото трябва да има сертификат за годност, който да им занеса.

Вчера минахме и на профилактичния преглед при навършени години. Точно 1 метър и 13.50 кг.

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 10:19 от х_diabet_mama

# 254
  • София
  • Мнения: 3 648
Честит рожден ден на Давид! Весело изкарване!

Момичета, да правя ли резервация за събота от 2 в Ники?

Общи условия

Активация на акаунт