Пролетта красива тук е вече,но ОКТОМВРИ е далече

  • 13 853
  • 298
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Благодарим за прекрасното заглавие на mnbvcx

01.10
Mirkam-25г,Пловдив
moondream-Варна
ivedi-24г,Варна
ddesipas - 34г.
iskrichka-32г,София
mnbvcx-27г,Германия

02.10
radost_i_na-25г,София
nin4eto-Стара Загора
First expectation-28г,Пловдив

03.10
djesssi-22г,София
Ani Boland-25г,Варна
desitka-29г,Варна
Миши06-25г,Разград

04.10
Ронка-24г,Тулуза

05.10
atadar-27г,София
Venera26  - 31г., USA, FL


06.10
ДесиX2-31г,София
ina_maria-22г,Благоевград
plamitoto - София
Elly1-34г,Шумен
dessy77-31г,София

07.10
Pocahontas - София
ginbay-29г,Пловдив
Gillanfen-Пловдив

08.10
joya-31г,София
megs-25г,София
Rony7-33г,София

09.10
anhelika - 24г.
amarillo-Зап.Канада
OnlyOne-24г,Русе
vania74-35г,София

10.10
styllisima-33г,Дупница
lili_pld

11.10
tbanks-30г,Велико Търново
Xриска
Velvet_nn11-София
seagirl83-25г,София

12.10
alanna - 25г, София
edira-28г,София

13.10
annivv  - 29г, Пловдив
ruppy-32г,София
zuzu-София

14.10
Ger4o-30г.
Marinela82-27г,Пазарджик
НАДЕЖДА ВИНАГИ ИМА...

15.10
сгодена-23г.
rumi73 -35г.
˙·٠ pretty٠·˙ -28г,София
divanence-29г,Германия(Русе)
ivanova1
*Jeny*-28г,София

16.10
Стефи и мама-19г
Cho_ko-София newsm32 newsm32

18.10
yulka509
dani-puh-36г,София

19.10
bubka-Белгия(Асеновград)
Lora33

20.10
vanirra-27г
миленка_д-30г,София

21.10
irenkasirenka -  Видин
svetla_81

22.10
sofy-30г,София
MVinzens-Дубай

24.10
Naya-33г,София

25.10
ivi85-Варна
buba_katinka-29г,Варна
icyangel-София

26.10
dressta

27.10
malina_-Пловдив
mama_toni-София

28.10
bunsy
miracle82-26г,Варна

30.10
Мрън-27г,София

През октомври чакат бебчета още
vladi71,desiforever,silna,maminos,mimiss,Vanya_P,sisi808,tuncho,-silvana-
Galina Bobcheva,Кюбит,kaki,heureuse,tsveti_,Ради-М

Нашата поща:oktomvriiki09@abv.bg
Парола на лични!!!
Полезна информация
тук

Предложения за нови заглавия:
Ani Boland:
Октомврийски притеснения,преминаха във вълнения!
mnbvcx:
ОКТОМВРИйска мама дебелее, за среща с малко бебче тя копнее
ОКТОМВРИйката обхваща я вълнение, усеща първото движение.

 
Старите теми:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 17:15 от oktomvriiki09

# 1
  • Мнения: 150
Хайде и аз веднъж да пробвам да се запиша първа.
Миркам, благодаря за темата, за пореден път.   bouquet

Хе, май успях, да не повярва човек  Laughing

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Заповядайте новата темичка и само с хубави новини да я пълним Hug

Аз сега доволна отивам да си полегна,че не издържам вече smile3507

Моят любим град е Велико Търново-обожавам го,мога с часове да се мотам по улиците и да се любувам.Също харесвам Трявна-уникална обстановка.За жалост никога не съм била в Русе и се надявам някой ден и до там да стигна Simple Smile.Е,харесвам си и Пловдив,сърцето ми винаги ще ме тегли към нашата си улица,с дупките,към грозния ни панелен блок,към направената от нас като деца градинка пред входа Flutter

Цунки.

# 3
  • Мнения: 93
Много сладко.....харесва ми ....къде са и останалите ? Laughing Cry Wink Praynig   ааааа изпреварихте ме,коклко сте бързи  Hug

# 4
  • Мнения: 27
Хай де и аз тук  Laughing

# 5
  • Мнения: 99
 Party И без мен на къде а?

# 6
  • София
  • Мнения: 463
Ето ме и мен  bouquet

# 7
  • Мнения: 5
И аз с вас Peace

# 8
  • Мнения: 150
Някой случайно да го мъчат киселини? Освен сода (газирана вода) с лимон знаете ли друг цяр, че май нещо не помага.
Аз за къщурка с дворче ще си помечтая, засега сме под наем в апартамент, а един ден, като тръгнем да купуваме вероятно пак ще е апартамент, че са доста по-евтини от къщите, или поне засега съм с такива впечатления.
Диваненце, виж се с мен де, каня те официално, или пък аз един хубав ден може да се самопоканя.

# 9
  • Мнения: 1 668
Аз въпреки мръсотият и презастрояването винаги ще си обичам София и не мога да си представя да живея където и да е другаде. колкото и да е красиво едно място, не мога да изкарам повече от 5 дни в него. Влече си ме тук и това си е.
Надявам се някога да мога да си позволя къща с дворче.... Сега живея в блок, но съм супер близо до парка, имаме големи площадки и междублокови пространства и никога не ми е липсвал въздух. може би и защото не съм свикнала на такъв...

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 419
я, веднъж и аз да се запиша още на първата страница от новата тема. Моето родно градче е Карлово, но от 1993г. съм в Пловдив - първо като ученичка, после като студентка. Много е спокойно в Карлово, но там няма работа, няма кино - въобще .... скучен социален живот. Но пък балкана си заслужава - особено лятото. Моя мъж е от едно селце на 30км на юг от Банско - там също е много красиво, но ...... стоиш по цял ден в къщи или по нивите или хукваш по балкана, едно кафе няма къде да изпиеш.

# 11
  • София
  • Мнения: 463
Мамчета, от кога се започват витамините за бременни ? Аз засега съм само на фолиевата ,но се сетих ,че си нямам на идея от кога да почвам витамини.

# 12
  • Мнения: 2 270
Аз пия витамини от 8 г.с. и си продължавам с фк-то (ама съм малко анемична)
Най-добре АГ-то попитай - може би нямаш нужда все още!

# 13
  • Мнения: 183
Много пишете! Човек не смогва да ви изчете!

Днес пак свърших много работа. Сутринта ходих на училище за бремени. Там "родихме" и си говорихме за кърменето и вече си имаме първото шише и лигавник. След това обиколих няколко магазина и си набелязах нещица за купуване, но... първо ще се опарича малко. Купих си и първите блузки с перспектива. Едното е потник а другата блузка с къс ръкав. И двете модерни, с място за тумбаче и по 7 лева Mr. Green . Харесах си още няколко блузки но нямах пари. И няколко поли си харесах, но... нямах пари повече за харчене. От цялата работа само панталон не си харесах....... Но много скоро ще поправя тази грешка.

Аз четох, четох и накрая забравих на кой какво щях да пиша. На всички момичета с хубави новини по едно голямо БРАВО  bouquet

Видях че си говоритте за родните места и любимите градчета..... Аз съм родена доста далеч от Варна, и много близо до Перперикон. За мен няма по-хубаво място от планината... и по-точно Пампорово, но от преди 10-ина години. Не говоря като материална база, а като природа. Вече там, за жалост е изключително застроено и определено не е това, което беше. Харесвам всичко, което е планина. Затова и гражданския си брак сключих в Трявна.... Беше зима и там наистина миришеше на зима! Онзи специфичен аромат на огнище, гора и студ, който се усеща само в планината....... Прекрасно беше! По морския бряг хич не си падам, но за жалост семейството ми се премести тук когато бях малка и ... тук ще остана още дълго май.

Айде стига съм писала...... за сега толкова! По-късно може пак да се включа... сега отивам да си чета списанието Mr. Green



# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Аз си пия витамини от 2 години без прекъсване и се чувствам страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт