Приключи следствието за влака София-Кардам...

  • 1 378
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Само че, днес по радиото съобщиха, че първо делото е отложено с един час и неуспешно са опитали да устанявят контакт с него, след което съдията отлага делото за септември. Най-малкото е неуважение към съда. И явно не е спазена процедурата от негова страна за предварително уведомление или каквото там се прави, затова е арестуван.
През септември какво ще се случи, кой ще е наред с болничните?

# 16
  • Мнения: 4 892
Не знам. Така пише във вестника, шафнерът го казва. Мисля, че имаше и някакво обяснение защо не са установили контакт с него, но ми убягва.
При всички положения е неуважение към съда и е вярно, че у нас се прекалява с диагнозите и болничните.
Но пък си мисля, че има и други заслужили да се явят в съда по тоя случай.

# 17
  • Мнения: 7 837
Но пък си мисля, че има и други заслужили да се явят в съда по тоя случай.

Е, да, това винаги ще нагарча. Но някак си сме "свикнали", не е първия прецедент...

# 18
  • Мнения: 75
Да разбираме ли, че някой от съфорумките са чели материалите по досъдебното производство?
Защото има изказвания, че трябвало да е по-мащабно разследването

# 19
  • Мнения: 4 585

Някой е за мъжки род, единствено число. За женски род множествено число е някои.
Щом е за множествено число, трябва да завършва на гласна. И е гласна, а й - съгласна.
Съгласна ли си?

# 20
  • София
  • Мнения: 12 554
Да разбираме ли, че някой от съфорумките са чели материалите по досъдебното производство?
Защото има изказвания, че трябвало да е по-мащабно разследването

Разбирай, че някои от съфорумките са лично засегнати от тази трагедия, а на други това им е работата

Общи условия

Активация на акаунт